Jump to content
Dogomania

Bisio dojechal do domu !!!


Charly

Recommended Posts

[quote name='Charly']
ale siara i tak jest.nie ma co gadac:oops:[/quote]


Przestań, przestań. Podziwiam was bardzo, że macie odwagę jeździć i wyciągać te bidy z tych obozów śmierci. Mi psychika pada i odchorować muszę takie akcje.

Ile jeszcze jest takich sierotek, z dala, pozamykanych w klatkach, z daleka od ludzi :shake:.
Z jednej strony jestem bardzo szczęśliwa, że świat tego psiaka tak się zmieni, z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że wielu potrzebującym nie będziemy w stanie pomóc. Matko, kiedy to się skończy???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lamia2']Charly ... zwalasz mnie z nóg :mdleje::mdleje::mdleje:[/quote]
No mnie też, idzie ta kobieta jak burza!!!!
a nią małe piorunki czyli reszta dogo......:loveu:
Bisiu trzymaj sie już tylko niecałe dwa dni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly'][quote name='GreenEvil']Boze charly... powiedz to jeszcze raz, ze ja nie snie :loveu:

pzdr

Greenevil..ja mam troche dluzsze kumanie czasem. ale...czy my sie czasem nie znamy z innego forum? choc troszke:loveu:[/QUOTE]
chyba z oslawionego wátku Krzyczek Charly. Nie wiem dlaczego Green Evil, osoba kochajáca psy (wiem z innych wátków) bawi sié w adwokata diabla?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280'][quote name='Charly']
chyba z oslawionego wátku Krzyczek Charly. Nie wiem dlaczego Green Evil, osoba kochajáca psy (wiem z innych wátków) bawi sié w adwokata diabla?[/quote]


He?. Mnie chodzi raczej o "kotke z Elblaga" i zupelnie inne forum
porady na allergie itd. Pytanie bylo calkiem niewinne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly'][quote name='emilia2280']


He?. Mnie chodzi raczej o "kotke z Elblaga" i zupelnie inne forum
porady na allergie itd. Pytanie bylo calkiem niewinne.[/quote]

No wlasnie, Green Evil udziela sié na róznych wátkach. Stád wiele osób já zna, to wszystko.
Dobra, nie bédé na tym wátku rzucac juz podtekstów :eviltong: To nie temu sluzy ten wátek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']Green to ja nie wiedziałam, że Ty też w kotach robisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
alez, droga Ciotko, przewaga kotow na psami polega na tym, ze koty daje sie rozmiescic w 3 wymiarach. Psy tylko w 2 ;) stad kotow srednio w domu mam 7-8 a psow tylko 1 :evil_lol:

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonica']to kiedy malutki wychodzi ze schronu i co z nim dalej? przepraszam,że pytam ale sie już pogubiłam:([/quote]

wedle mojej wiedzy Bisiu w niedziele wychodzi z K i idzie do kliniki.

Tam sie dopiero okaze jak dlugo bedzie musial tam byc.

Juz teraz oczywiscie szukamy domku dla Bisia

Moim marzeniem bylby domek z ogrodem. Super gdyby Bisiu sam mogl decydowac czy chce wejsc do domu, czy byc na zewnatrz. Ale to takie marzenia:oops: Swietnie byloby gdyby odpowiedni domek znalazl sie tutaj w Polsce. Jesli to jednak sie nie uda, to wyglada na to ze Bisiu pojedzie do Niemiec. Dokladnie nie wiadomo nic, bo dokladnie nie wiadomo jak zdrowko Bisia.

Bardzo czekamy na opinie lekarza. co do wieku Bisia oraz jego zachowania generalnie. Ze jest b. kochany to juz wiemy:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...