Jump to content
Dogomania

Bisio dojechal do domu !!!


Charly

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie mam nowych fotek, bo ja fizycznie nie mam czasu, jeśłi ktoś mieszka w pobliżu Wilanowa może mógłby podjechać i pstryknąć parę, a i Bisio się ucieszy :lol:

Beatka dziękuję za kontakt do mnie pani z Olsztyna która chce wziąć dwie krzyczkowe bidy, na mnie zrobiła ogromne wrażenie ;)

Charly czy te domki w Niemczech dla Bisia wykruszyły się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']dzwoniła?
o jejku to fantastycznie:multi:
podziękuj też Neigh bo to ona poratowała mnie numerem do Ciebie jak dogo padło;)
a jakie sunie zostały wytypowane?:razz:[/quote]

Tylko się nie obraź Lamia, że bez pytania o zgodę Twój numer podałam. ALe uznałam, że to jest stan "wyższej konieczności". I skoro są szanse na dom........to nie ma co się zastanawiać:-)

Link to comment
Share on other sites

Nie. sa nadal. a nawet lepiej, bo jutro sie dowiem czy od razu docelowo. z opisu bardzo dobrze no i w Berlinie. to i sprawdzic da sie ( bo mam tam znajomych i pewnie Wy tez). ale pani sie jeszcze zastanawia (ma mlodego owczarka) dowiem sie jutro.

te inne dwa sa na 100%, ale nie sa to domki docelowe ostatecznie. I ktos stamtad uswiadomil mnie, zeby dalej szukac i szukac, czekac na piatek i szukac raczej tylko docelowego, bo Bisiu jest swietny. Ze sie tam ludziom podoba i napewno domek sie znajdzie.

A tak apropos kliniki, czy Bisiu ma jeszcze pieniazki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']dzwoniła?
o jejku to fantastycznie:multi:
podziękuj też Neigh bo to ona poratowała mnie numerem do Ciebie jak dogo padło;)
a jakie sunie zostały wytypowane?:razz:[/QUOTE]

Dzwoniła ;)
Na razie bez konkretów, dwie małe krzyczkowe suczki, w niedzielę przyjeżdża z Olsztyna do Warszawy po pieski :multi::multi::multi:

[quote name='Neigh']Tylko się nie obraź Lamia, że bez pytania o zgodę Twój numer podałam. ALe uznałam, że to jest stan "wyższej konieczności". I skoro są szanse na dom........to nie ma co się zastanawiać:-)[/QUOTE]

Obrazić się :crazyeye: żartujesz :loveu:
Mój numer jest upubliczniony w moim podpisie dla wszystkich chcących pomóc :lol:

Dzięki Neigh :lol: to najmilsza rzecz jaka mnie wczoraj spotkała


[quote name='Charly']Nie. sa nadal [/quote]
No to mnie uspokoiłaś :cool3:

[quote name='Charly']A tak apropos kliniki, czy Bisiu ma jeszcze pieniazki?[/QUOTE]

Są i jest nawet szansa na inne bidy :multi:

[quote name='kasia_r*']Jeśli jutro czas pozwoli, postaram się wpaść do Bisia z fotoaparatem:razz:[/QUOTE]

Byłoby super :loveu::loveu::loveu:

[quote name='kasia_r*']Mam pytanie, czy Bisiowi można jakiś smakołyk podrzucić? Bo wiecie, w odwiedziny z pustymi rękami :shake:, nie wypada![/QUOTE]

