Jump to content
Dogomania

GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)


magda z.

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mamy nadzieję, że przywiezie
p. Marysia, kierowniczka schroniska nie darowałaby jej gdyby nie przywiozła :)
pamiętajcie, że to nie dorotikus była stroną w tej sprawie
z tego co wiem, to kierownictwo schroniska ma informacje na bieżąco

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To w jaki sposób dowiemy się co u niego słychać?:crazyeye:
Jak ja kocham takie adopcje zagraniczne-zwłaszcza kalekiego psa!
Pojechał i tyle go widzieli!
Jak on teraz należy do tej fundacji i u nich został na zawsze,to nie mogliby na swojej stronie zrobić galerii zdjęć aktualnych?
Wcale mi się ta fundacja nie podoba!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']jakos tak tajemniczo - w dobie internetu nie trzeba aż jechać do Piotrkowa żeby napisac coś o piesku. Tez mi sie nie podoba:shake::shake:[/quote]
No właśnie. A jak jedyna wolontariuszka z Piotrkowa jest odcięta od internetu? To ona się kontaktuje i z fundacją i z nowymi właścicielami Gizma. Oni są w Niemczech, ona w Piotrkowie. I nie ma internetu. Umiesz przesyłać zdjęcia telepatycznie?

[quote]Jak ja kocham takie adopcje zagraniczne-zwłaszcza kalekiego psa!
Pojechał i tyle go widzieli!
Jak on teraz należy do tej fundacji i u nich został na zawsze,to nie mogliby na swojej stronie zrobić galerii zdjęć aktualnych?
Wcale mi się ta fundacja nie podoba![/quote]
1. Gizmo nie jest pod opieką fundacji tylko prywatnej osoby, to ona się nim bezpośrednio opiekuje
2. zanim napiszesz, że ci się jakaś fundacja nie podoba, porozmawiaj z pracownikami schronisk w Piotrkowie, Swarzędzu, Pabianicach, Bełchatowie, Łodzi, z osobami z Fundacji Niechciane i Zapomniane. Albo przynajmniej zajrzyj na stronę internetową Fundacji. Wystarczy wrzucić w google "hunde hilfe polen" albo "hundehilfe polen". I trochę chociaż poczytać

Link to comment
Share on other sites

Dorota dostała adres strony tej pani która bierze Gizma (pani tam pokazuje m.in. galerię swoich zwierzaków), jej adres e-mail i ponieważ pani będzie nadal pomagać schronisku w Piotrkowie, więc będzie stały kontakt z nią i będą wiadomości o Gizmusiu

Tak pisała Selenga 18 lutego-przed wyjazdem Gizma!
Wystarczy,że Dorota poda Ci link do strony i będziemy mogły sobie same oglądać zdjęcia Gizmusia! Czy tak dużo chcemy?

Link to comment
Share on other sites

może faktycznie niepotrzebnie doszukuje sie "czegoś". Przepraszam za te emocje:oops::oops::oops::oops: No cóz poradzić, że człowiek jest czasami taki "upierdliwy", ale to nie wynika z tego, że chcę kogoś obrazić, po prostu martwię się czasami. Sami wiecie jak to jest, gdy jest się daleko i nie można samemu sprawdzić co z psiakiem - serce boli. Chciałoby sie wiedzieć wszystko dosłownie wszystko, a przede wszystkim to, że jest szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

Linki, informacje o osobie a nawet tłumaczenia były już na tym wątku podawane.
Dla porządku i przypomnienia:
1. adopcję Gizma do Niemiec załatwiła fundacja [URL="http://www.hundehilfe-polen.de/html/uber_uns.html"][B]HundeHilfe Polen[/B][/URL]
2. nową opiekunką Gizma jest Flavia z [URL="http://www.sabro.de"][B]firmy SABRO[/B][/URL]
A zdjęcia szczęśliwego Gizmusia możecie zobaczyć bezpośrednio na [URL="http://www.sabro.de/index.php?sid=dc7fc89dde77b06f7efd9437d9e7a6b6&&cl=content&tpl=43647d3f295d72974.78211639"][B]TEJ STRONIE[/B][/URL]

Moje ulubione to jest ten brzuszek na posłanku :) Na zdjęciach widac też, że Gizmo sobie świetnie radzi na spacerach i że nie są to spacerki po własnym ogródku tylko.

Link to comment
Share on other sites

Selenga-kochana jesteś! Dzięki!:lol:
Masz rację,to zdjęcie z wywalonym brzusiem jest super!!:loveu:
Znaczy,że czuje się bezpieczny i szczęśliwy!
Chciałam to właśnie zobaczyć- wybacz,że taki "niewierny Tomasz" ze mnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dorotikus przekazała najnowsze wieści.
Był w schronisku w Piotrkowie obecny właściciel Gizma i opowiadał jak się Gizmo wspaniale zaklimatyzował, jak rządzi resztą stada i jak śpi z nimi w łóżku. No i jak fantastycznie sobie radzi mimo, że nie widzi - jego ulubioną zabawą jest bieganie za piłeczką. Ten Pan zabrał teraz ze schroniska w Piotrkowie jeszcze jednego psiaka, więc Gizmo będzie miał kolegę z Polski. Jak sam Pan żartował, będą sobie mogły chłopaki poszczekać po polsku ;-)
Pan przywiózł pani Marii sporo fotek Gizmusia, ale w formie papierowej, więc fotki wrzucę jak tylko dorotikus uda się je od pani Marii pożyczyć i poskanować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...