Jump to content
Dogomania

GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)


magda z.

Recommended Posts

Ja także dopiero dzisiaj, tzn. już wczoraj, trafiłam na ten wątek. Zanim dotarłam do tego miejsca, "przykleiłam" do podpisu banerek Gizmo z myślą, że może mu tym pomogę. Doczytałam, że Gizmo już dzisiaj pojedzie do DS.

Gizmo, psinko kochana, oby nie tylko po raz pierwszy ale także i ostatni, dewiant sadysta stanął na twojej drodze.

Obyś już nigdy nie zaznał bólu z ludzkiej ręki :placz::placz::placz::placz::placz:

Mam nadzieję, że będzie to bardzo szczęśliwa dla obu stron adopcja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zonia']Och...dopiero teraz trafiłam na wątek a tu już domek znaleziony:multi::multi::multi::multi:
Wszystkiego najlepszego Gizmo! Obyś miał duuuuuuuuuuuuużo miłości i radości:lol:[/quote]


Boze, ja tez wlasnie trafilam na ten wątek.. Juz chcialam dzwonic, ze po niego jade..
TAk się ciesze, ze piesio bedzie juz szczesliwy..
:multi:

Link to comment
Share on other sites

Szczesliwej drogi PIESKU i wiele milosci, szczescia i dobroci w Twoim - niestety - ociemnialym swiecie. Mam nadzieje, ze Twoi nowi Duzi wynagrodza Ci niewyobrazalny bol zadany reka bandyty, ze bedziesz kochany do konca swoich dni. Bardzo Cie polubilam drobinko kochana. Badz szczesliwy:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Mam pierwsze informacje od Doroty. Są baaardzo pozytywne. Gizmo pojedzie do pani, która jest psią maniaczką, m.in.ufundowała sporą ilość psich bud dla schroniska w Piotrkowie (właśnie przyjechały) i będzie przy nich instalowała następnym razem specjalne miski dla psów, takie co by ich psiaki nie przewracały. U tej pani jest sporo zwierzaków bo teren jest duży. Oprócz Gizma jedzie jeszcze do tej pani suczka z Piotrkowa. Fuko jedzie do innej rodziny, ale też do dużej posiadłości, z kucykami i innymi psiakami. Ta pani, która bierze do siebie Gizmo adoptuje TYLKO I WYŁĄCZNIE psy stare i chore, takie których nikt nie chce. A teraz najważniejsze:
[B]Gizmo ma umówioną wizytę u jednego z najlepszych w Europie psich okulistów bo jest pewna nadzieja, że na jedno oczko będzie troszkę widział. [/B]
Jedno ma całkiem wydłubane, ale drugiego trochę zostało i jest nadzieja, że się da doprowadzić do takiegos stanu, żeby choć troszkę świata widział.
Dorota dostała adres strony tej pani która bierze Gizma (pani tam pokazuje m.in. galerię swoich zwierzaków), jej adres e-mail i ponieważ pani będzie nadal pomagać schronisku w Piotrkowie, więc będzie stały kontakt z nią i będą wiadomości o Gizmusiu.
Jak Dorota dotrze do kompa to pewnie poda nam ten link. Na razie jest ciągle w schronisku bo trwają ustalenia co do dalszej pomocy dla Piotrkowa. Przy okazji dowiedziała się, że jest szansa na nowy teren już w tym roku, no i że lokalna telewizja zainteresowała się problemami schroniska. Coś mi się wydaje, że Gizmuś, Fuko i inne piotrkowskie biedactwa pokazywane na dogomanii przyczynili się trochę do tego zainteresowania :)

Link to comment
Share on other sites

Co za wiesci, az mi dech zaparlo. Przyznam, ze Gizmus spedzal mi sen z oczu. Za kazdym razem zagladalam z drzacym sercem. NAJCUDOWNIEJSZA WIESC, to ta, ze Gizmus ma szanse, by choc troszke widziec. Dziekujemy ci bandziorze, ze choc troszke oczka zostawiles!!!
Tak sobie wyobrazam czasami, ze ten badyta, ktory zadal tyle bolu Gizmo, czyta ten watek. Czy na takim zwyrodnialcu moze taki odzew na krzywde Gizmo robic wrazenie. Pytam, bo nie potrafie sobie wyobrazic jak ktos, kto chce sie zwac czlowiekiem, jest w stanie zrobic cos takiego. Na moim poziomie intelektualnym nie ma takich kategorii, ktorymi moglabym ten czyn osadzic. Sorry, za te refleksje w tak uroczystym dniu. Teraz tylko same dobre wiesci o PIESKU.
Czy mozemy liczyc na zdjecia z nowego DOMKU Gizmo i czy Gizmo bedzzie dalej Gizmo, czy np. Hansio???:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Co a wspaniałe rozwiązanie. Gratulacje dla Cioteczek.
:happy1::happy1::happy1: :laola: :laola::cunao::cunao:

Żyj szczęśliwie chłopczyku :loveu::loveu::loveu::loveu:

To już można Gimzunia zdjąć z podpisu. Mój zrobił się chyba za gruby - nie regulaminowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Gizmuś, powodzenia :D
I żebyś znalazł tam tyle miłości, ile tutaj płynie do Ciebie ze wszystkich stron. Mam nadzieję, że jak będziesz mógł coś zobaczyć, to będą to tylko miłe rzeczy i kochający opiekunowie :-) przez całe Twoje życie.

Link to comment
Share on other sites

Gizmo pojechał do Sandry która sprzedaje akcesoria dla psów to jest jej strona [url]WWW.sabro.de[/url] jak wejdziecie na stronę klikniecie na psa to będzie tam Kropka i Pchełka ( Floch ) też z naszego schronu które również dzisiaj pojechały. Dostaliśmy od niej specjalne dywaniki które można włożyć do budy nie zatrzymują wilgoci i są bardzo ciepłe ( jak ktoś zna niemiecki to może więcej o tym poczytać na jej stronie ). Dostaniemy też miski (około 200 )które można przymocować ( wiadomo psy biegają i przewracają miski z jedzeniem i wodą ).Planuje przyjechać do naszego schroniska na przełomie kwietnia i maja razem z mężem Beaty ,wizyta będzie dłuższa bo to oni będą montować te miski. Była dzisiaj telewizja i przeprowadziła z nimi wywiad emisja jutro o 18.00 na TVP3 .Zobowiązali się też co do pomocy innej bidzie której zdjęcia zaraz wkleję. Konieczna jest szybka wizyta u okulisty więc trzeba zebrać siły i kasę ( której niestety u mnie ilości znikłe ) zabrać Sabe do specjalisty dowiedzieć się o koszty leczenia i ewentualnej operacji a oni pokryją koszy (jeżeli nie całość to przynajmniej część ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Kurcze blade - ja nic nie rozumiem po niemiecku :oops:
Moze się znajdzie jakaś dobra dusza która chociaż małe wycinki przytoczy?? :cool3: Takie co to psiaków dotyczą ;)
Bo ja tylko obrazki oglądam, rozumiem "hunde" i "Polen" :diabloti:[/quote]
przetłumaczę, ale dajcie mi trochę czasu bo mnie i tak klienci zabiją

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...