Jump to content
Dogomania

Bisio dojechal do domu !!!


Charly

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kometa']trzeba doceniac jej dobrą wolę.
Poza tym stan staruszka nie jest jej winą tylko doopnego weta mającego wszystko gdzies i nie leczącego psów, a jeśli leczącego-to tylko 1 "cudownym" zastrzykiem

W kazdym razie białasek teraz zadowolony grzeje dupinkę w ciepełku:)[/quote]


Wybacz ale nie będe doceniać jej dobrej woli! Za dużo zdjęć z Krzyczek widziałam i za dużo się o tej dziurze naczytałam.

Poza tym nie twierdzę, że stan staruszka jest jej winą. Jej obowiązkiem było pomóc psiakowi a tego nie zrobiła, zresztą wielu rzeczy nie zrobiła.

Bardzo się cieszę, że Bisiowi się udało. I jestem wam wdzięczna, że po niego pojechałyście. Mam nadzieje, że psiak szybko wróci do zdrowia i znajdzie się dla niego najwspanialszy dom na świecie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_r*']Wybacz ale nie będe doceniać jej dobrej woli! Za dużo zdjęć z Krzyczek widziałam i za dużo się o tej dziurze naczytałam.

Poza tym nie twierdzę, że stan staruszka jest jej winą. Jej obowiązkiem było pomóc psiakowi a tego nie zrobiła, zresztą wielu rzeczy nie zrobiła.

Bardzo się cieszę, że Bisiowi się udało. I jestem wam wdzięczna, że po niego pojechałyście. Mam nadzieje, że psiak szybko wróci do zdrowia i znajdzie się dla niego najwspanialszy dom na świecie![/quote]

toż domek już na niego czeka:cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']W niedzielę pojechałam po Białasa do schronu i dzięki p.Dyrektor udało się zabrać staruszka.
Był bardzo grzeczny podczas bardzo dłuuugiej drogi aż na sam koniec gdy parkowałam pod lecznicą stwierdził że pora zwymiotowac;)
W lecznicy najpierw był troszkę nieswój, ale potem gdy zaczęłam się z nim bawić i drapać w pupkę to aż zaczał podskakiwać z radości i leciutko podszczypwać zachęcając do zabawy i pieszczot:)
Dziś miał mieć robioną zeskrobine i wszystkie badania krwi.
Dostał w niedzielę spot on Advocat.

Tak wyglądł tuż po wejściu do lecznicy:

[/quote]

Bardzo dziekujemy:Rose: Slyszalam, ze oj łatwo nie było. wielkie dzieki

Link to comment
Share on other sites

w sumie to mi troche glupio bo az dwa domki czekaja. ja nie umialam sie zdecydowac, a jak dogo nie dzialalo, to probowalam wyzyc sie na innych forach (zeby czystka nie dawala tak w kosc) i znalazlo sie tych domkow troche. No i teraz domki do mnie pisza co jest grane, kto w koncu tego psa dostanie. Ale co mialam robic. chcemy dla Bisia jak najlepiej.

Wiec najprawdopodobniej bedzie tak,ze Bisio pojedzie z Warszawy do Schwedt (to jest miasto albo miasteczko we wschodnich przygranicznych Niemczech). Ze Schwedt do Berlina (to blisko) i z Berlina juz docelowa organizacja Bisia odbierze i wezmie do zachodnich Niemiec. droga dluga, ale mysle ze bedzie dobrze. Ja bym chetnie pojechala z Bisiem, gdyby byl transport z powrotem.

Jesli chodzi o transport do Berlina albo przynajmniej do granicy to musimy sie wspolnie na tym poglowic. Glowia sie jeszcze inni ludzie, ktorych spotkalam;)w podrozy internetowej, wiec mysle ze wielkich ofiar w ludziach i finansach nikt nie bedzie ponosil.

[COLOR=red]Bardzo prosze o jakas akcje cegielkowa dla Bisia (kto potrafi?) na benzyne do Berlina[/COLOR]. Nie wiem ile to bedzie wynosic, ale im wiecej sie da uzbierac tym lepiej. Jeszcze nie wiadomo, kiedy Bisiu bedzie mogl jechac. 3 tygodnie przed wyjazdem musi miec zrobione wszystkie szczepienia.
Nie wiemy w sumie jeszcze wiele na temat jego zdrowia.
To na tyle


acha... Bisiu dostal takze nowe imie. Nazywa sie teraz Aaron;)

Link to comment
Share on other sites

wiec prawdopodobnie jest, ale oni tam wola psiaka najpierw wziasc do siebie i ze tak powiem "przeswietlic". Ta osoba ratuje takze zolwie:crazyeye:z Polski. Podobno żółwie lądowe u nas cierpią jak psy. więc jeśli ktos widział takiego cierpiącego żółwika, albo sam ma i zle go trzyma:mad:to żółw też ma jechac...:razz:



ps. druga strona szuka domku dla kozy i gąsek
Jakby kto koze chcial....
gąske mogę mojej mamie podrzucić....Będzie wiedziała co z nią zrobić...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ps. druga strona szuka domku dla kozy i gąsek
Jakby kto koze chcial....
gąske mogę mojej mamie podrzucić....Będzie wiedziałą co z nią zrobić...:eviltong:[/quote]
I Filip by skorzystał:evil_lol:

a tak na serio to nie ma w Polsce domu dla Bisia?
bo jeśli tylu chętnych........to Krzyczki całe w biedach są......można wybierać.....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']wiec prawdopodobnie jest, ale oni tam wola psiaka najpierw wziasc do siebie i ze tak powiem "przeswietlic". Ta osoba ratuje takze zolwie:crazyeye:z Polski. Podobno żółwie lądowe w Polsce b. cierpią. więc jeśli ktos widział takiego cierpiącego żółwika, albo sam ma i zle go trzyma:mad:to żółw też ma jechac...:razz: [/quote]

ja to przynam szczerze nie widziałm jeszcze na wolności żółwia błotnego (bo chyba o tego chodzi ;))

