Jump to content
Dogomania

wszystkie psy "hyclowe" uratowane i w nowych domach


Potter

Recommended Posts

  • Replies 563
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trafiłem tu z Owczarka ( dzięki Beka ) , ale w tej chwili się muszę wstrzymać z pomocą , chociaż bym bardzo chciał pomóc , może pod koniec tygodnia coś się wyjaśni i będę mógł jakoś pomóc , teraz mam pod opieką Czarka ze schronu w ciężkim stanie w klinice a nie wiem jaki będzie rachunek :shake::shake:
Trzymam kciuki za psiaki , oby szybko domki chętne i dobre się znalazły :multi:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co jest ale dwa dni dogo mi nie śmigało ale Allegro właśnie zrobiłem

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=311912870[/URL]

Potter w informacji kontaktowej podałem e-mail do Ciebie a telefon do stowarzyszenia jeżeli mam coś zmienić to proszę o pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigi-44']Nie wiem co jest ale dwa dni dogo mi nie śmigało ale Allegro właśnie zrobiłem

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=311912870[/URL]

Potter w informacji kontaktowej podałem e-mail do Ciebie a telefon do stowarzyszenia jeżeli mam coś zmienić to proszę o pw.[/quote]

Dzięki za Allegro (ale brakuje tam chyba jednej suni ON, tej co biega w kółko).
Kontakt w sprawie adopcji:

[CENTER][B][COLOR=red]STOWARZYSZENIE OBRONA ZWIERZĄT[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]tel. 0-607-171-458[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]W I poście Potter omyłkowo podała zły numer konta, jak tylko będzie miała dostęp do netu to poprawi w I poście.[/B]

[B]Poprawne dane:[/B]

[CENTER][B][COLOR=red]STOWARZYSZENIE OBRONA ZWIERZĄT[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]UL. 11 Listopada 29[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]28-300 JĘDRZEJÓW[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]tel. 0-607-171-458[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B][/CENTER]


[CENTER][B][COLOR=blue]NR KONTA:[/COLOR][/B]
[COLOR=blue][B]PKO BP [/B][SIZE=2][B]82102027330000260200372987[/B][/SIZE][/COLOR]
[B][COLOR=#0000ff]z dopiskiem: "psy z Cmentarnej"[/COLOR][/B]
[COLOR=blue][B]Kod BIC (Swift): BPKOPLPW[/B][/COLOR] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ istniało niebezpieczeństwo,że urzędnicy nagle poczują się w obowiązku i bedą chcieli jakoś załatwić sprawę tych psów, zostały one stamtąd zabrane.
Ale miejsce jest naprawdę bardzo tymczasowe, nawet nie ma tylu bud.
Trzeba jak najszybciej szukac innych rozwiązań.

Beka ofiarowała DT:loveu: dla jednej ON-ki, tej z chorym uszkiem, ale nie ma transportu do Warszawy.
Czy ktos mógłby pomóc, sprawa bardzo pilna.

Link to comment
Share on other sites

Już poprawiłam nr konta, faktycznie źle podałam pierwsze cyfry :oops:, za dużo spraw do załatwienia...

Wczoraj wieczorem (po odjeździe TVP Kraków) przewiozłam psy do nas. Tak jak pisała Erka, zachodziła poważna obawa, że po wizycie telewizji w UM urzędasy ruszą spóźnione dupska i zaczną gorliwie wypełniać swoje ustawowe obowiazki względem bezdomnych zwierząt. Tzn. wywiozą wszystkie psy od hycla do Dymin, przynajmniej oficjalnie, bo tak naprawdę, to Urząd Miasta cały czas się zasłaniał brakiem pieniędzy na ten cel, tak że teraz nie było tak oczywiste, że psy by trafiły do schronu. Równie dobrze mogłyby wylądować w lesie z rozłupanymi czaszkami, albo wydali by je byle gdzie, jakimś chłopkom z okolicznych wsi.

Niestety telwizja nie wzięła ze sobą (tak jak było umówione) tego pierwszego ON, który trafił do mnie na samym początku. Liczyłam na ten boks i wtedy (z wielkim trudem) zmieściłyby się wszystkie pozostałe. No a tak - się nie zmieściły. Musiałam niskopodłogowe wsadzić do jednego kojca z sunią z chorym uchem i tam mają do dyspozycji tylko jedną budę. Obawiam sie, że kilka psów spędziło dzisiejszą noc na ziemi - to już u tego hycla miały lepiej, bo chociaż na łańcuchach i o pajdzie chleba, ale chociaż miały się gdzie schronić.
Niestety rozebraliśmy już wszystko, co nadawałoby się na budowę bud.

Dzisiaj przyjeżdża wet, żeby je wstępnie zaopatrzyć. Wtedy może uda mi się zrobić jakieś zdjęcia.

Na tę chwilę - wszystkie psy są łagodne i otwarte na człowieka (nawet ta mała czarna podpalana).

Link to comment
Share on other sites

"Już poprawiłam nr konta, faktycznie źle podałam pierwsze cyfry :oops:, za dużo spraw do załatwienia..." Potter


Spoko Potter, zdarza sié (a swojá drogá myslalam ze to ja cos chrzanié jak paré dni temu próbowalam zrobic przelew a bank mi na to "niet"!).
Zaraz cos dorzucé w miaré mozliwosci w tym miesiácu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...