Jump to content
Dogomania

Bisio dojechal do domu !!!


Charly

Recommended Posts

[quote name='mysza 1']Mnie tam zawsze działają:lol:, nie wiem dlaczego.

Aha, napisałam do asif na pw, nie ma jej teraz na dogo.[/quote]

super mysza wielki dzieki. sama sie zabieralam, a Ty juz to zrobilas.

dzieki dzieki za tyle informacji. ja pisze jeszcze w innych miejscach. tak na wszelki wypadek. prosic o kase itd. Pewnie bedzie duzo potrzebowal.

Byloby extra gdyby mogl wyjsc juz w tym tygodniu. Nie wiem czemu jest zawsze pomijany. Pewnie bo sie nie skarzy i nie patrzy smutno. mysli, ze tak juz po prostu ma:-(

ale co tam...zmienimy to

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100669[/URL]
Moze tymczasik dla tej biedaczki: [URL]http://www.pomocgoldenom.fora.pl/inne-retrievery,30/pilne-strasznie-chuda-labkowata-diana-w-krzyczkach,883.html[/URL] ?

[quote name='w-lenka']witam mam pytanie gdzie moge znalezc str z dokładnym adresem tego schroniska w krzyczkach lub jakies forum gdzie sa opisy lub foty psów poszukuje teraz suki bo ta co mam na DT w poniedz oddaje do adopcji:multi:.Biszkopcik podnosze![/quote]

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo mam czas przejrzeć cały wątek ( przepraszam ) ale mam pytanie.
Otóż - czy pies ma zaklepane miejsce na jakims oddziale zakaźnym? Z tego co mi wiadomo SGGW wstrzymał przyjęcia ( full Krzyczek ). W Wawie odziałów zakaźnych jest dwa ( albo trzy ) . Tak na dobrą sprawę - to tam chyba należałoby go zawieźć.
Z góry i z dołu przepraszam jeśli się powtarzam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w-lenka']witam mam pytanie gdzie moge znalezc str z dokładnym adresem tego schroniska w krzyczkach lub jakies forum gdzie sa opisy lub foty psów poszukuje teraz suki bo ta co mam na DT w poniedz oddaje do adopcji:multi:.Biszkopcik podnosze![/QUOTE]


Tutaj masz wątek aktualnych psiaków do adopcji z Krzyczek na pierwszej stronie.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105011[/url]

Zdjęcia robiłam w ostatnią sobotę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Nie bardzo mam czas przejrzeć cały wątek ( przepraszam ) ale mam pytanie.
Otóż - czy pies ma zaklepane miejsce na jakims oddziale zakaźnym? Z tego co mi wiadomo SGGW wstrzymał przyjęcia ( full Krzyczek ). W Wawie odziałów zakaźnych jest dwa ( albo trzy ) . Tak na dobrą sprawę - to tam chyba należałoby go zawieźć.
Z góry i z dołu przepraszam jeśli się powtarzam.[/quote]
Ktos z wątku pisał, że SGGW odpada, więc może Strzeleckiego go przyjmie. Nie ma jeszcze zaklepanego miejsca, ale napisałam do asif w tej sprawie, zobaczymy, co odpowie.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="3"][COLOR="Red"]ZDARZYŁ SIĘ CUD !!!!!!!!![/SIZE]

MIAŁAM TELEFON !!!!!!!!
BISIO MA WŁASNĄ, WSPANIAŁĄ, CUDOWNĄ SPONSORKĘ, KTÓRA CHCE MU URATOWAĆ ŻYCIE I OPŁACIĆ JEGO LECZENIE NA SGGW[/COLOR]

W tej chwili trwają rozmowy na tematy techniczne tzn. przelewy, przyjęcia na SGGW, wydanie z Krzyczek

a ja szykuję się do drogi po małego w niedzielę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2'][SIZE=3][COLOR=red]ZDARZYŁ SIĘ CUD !!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=red]MIAŁAM TELEFON !!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=red]BISIO MA WŁASNĄ, WSPANIAŁĄ, CUDOWNĄ SPONSORKĘ, KTÓRA CHCE MU URATOWAĆ ŻYCIE I OPŁACIĆ JEGO LECZENIE NA SGGW[/COLOR]