Pewnie, że można :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']
Kilka wstrząsajacych sprostowań-te makabrycznie wygladające kości-to są kosci bydła, z którego mięso zostało podane psom, kolejna sprawa-psy z blizanmi na pysku-jak w kazdym schronisku są psy agresywne w stosunku do innych psów-tak i tu, tylko ze np na paluchu są trzymane na łańcuchach, a tu niestety razem z innymi psami-i te blizny są normalnym efektem pogryzień, jezeli chodzi o wykorzystanie mojego zdjęcia bez mojej zgody-to przedstawia ono STARE ZŁAMANIE nogi psa (sprawdź mądralo diagnozę na sggw a nie upubliczniaj tendencyjnych zdjeć), ktore zapewne ma już kilka lat!
zatem slajdy tendencyjne, jeżeli chcecie to takie same mogę zrobić na paluchu albo u emirowej lub w kazdym innym schronie.
[B]jak chcesz-to pokazuj prawde i prawdziwe dowody, bo za takie oszczerstwa szykuje Ci się sprawa w sądzie:evil_lol:[/B]
[/quote]
[COLOR=red][B]samochód już odebrałaś Zbysiowi-pracownikowi Krzyczek? bo ostatnio mówił, że zabrałaś do warsztatu i jeszcze go niema:-(biedulo[/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]pochwal się jak psy do schronisk wywoziłaś no pochwal się:angryy:: za to jest opdowiedzialnośc karna-bo kilka osób może coś o twojej działalności wypowiedziec się, lorelay-jak im radziłaś psy na ulicę wystawiac to SM zgarnie i do schronu zawiezie,[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]szykuj się na posadkę weta w KRzyczkach i liż dalej im doopy oby ci goowo kręgosłupem nie wyszło:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']Niestety nie mam nowych fotek, bo ja fizycznie nie mam czasu, jeśłi ktoś mieszka w pobliżu Wilanowa może mógłby podjechać i pstryknąć parę, a i Bisio się ucieszy :lol:

Beatka dziękuję za kontakt do mnie pani z Olsztyna która chce wziąć dwie krzyczkowe bidy, na mnie zrobiła ogromne wrażenie ;)

Charly czy te domki w Niemczech dla Bisia wykruszyły się?[/quote]
A czy ta babunia po przepuklinie ma szanse?

Link to comment
Share on other sites

i co co?;) Czekam na wiadomosci email. sprawdzam caly czas ale nie ma nic jeszcze. Jesli chodzi o ta sunie, to sytuacja wyglada tak...

Bisiu jest pieknym psem, a do tego nadszarpanym troche. to oczywiscie bierze kazdego za serce. No i jest bialy. Ludzie kochaja biale psy.
Wiec sa chetni na niego. Niektorych propozycji nie przedstawiam tutaj nawet, bo sa mile itd,ale niestety raczej dla Bisia nie wchodza w rachube.

Np. mieszka pod niemiecko-polska granica (w Polsce) pewna b. mila pani. Niemka. Ma duzy dom, dzialke itd. Opiekuje sie tylko i wylacznie psimi kalekami, starymi albo takimi, co nikt juz nie wezmie. Podstawa jest, ze pies zgadza sie z innymi zwierzetami no i oczywiscie kastracja. Wszystko dlatego, poniewaz pani ta ma juz 39 psow.

ale Bisio po swoich przejsciach potrzebuje domku dla siebie. tak mysle. Jest co prawda bardzo lagodnym psem, ale czemu ma do konca zycia sie dzielic i byc psem nr nr nr....Zreszta sama ta pani tez jest tego zdania i oferowala pomoc, jesli nic innego nie znajdzie sie. bardzo miła kobieta.

Domki pensjonaty i DT sa na juz. ale tego tez nie chcemy za bardzo, bo nie wiadomo jak dlugo bisiek bedzie tam czekal. Taki DT to jednak tez DT i tez sa tam juz inne psiaki. oczywiscie ze lepsze to niz nic, ale...Bisiek ma jeszcze chyba troche czasu zanim wyjdzie z kliniki..prawda?

