Jump to content
Dogomania

GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)


magda z.

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spokojnie dziewczyny :) Na prawdę nie zapomniałyśmy o naszym ulubieńcu. W czwartek będzie w Piotrkowie Beate z fundacji Hunde Hife i wtedy bedą wieści z pierwszej ręki a pewnie i zdjęcia też.
Fundacja przeprowadza badania wszystkich psów jakie do niej trafiają i w tym wypadku brak wieści oznacza dobre wieści - jeśli coś byłoby nie w porządku, to zawiadomiliby schronisko. Tak było na przykład w przypadku chorej na raka Pysi, której stan zdrowia był cały czas monitorowany i informacje przekazywane na bieżąco. Niestety Pysi nie dało się uratować...

Link to comment
Share on other sites

Selenga!
To ja nic z tego nie rozumiem! Dlaczego na temat Gizma ma się wypowiadać Hunde Hilfe,skoro wcześniej pisałaś,że on jest w domu stałym
fundacji Sabro? I ,że właścicielka pani Sandra pisze maile na bieżąco?

Link to comment
Share on other sites

Epe, jest coś takiego jak bariera językowa, nie każdy zna niemiecki, poza tym pani Sandra jest przecież właścicielką dużej firmy, ma rodzinę i opiekuje się kilkoma psami. Nie sądzisz, że oczekiwanie częstych listów od niej jest trochę przesadzone? Fundacja Hunde Hilfe po prostu monitoruje swoich podopiecznych w ich nowych domach i ma obowiązek znać ich aktualną sytuację. Poza tym łatwiej się dogadać w obcym języku w bezpośrednim kontakcie niż w pisanym tekście, zwłaszcza jak się języka nie zna a w czasie wizyty osób z fundacji jest tłumacz. Wiem, że również p. Sandra wybierała się do Piotrkowa, ale nie wiem czy to miało być teraz czy w kwietniu - sprawdzę to.

Link to comment
Share on other sites

Oto najnowsze wieści o Gizmolku. MA SIĘ DOBRZE A NAWET JESZCZE LEPIEJ !!!:lol: Jak wyjeżdżał z Piotrkowa to był taki spokojny i cichy ,tak też było w nowym domu ale do czasu;).Sytuacja powoli zaczęła się zmieniać i wyszło szydło z worka Gizmo to normalny dyktator jest !!!:evil_lol: Poustawiał wszystkie psy i pokazał im gdzie jest ich miejsce no i kto tu teraz rządzi:mad:. Oprócz tego że Gimo ogłosił się KRÓLEM :smokin:to wszystko jest ok. świetnie sobie radzi na spacerkach , może chodzić bez smyczy bo bardzo dobrze reaguje na głos , jak chodzi po ogrodzie który już poznał to w ogóle nie widać że jest niewidomy .W przyszłym tygodniu usuną mu resztę oka więc trzymajmy kciuki żeby wszystko poszło gładko.:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

a nie mowilam ze bedzie dobrze!!!bardzo sie ciesze ze mu sie udalo i chcialabym takze pomoc innemu okaleczonemu biedakowi
bo chyba jedyna szansa dla tego biedaka jest niemiecka fundacja
cioteczki poczytajcie sobie ten watek a ja tymczasem pisze PW do Dorotikus
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107440[/URL]
tymczasem trzyma kciuki za operacje Gizma

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

podobno w kwietniu p. Sabro ma być w schronisku w Piotrkowie, będą tam montowali przy budach miski, które ona funduje i przywozi. Myślę, że wtedy się wreszcie dowiemy więcej i z pierwszej ręki, bo Gizmo jest u niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...