W tej chwili trwają rozmowy na tematy techniczne tzn. przelewy, przyjęcia na SGGW, wydanie z Krzyczek

a ja szykuję się do drogi po małego w niedzielę[/quote]

Poryczałam się!!! Trzymam kciuki za powodzenie akcji i za to, żeby Bisio był jeszcze w Krzyczkach. Brawa dla sponsorki:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2'][SIZE=3][COLOR=red]ZDARZYŁ SIĘ CUD !!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=red]MIAŁAM TELEFON !!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=red]BISIO MA WŁASNĄ, WSPANIAŁĄ, CUDOWNĄ SPONSORKĘ, KTÓRA CHCE MU URATOWAĆ ŻYCIE I OPŁACIĆ JEGO LECZENIE NA SGGW[/COLOR]

W tej chwili trwają rozmowy na tematy techniczne tzn. przelewy, przyjęcia na SGGW, wydanie z Krzyczek

a ja szykuję się do drogi po małego w niedzielę[/quote]
To rzeczywiście cud :multi::multi::multi:. Wielkie ukłony dla sponsorki :modla::modla::modla:
Oby tylko Bisio doczekał niedzieli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2'][SIZE=3][COLOR=red]ZDARZYŁ SIĘ CUD !!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=red]MIAŁAM TELEFON !!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=red]BISIO MA WŁASNĄ, WSPANIAŁĄ, CUDOWNĄ SPONSORKĘ, KTÓRA CHCE MU URATOWAĆ ŻYCIE I OPŁACIĆ JEGO LECZENIE NA SGGW[/COLOR]

W tej chwili trwają rozmowy na tematy techniczne tzn. przelewy, przyjęcia na SGGW, wydanie z Krzyczek

a ja szykuję się do drogi po małego w niedzielę[/quote]

:eek2::laola::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::laugh2_2::bigcool::klacz::klacz::klacz::smilecol::smilecol::smilecol:

BRAWA DLA WAS I TEJ CUDOWNEJ OSOBY

jejejejejejjejejejejejej

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red]Lamio on Tobie nie uwierzy:placz::placz::placz:[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]On po prostu nie uwierzy....[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]On sie kompletnie pogodzil ze swoim cierpieniem i tym,ze jest podworkowym psem Krzyczkowym[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]On nie uwierzy, ze CZŁOWIEK po NIEGO przyjechal[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Tak patrzal jak brałysmy te 3 inne. Probowal merdac ogonkiem. A jakze. Rozumial. A po co nam on...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Po prostu bedzie w szoku:placz::placz::placz:[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Głupiutki Bisiu:placz: .Taki madry, a tego nie przewidział[/COLOR][/SIZE]

:placz::placz::placz::placz::placz:

:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie bardzo ,ze psiak dostał szanse ale do konca nie jestem przekonana czy nie lepiej by było w mniejszej klinice go leczyc a nie w tym molochu na SGGW
Tam weci sie przewijają i nawet nie umieją powiedziec nic na temat stanu zdrowia.Dobra klinika z hotelem jest na Strzeleckiego ,i u dr.Moniki -to wie CharlyNo ale o moja dygresja,Wazne aby psiak wydostał sie z tego koszmaru.

Link to comment
Share on other sites

ja rozmiem wszystkie dygresje. ale naprawde wazne zeby poszedl z krzyczek. nie wiem jak wyglada SGGW. Nie wiem nawet dokladnie co to jest. domyslam sie, ze to klinika z tych wypowiedzi. Wierze, ze beda podjete odpowiedzialne decyzje.


oczywiscie rozgladam sie za domem tymczasowym lub stałym

myslcie cieplo o Bisiu. On jeszcze tam jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Ciesze sie bardzo ,ze psiak dostał szanse ale do konca nie jestem przekonana czy nie lepiej by było w mniejszej klinice go leczyc a nie w tym molochu na SGGW
Tam weci sie przewijają i nawet nie umieją powiedziec nic na temat stanu zdrowia.Dobra klinika z hotelem jest na Strzeleckiego ,i u dr.Moniki -to wie CharlyNo ale o moja dygresja,Wazne aby psiak wydostał sie z tego koszmaru.[/quote]

Lamio czy istnieje mozliwosc umieszczenia Bisia na Strzeleckiego i u dr. Moniki? czy wiesz cosik na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...