Jump to content
Dogomania

GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)


magda z.

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostałąm maila :)
Treść wiadomości:
Bardzo serdecznie bym prosiła o informację jeśli ktos się zainteresuje adopcją. Kibicuję małemu i rozesłałam info do wielu znajomych osóbm wrzuciłam na wszystkie fora na których sie udzielam, mam nadzieję, ze coś z tego będzie. Właściwie to ja najchętniej wzięłabym go do siebie, mam już w domu sunię ze schroniska, też była kiedyś strasznie katowana i co prawda sunia ma już 15 lat i nie wiem czy byłaby zadowolona z nowego zwierzaka w domu, ale pewnie by się jakoś przyzwyczaiła. Tyle tylko, że ja jestem niepełnosprawna, chodzę o kulach i prowadzenie psinki na smyczy byłoby problemem, zwłaszcza w zimie kiedy bywa ślisko. Ale jeśli szybko nie znajdzie się ktoś o lepszych warunkach, to ja go wezmę, zmobilizuję sąsiadów, rodzinę, przyjaciół, będą mi pomagali w spacerach, ale nie dam mu cierpieć w schronisku.


Jak dobrze że są tacy ludzie na świecie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']dostałąm maila :)
Treść wiadomości:
Bardzo serdecznie bym prosiła o informację jeśli ktos się zainteresuje adopcją. Kibicuję małemu i rozesłałam info do wielu znajomych osóbm wrzuciłam na wszystkie fora na których sie udzielam, mam nadzieję, ze coś z tego będzie. Właściwie to ja najchętniej wzięłabym go do siebie, mam już w domu sunię ze schroniska, też była kiedyś strasznie katowana i co prawda sunia ma już 15 lat i nie wiem czy byłaby zadowolona z nowego zwierzaka w domu, ale pewnie by się jakoś przyzwyczaiła. Tyle tylko, że ja jestem niepełnosprawna, chodzę o kulach i prowadzenie psinki na smyczy byłoby problemem, zwłaszcza w zimie kiedy bywa ślisko. Ale jeśli szybko nie znajdzie się ktoś o lepszych warunkach, to ja go wezmę, zmobilizuję sąsiadów, rodzinę, przyjaciół, będą mi pomagali w spacerach, ale nie dam mu cierpieć w schronisku.


Jak dobrze że są tacy ludzie na świecie :loveu:[/quote]
Szczery podziw za tak wielką chęć pomocy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']..jak ten swiat skonstruowany.. zawsze jest tak, ze swoj swojego zrozumie.. ktos kogo dotknelo w zyciu kalectwo potrafi zrozumiec i pomoc kalekiemu psu..
..to piekne, PANI ma SERCE ANIOLA!!! Takiemu czlowiekowi nieba powinni przychylic..[/quote]

coś w tym jest ... "moją" Lolę staruszkę bez oka przygarnęła pani, która sama nie widzi na jedno oko ...

jemu tez sie uda

Link to comment
Share on other sites

Kiedy patrzy się na tego typu tragedie, będące pokłosiem "ludzkich" wyczynów, należałoby się zastanowić nad znaczeniem określenia "zezwierzęcenie". To rażąca niesprawiedliwość, w stosunku do naszych braci mniejszych...
Gizmo, będę Ci kibicować, aż do szczęśliwego finału...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=yQDn2JSz9T0[/URL]

:placz::placz::placz:

czy ta pani na pewno jest pewna adopcji Gizma? 2 kule i 2 psy na spacerze-każdy wymaga prowadzenia odpowiedniego-wiem bo sama mam ślepą sunię i jedna ręka to za mało-jak sobie przez kilka najbliższych lat poradzi z wychodzenem na spacery, znajmi czasem pomogą ale dzizeń w dzień:nerwy:....czy jeźdżenie do weterynarzy
jego oczy/oczodoły powinny byc zaszyte jak ma zrobione Brail, drGarnczarz jest jednym z najlepszych w Polsce okulistów-daje rabaty takim biedakom spore.

Link to comment
Share on other sites

Dogo to wyciskacz łez.Aż serce boli jak Gizmo płacze . Obce miejsce niezbyt przyjazne i na dodatek wszechogarniająca go ciemność .Wierzę, że zarówno dobro jak i zło powraca do człowieka w jakiejkolwiek formie i sprawiedliwość dosięgnie tego s...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotikus']Gdzie przyjmuje doktor Garnczarz ? Ja niestety nie mam samochodu i z dojazdem mogą być problemy w grę wchodzi tylko autobus .[/quote]

Wszystkie dane znajdziesz na [URL="http://www.garncarz.pl"]www.garncarz.pl[/URL]
Poza tym, że to wielki autorytet w dziedzinie okulistyki zwierzęcej, to również oddany sprawie pomocy bezdomnym zwierzętom, człowiek.
Jakiś czas temu sam adoptował niewidomego psiaka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=yQDn2JSz9T0[/URL]

:placz::placz::placz:

czy ta pani na pewno jest pewna adopcji Gizma? 2 kule i 2 psy na spacerze-każdy wymaga prowadzenia odpowiedniego-wiem bo sama mam ślepą sunię i jedna ręka to za mało-jak sobie przez kilka najbliższych lat poradzi z wychodzenem na spacery, znajmi czasem pomogą ale dzizeń w dzień:nerwy:....czy jeźdżenie do weterynarzy
jego oczy/oczodoły powinny byc zaszyte jak ma zrobione Brail, drGarnczarz jest jednym z najlepszych w Polsce okulistów-daje rabaty takim biedakom spore.[/quote]
Oktawio z maila wynika że Pani Bożena rozumie sytuację i wymagania.
Dlatego jeśli tylko nic najlepszego na świecie się nie znajdzie to pomoże
Ja odebrałam maila jako podnoszącego na duchu i dodającego nam sił w szukaniu domu i pomocy psiakowi
Napisałam Pani Bożenie że dorotka bierze małego na tymczas i bedziemy leczyć intensywnie :)

I pozdrowienia dla Wiktorii/Sikorki :loveu: kibicowałam od początku - do tej pory mam przed oczami jej pierwsze zdjęcia :placz:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będzie kłopot z zawiezieniem pieska do okulisty, proszę skontaktować się ze mną. Pojadę do Piotrkowa, wezmę małego do Warszawy i potem zawiozę do wskazanego miejsca. Jest to możliwe tylko w najbliższym tygodniu.

Telefon do mnie ma forumowa Fela.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...