Jump to content
Dogomania

GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)


magda z.

Recommended Posts

Na razie rzuciłam okiem i wygląda na to, że ta firma zajmuje się finansowaniem umieszczania biednych psiaków u dobrych ludzi a te co bardziej poszkodowane zostają "w firmie" czyli u właścicielki. Z tego co zdążyłam przejrzeć to ostatnio został tak właśnie psiak Wacuś, który w wyniku wypadku samochodowego (nie wiadomo czy wyrzucony z samochodu, czy potrącony) stracił oko i miał uszkodzony kregosłup więc ma nie całkiem sprawną tylnią część ciała. Firma finansowała operacje i leczenia a teraz jest u właścielki (chyba bo napisali, że został w firmie, stanowiska nie podali więc chyba raczej trafił do domu). Zdrowe psy idą do dalszej adopcji. Więcej poczytam i napisze jak będę miała chwilę luzu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma się rozumieć ;)

A ja mogę prosić o pomoc dogomaniaków w ogłaszaniu tego ciapka??
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105036[/URL]
Zagłodzonu urwał się gdzieś z łańcucha biedny staruszek. Teraz jest w schronisku w Dzierżoniowie na kwarantannie, ale potem czekają go boksy :(
Potrzebna masa pomysłów :(
Z góry przepraszam za offa :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotikus']
[B]Tak w schronisku . A to zdjęcia Saby[/B]
[B]Jakieś sk....syny wyzuciły ją z samochodu.[/B]
[/quote]
:crazyeye:bardzo niedobrze to wygląda-dr Garncarz jak najszybciej musi to obejrzec-na pewno operacja będzie....

i cieszę się bardzo, że Gizmo trafił w dobre ręce i będzie leczony i kochany! i oczywiście pomoc, jaką ta osoba dałą w postaci darów również jest wspaniała!

Link to comment
Share on other sites

Saba ma około 5 lat od 2,5 jest w schronisku dostaje leki i antybiotyki ale jak widać niewiele to daje i dlatego trzeba ja zabrać pilnie do specjalisty. Ma około 50-60 cm "wzrostu" i piękną czekoladową sierść . Jest bardzo łagodna, spokojna i naprawdę dostojna. Będę wdzięczna za założenie wątku bo w czwartek jedziemy do lecznicy z Frankiem więc w tym tygodniu będę miała mało czasu (ma chorą wątrobę i jest strasznie chudy jeżeli to nie rak to będziemy o niego walczyć).

Link to comment
Share on other sites

Na stronie Hunde Hilfe Polen jest informacja, że przyjechały nowe zwierzaki z Polski, ale osoba odpowiedzialna ma grypę i jak dojdzie do siebie to napisze coś więcej. W psach ogłaszanych wczesniej jako kandydaci do adopcji Gizmusia nie ma, ale też i nie miało być - on miał być potraktowany indywidualnie, miał od razu iść do właścicieli firmy Sabro i na leczenie. Na stronach Sabro też nie ma informacji co raczej świadczy o tym, że rzeczywiście jest traktowany indywidualnie.
Na dzisiaj była umówiona wizyta u okulisty i jeżeli nie dostaniemy żadnej informacji po tej wizycie, to ja do nich napiszę i zapytam

Link to comment
Share on other sites

i pewnie się pochwalą
ale w tej chwili na stronie są tylko te psy, które są przeznaczone do adopcji, dla których fundacja szuka dopiero domu
Gizmo od początku miał być od razu pod opieka konkretnej osoby, więc dla niego fundacja domu nie szuka bo on już go ma
A pochwalić się będzie można dopiero jak Gizmo zostanie doprowadzony do takiego stanu, że będzie się można pochwalić, to niestety trochę trwa. W końcu jego poważne leczenie zacznie się dopiero dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...