[quote name='Charly']ps. druga strona szuka domku dla kozy i gąsek
Jakby kto koze chcial....
gąske mogę mojej mamie podrzucić....Będzie wiedziałą co z nią zrobić...:eviltong:[/QUOTE]

A gąska już przyprawiona czy trzeba samemu?
przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']do mnie sie nikt z Polski nie zglosil. Jesli znacie kogo....albo wiecie gdzie obwiescic. ale ja nie mam kogo pytac o tak duzego psa[/QUOTE]

Wiemy, że ze znalezieniem w Polsce domku dla Bisia będzie ciężko, myślę, że nawet nie realne. Myślę, że to wspaniały pomysł ten domek w Niemczech.

Charly a nie dałabyś rady zaproponować jeszcze parę krzyczkowych piesków tej organizacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Super, bardzo się cieszę. A inne psiaki wyciągnięte z Bisiem mają wątki? Podacie? :lol:[/QUOTE]


Nie mają.
Razem z Bisiem wyszły ze schronu

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105011[/url]

jamniczka (jest na tymczasie u Gamoń)
pręgowana sunia w typie amstaffa (jest na tymczasie u Kanzaj)
kaukazowata sunia (jest na tymczasie u mnie)

Link to comment
Share on other sites

Ledwie dogo odzylo, to juz nie moge sie dostac..

Co do domkow..wiec probuje na wszystkie strony. Tyle ze to sa male organizacje i oni psiaka biora tylko jesli a)moga mu zapewnic odpowiednia opieke finansowa.. b)jesli jest odpowiedni DT albo DS. Te domki sa naprawde b. starannie wybierane i nie jest ich za wiele.

ale robie co moge. Jeszcze b. koniecznie musi isc tez Rico (alias Dziadzia z Krzyczek) bo sie awanturuje i mu capi z ryja:evil_lol:

ale wiadomo, jesli bedzie transport to dobrze to wykorzystac i jak najwiecej bid poslac. Z Berlina kazdy jest chetny odebrac.


ale o staffy albo mieszanki takowe, to nie mam nawet co pytac. bo to w wiekszosci landow tam zabronione. A jesli nie to trzeba jakies testy robic i duzy podatek placic.
Niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']A pamietacie tą babunie po operacji przepukliny? co to na "kanapie" ponoć w biurze wylegiwała sie? ( foty byly) czarna nieduża-kościotrupek.........
może i ona by z Bisiem sie zabrała............jeśli żyje.[/quote]

to wstawcie jakies fotki:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']A pamietacie tą babunie po operacji przepukliny? co to na "kanapie" ponoć w biurze wylegiwała sie? ( foty byly) czarna nieduża-kościotrupek.........
może i ona by z Bisiem sie zabrała............jeśli żyje.[/QUOTE]

Żyje funflowała się z Bisiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']... ale o staffy albo mieszanki takowe, to nie mam nawet co pytac. bo to w wiekszosci landow tam zabronione. A jesli nie to trzeba jakies testy robic i duzy podatek placic.
Niestety.[/QUOTE]

To wiemy niestety, kiedyś koleżance udało się jedną bullowatą jako miesznakę bordino (czy coś takiego) wyekspediować do Niemiec ;)


Charly ale Szwecja przyjmuje bullki, Ty taka lingwistyczna jesteś może pomogłabyś mi moim najcudowniejszym na świecie psiakom domki znaleźć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']Żyje funflowała się z Bisiem ;)[/quote]

o to i ona:)

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5205/obraz0307wn1.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/362/s60012781jr5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']o to i ona:)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5205/obraz0307wn1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/362/s60012781jr5.jpg[/IMG][/URL][/quote]

czeka na dom?

jesli tak to b. prosze o jej opis.
wiek, choroby, charakter (ludzie, psy (suki, samce) i np, koty:)
sterylka jest?

a no i jak duza jest, bo nie widze za bardzo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']To wiemy niestety, kiedyś koleżance udało się jedną bullowatą jako miesznakę bordino (czy coś takiego) wyekspediować do Niemiec ;)


Charly ale Szwecja przyjmuje bullki, Ty taka lingwistyczna jesteś może pomogłabyś mi moim najcudowniejszym na świecie psiakom domki znaleźć ;)[/quote]


hm, po niemiecku to oni tam raczej chyba nie bardzo. a moj angielski jest raczej taki do wysylania TZ po bułki i takie tam.

ale to jest opcja mimo wszystko i wazna informacja. moze jest tu ktos z fajnym angielskim do szukania kontaktow ze Schwecja

mimo wszystko moge sie tam troche porozgladac.Byloby super znalesc nowe ujscie dla biedakow:-o:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']czeka na dom?

jesli tak to b. prosze o jej opis.
wiek, choroby, charakter (ludzie, psy (suki, samce) i np, koty:)
sterylka jest?

a no i jak duza jest, bo nie widze za bardzo[/quote]

jak najbardziej czeka na dom:)
co do sterylki to się upewnię.
sięga tuż przed kolano.
jest bardzo łagodna, kochana, strasznie przytulasta, uwielbia ludzi, dobrze dogaduje sie z innymi psami.
wiek to chyba ok.10 lat..
poki co -zdrowa i silna;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...