A sunia?..niestety nie wyglada jak Bisio.Tak to juz niestety jest.
i jak na razie nikt nie wali drzwiami i oknami. A szkoda, bo jest b. kochana i slodka. Moze moglaby i pojsc, ale jak pisalam do pensjonatu. nie wiem takze jak dlugo tam bedzie.
Sunia musialaby byc wyleczona, wykastrowana i prawdopobnie pokryte beda musialy byc koszty transportu w 50% czyli do Berlina. Te organizacje co ja znam, sa na zachodzie Niemiec. To jest duzy naklad finansowy w troszke niepewna przyszlosc.

wiadomo, jej przyszlosc w Krzyczkach za to jest raczej pewna...
Ale..no ja nie wiem. Mozna ja wyslac,ale wiaze sie to z kosztami. moze lepiej najpierw sunie tu w Polsce oglosic. a propos czy moglby ja ktos oglosic? chocby wsrod znajomych?? toby za same koszty transportu sunie moze choc troszke podleczyc...Jakby nie bylo. Sunia musi wyjsc z K. musi byc wyleczona i wykastrowana. Podobno jest zdrowiutka..ale tak na moje oko sunia jest b.chudziutka i pewnie ma wszystko to, co inne krzyczkowe psy tez, moze wiecej, a moze i mniej. Niestety jak zawsze jest to kwestia finansowa.

Bylam bardzo szczesliwa jeszcze tydzien temu, jak tylko ktokolwiek zgodzil sie wziasc Bisia do siebie. Ale z uplywem czasu, widze ze jego wyglad i charakter naprawde moze mu pomoc w znalezieniu czegos naprawde naprawde wspanialego.

[COLOR=red]Dlatego prosze kazdego kto tutaj czyta o pomoc w poszukiwaniu domku w Polsce. zapytac znajomych itd itd[/COLOR]. Pewnie bedzie łatwiej jak beda nowe zdjecia. Ja szukam i tutaj i w Niemczech. Bisio nie zostanie na lodzie, ale chce dla niego najlepszego. Zreszta kazdy pies na to zasluguje:-(, ale Bisiu ma szanse, bo jest kochany i sliczny.

Prosze pomozcie w oglaszaniu suni i Bisia. Dwa b. kochane, lagodne, zakochane w ludziach psiaki:lilangel::dog::bluepaw:

ps. na poczatek prosze o imie dla kochanej Suni:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']
zatem slajdy tendencyjne, jeżeli chcecie to takie same mogę zrobić na paluchu albo u emirowej lub w kazdym innym schronie.
jak chcesz-to pokazuj prawde i prawdziwe dowody, bo za takie oszczerstwa szykuje Ci się sprawa w sądzie:evil_lol:[/quote]

Jakie oszczerstwa:crazyeye: kometa - ty to juz całkiem na głowę upadłas:angryy: idź sie leczyc na nogi bo na głowę za późno!!!
czy te zdjecia są z innych schronów? nie z Krzyczek!!!! więc jakie tendencyjne!!!!!

A może ty sie pochwalisz jak to psy przerzucasz z Krzyczek na Paluch??? pół portali psowych o tym wie! i to jest pomoc????????????? znajdź tym psom domy a nie przerzucaj ich z deszczu pod rynnę i na tym konczy się twoja pomoc tym psom!:angryy::angryy:

Każdy wie co sie działo w Krzyczkach wiec nie wciskaj nikomu ciemnoty do głowy bo i tak nikogo nie przekonasz, ze psy mają cacy, ty jestes złota, a cała ekipa w Krzyczkach jest po prostu bez winy. Ludzie sobie flaki wypruwają, kieszenie, zeby wyleczyc psy wyciagnięte z tego bagna a ty piszesz takie bzdety, ze aż się czytać nie chce - masz jakieś profity z tego, ze tak wybielasz tych ludzi, którzy prowadzą ten obóz zagłady???? bo wcale bym się nie zdziwiła gdyby tak było....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']chwala ci Oktawio i Folen. :-([/quote]

[CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][B]FOLEN, OKTAWIO[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=blue][B]dziekuję[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
EMIR

i proszę rozpowszechniajcie to gdzie sie tylko da;
Wysyłam materialy do niemieckich ,l szwedzkich organizacji - będą słały protesty do Wojewody Mazowieckiego i do Marszalka Sejmu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...