Jump to content
Dogomania

Gdzie grasuje Ciasteczkowy Potwór? :) :) :)


grazyna9915

Recommended Posts

[quote name='grazyna9915']Fundacja narazie się nie odezwała, ale koresponduję narazie z jedną panią i dzisiaj odpisywałam zainteresowanym na gg.

Dużo osób o niego pyta.
Robicie jakieś czarodziejskie ogłoszenia. :loveu:[/quote]
mam nadzieje ze jakiś domek wyczarujemy dla Bruna:evil_lol: skończyło mu się allegro i nie wiem czy przedłużać moze zaczekam aż się coś wyklaruje z domkiem;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostałam e maila od tej Pani co była Brunem zainteresowana i miała dać odpowiedź

Witam Pania ponownie .bARDZO MIAŁAM OCHOTE WZIĄĆ TEGO PIESKA ALE WETERYNARZ KTÓRY ZNA MOJE PSY ODRADZIŁ MI PONIEWAZ MOJA SUKA Z TRUDEM AKCEPTUJE KOGOKOLWIEK ,KTO MOŻE ZAJĄC JEJ MIEJSCE.pROSZE MI ODPISAC CZY TYM PIESKIEM JEST KTOS JESZCZE ZAINTERESOWANY.POZDRAWIAM sTANISŁAWA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia828']dostałam e maila od tej Pani co była Brunem zainteresowana i miała dać odpowiedź

Witam Pania ponownie .bARDZO MIAŁAM OCHOTE WZIĄĆ TEGO PIESKA ALE WETERYNARZ KTÓRY ZNA MOJE PSY ODRADZIŁ MI PONIEWAZ MOJA SUKA Z TRUDEM AKCEPTUJE KOGOKOLWIEK ,KTO MOŻE ZAJĄC JEJ MIEJSCE.pROSZE MI ODPISAC CZY TYM PIESKIEM JEST KTOS JESZCZE ZAINTERESOWANY.POZDRAWIAM sTANISŁAWA[/quote]
Tia...A od kiedy weterynarz jest specjalistą od psich zachowań? Ta pani raczej nie za bardzo zasługuje na Bruna. Nie ufa sobie a to minus....

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=6][COLOR=red][I]No to może ja przekażę wieści... :razz:[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=red][I]Bruno jest już w domku.[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=red][I]Rzeczywiście nowy pan Bruna przyjechał po niego aż z tak daleka![/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=red][I]Bruno ma na imię Bruno, ponieważ reaguje na to imię i wszyściutko jest w porządku. Piesek uwielbia pieszczoty, jest naprawdę bardzo wdzięczny i kochany.[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][I][SIZE=6][COLOR=#ff0000]Potrafii wykonywać niektóre komendy.[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=red][I][U]Bruno od dziś jest baaardzo szczęśliwy!![/U][/I][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=red][I]Więcej informacji przekaże Pani Grażynka. :lol:[/I][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER]:laola::laola:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=blue]:multi::multi::multi::multi::multi:

Pani która adoptowała BRUNA (wraz z rodziną oczywiście), informuje mnie na bierząco co chłopak wyprawia.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]Bruno trafił do naprawdę wyrozumiałych i odpowiedzialnych ludzi.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]Przez całą drogę do domu rozglądał się przez okna samochodu, nawet kiedy było ciemno to podziwiał widoki i ani na chwilkę się nie położył.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]Kiedy trafił już do nowego domku to jego nowa opiekunka stwierdziła, że do apatii to temu psu jest bardzo daleko i raczej powinien nazywać się Tajfun. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Wszystko go ciekawiło i interesowało.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]Za opiekunami chodzi krok w krok, a na początek upatrzył sobie przede wszystkim Pana, który go wyciągnął ze schroniska.
Nie spusza go z oczu (chyba, że idzie do pracy).[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]Opiekunka Bruna odnalazła już nasz wątek i go obserwuje, niestety nie jest zarejestrowana i nie może nic napisać.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]W każdym razie obiecała nam zdjęcia chłopaczka, musimy tylko poczekać, aż wróci w czwartek ich syn, który ma do tego smykałkę.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]Dzisiaj po południu będę jeszcze dzwonić by dowiedzieć się jak się miewa Bruno.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]Państwo wybrali psa w sposób rodzinny, czyli jednomyślny.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Uważają go za członka rodziny i nawet przez myśl im nie przeszło by pies mógł być im przywieziony.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Stwierdzili, że po swojego psa muszą jechać sami - chociaż jak na złość - pojawiły się problemy z autem. Nawet przeziębienie nowego opiekuna Bruna nie zniechęciło do pokonania 300-u km po psiaka.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]Jestem pełna podziwu i gdyby więcej było takich ludzi to schroniska świeciły by pustkami.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=blue]Przepraszam za oszczędną informację, ale głowa mi pęka (od wczoraj mam migrenę).[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Obiecuję że wszystko nadrobię, a narazie wszystkim ogromne, ogromne dzięki.[/COLOR][/B]

:loveu::loveu::loveu:

[B][COLOR=red]GDYBY NIE WY TO TEN PIES DALEJ BYŁBY W SCHRONISKU.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]ON NIE MIAŁ SZANS NA TO BY ZNALEŹĆ DOM![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]TO DZIĘKI WAM ZOSTAŁ WYPATRZONY PRZEZ WSPANIAŁYCH LUDZI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]I DZIĘKI WAM MA DOM, DZIĘKI WAM MOŻE PODZIWIAĆ ŚWIAT.[/COLOR][/B]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...