Jump to content
Dogomania

GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)


magda z.

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='epe']No to mnie uspokoiłaś,będę czekać na wieści!
Bo ostatnio zrobiłam się nerwowa,po przeczytaniu przetłumaczonego wątku o kalekich psach do eksperymentów- wybacz zatem,że tak się dopytywałam!! Sorry!![/quote]
Epe nic sie nie martw, ja po ostatnich kilku dniach też stałam się zwolenniczką prześwietlania wszystkich i wszystkiego w każdą stronę, ale i tak chyba nigdy wszystkiego nie sprawdzisz; będziemy czekać na wieści:)

Link to comment
Share on other sites

Wiemy już dlaczego nie ma wieści o Gizmusiu. A raczej jest tylko krótka informacja, że był wczoraj na badaniach.
Razem z Gizmem do tej samej osoby pojechała sunia z dużym nowotorem na brzuchu, która wczoraj była operowana i w związku z tym cała uwaga skupiona jest na niej, bo jej stan jest znacznie gorszy niż naszego pupilka.
Sunia czuje się już dobrze po operacji, opiekunka ponoć przespała całą noc na podłodze obok jej posłanka. Dzisiaj rano wysłała maila do opiekunki w schronisku i od niej Dorota otrzymała tę informację. A ja od Doroty :)

Link to comment
Share on other sites

Mamy widomości o Gizmo:
Gizmo zaklimatyzował się bez problemu, biega sobie po domu i ogrodzie z resztą stadka
Opiekunów zaniepokoiło to, że Gizmo bardzo dużo śpi
Gizmo został przebadany i :
1. oczka nie da się uratować, za tydzień Gizmo bedzie miał operację oczyszczenie oczodołów i zaszycie
2. stwierdzono, że troche niedosłyszy
3. jest starszy niż się wydawało, ma ok. 8 lat
4. poza tym jest zdrowy

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia będą. Ale Dorocie pies zachorował, ma zapalenie dróg oddechowych i bardzo mu źle jest, więc Dorota nim się zajmuje, nie bardzo ma głowę i czas na cokolwiek innego.
Przekazała tylko to co i ja wam przekazuję. Gizmo jest w domu stałym, nie w schronisku. Tyle, że w tym domu też psów jest sporo bo największe bidy wyciągniete ze schronisk i leczone przez tę firmę zostają u właścicieli. Ale warunki są domowe. W każdym razie pocieszające jest to, że to tamta strona odzywa się do Doroty a nie Dorota musi wszystko wyciagać od nich.

Link to comment
Share on other sites

Własnie dostałam fotki oto one
[IMG]http://images32.fotosik.pl/158/2c906dbdf2c2cec4.jpg[/IMG]
[IMG]http://images25.fotosik.pl/165/54479478f116076c.jpg[/IMG]
Myślę ze nie ma co sie martwic o Gizma widać że chłopak odżył.
Pani która wzięła Gizma pomoże nam również finasowo w operacji Kacperka
[IMG]http://images25.fotosik.pl/165/c3f57c35288e3768med.jpg[/IMG]
i Saby.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Co to za miejsce z tymi budami i łańcuchem?:-o[/QUOTE]
To nasze Piotrkowskie schronisko , rewelacja prawda ?:shake:
Beate z Hundehilfe ma projekt który zamierza zrealizować na początku maja chce położyć płyty chodnikowe przy każdej budzie żeby psy nie stały w błocie. Walczymy z miastem o nową lokalizacje ale wiadomo że schron nie jest dla nich priorytetem i dlatego jest jak jest ,dramat. Całe szczęście że w schronie osoby które kochają zwierzaki i naprawdę przejmują się ich losem ,bo inaczej to juz totalna załamka. To dramat że ludzie z Niemiec zajmują sie sprawami którymi tak naprawdę powinno zająć sie miasto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...