Jump to content
Dogomania

GroziłaMu Amputacja Przednich Łap Ale Jest Sznsa Na Ich Ratowanie-Potrzebne Pieniądze


asiaf1

Recommended Posts

NIE MA CO PRZEDŁUŻAĆ TRZEBA PSA RATOWAĆ I TO JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mimo że zdjęcia są okrutne nic nie zmieni mojej decyzji i prześlę Pani Joanno kasę na tego zwierzaka tylko kto to jest BONUS czy jakiś inny.

Jeśli można zlikwidować te zdjęcia okrutne tego psiaka.Poczekać i po operacji wkleić zoperowanych łapek.
Jestem bardzo o bardzo mocnych nerwach, ale te zdjęcia po porostu mnie i moją rodzine rozkleiły.
POZDRAWIAM CYGAN

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='misiek-kurczak']NIE MA CO PRZEDŁUŻAĆ TRZEBA PSA RATOWAĆ I TO JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mimo że zdjęcia są okrutne nic nie zmieni mojej decyzji i prześlę Pani Joanno kasę na tego zwierzaka tylko kto to jest BONUS czy jakiś inny.

Jeśli można zlikwidować te zdjęcia okrutne tego psiaka.Poczekać i po operacji wkleić zoperowanych łapek.
Jestem bardzo o bardzo mocnych nerwach, ale te zdjęcia po porostu mnie i moją rodzine rozkleiły.
POZDRAWIAM CYGAN[/quote]
Tak jak pisałm wcześniej nie można teraz zrobić operacji bo jest wszędzie stan zapalny, najpierw trzeba go zlikwidować bo grozi to dalszą infekcją.

Pies ma na imię Gratis, ja napisałam Bonus bo taką informacje dostałam smsem. Koleżance sie pomyliło.

Na razie nie chce o tym pisać ale chcemy przedsięwziąć pewne kroki wobec tego weta w siedlcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga - Czakra']asiaf - czy to ty przyprowadziłaś psa do kliniki?
ślepy foksterier też jest od ciebie?[/quote]
nie ja tylko załatwiłam jego przyjęcie.
Wiem, że w klinice jest też foksterier ale nim zajmuje sie Pani Monika.
Czy jest jego wątek na dogo bo Aśkak zrobiła mu zdjęcia i nie wie gdzie wstawić?

Link to comment
Share on other sites

wątek foksteriera
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102421[/URL]

z informacji uzyskanych z kliniki wynika, że oba psy są pod opieką raczej jednej osoby. Mam pytania dotyczące foksteriera, ale jak można - to na jego wątku, żeby tutaj nie robić bałaganu.
A Gratisowi - cierpliwości, zdrowia i domu życzę

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z Panem, który go uratował.
Po tym co razem przeszli nie może być inaczej niż to, że Gratis zostaje w tym domu na zawsze:lol:
Pan Marcin był u niego w odwiedzinach i mówił, że gdyby nie te chore łapki to pies skakałby z radości do góry. Mówił, że widać że leczenie daje rezultaty bo psiak był w w lepszej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej:lol:

Oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

[B]Z radością chciałabym poinformować, że na moje konto wpłynęło aż 1500 PLN od Cyganka na leczenie Gratisa:multi::multi::multi:

Ogromnie dziękujemy za te pieniądze.
Bez nich byłoby bardzo ciężko uzbierać potrzebną kwotę za całe leczenie.

Do tego mamy skromne ok.100 pln z rzeczy, które wystawiłam na bazarku , więc w sumie jest już 1600.:multi:


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Boze... jaki on jest podobny do naszego Rugolfa z Ostrowii...:placz: :placz:
A Rugolf tak uwielbia biegac :placz:

Ciotki, gdzie on teraz jest ? W ktorej klinice ?
Wesprzemy jakby trzeba bylo.
Trzeba ratowac lapy za wszelka cene !! I skonsultowac to moze jeszcze z innymi chirurgami, zeby czegokolwiek nie przegapic !!!
Jakby trzeba bylo transport - tez dajcie znac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']Asiaf1 to znany psi anioł :angel:, który jak widać przyciąga do siebie inne psie anioły :loveu:
Misiek/kurczak/Cygan - wielkie wyrazy wdzięczności i podziwu dla ogromnego serca! :modla: (młodzież by powiedziała "duży szacun" ;))[/quote]

ja anioł? a pamiętasz za co razem pójdziemy do piekła?:evil_lol:
Dzwoniłam tam dzisiaj u psiaka wszystko super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:no tak, chcecie się wspólnie powygrzewać, bo nasz klimat już nie odpowiada ;)[/quote]

ja dzisiaj tak przemarzłam jak byłam z codzienną wizyta u meneli a właściwie u ich psów i kotów , że aż miałam ochotę poczęstować sie ciepłym jedzonkiem jakie im wiozłam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']ja dzisiaj tak przemarzłam jak byłam z codzienną wizyta u meneli a właściwie u ich psów i kotów , że aż miałam ochotę poczęstować sie ciepłym jedzonkiem jakie im wiozłam:evil_lol:[/quote]

musze Ci termosik kupić i będziesz sobie herbatkę robiła na drogę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a ja dołożę coś na rozgrzewkę, coś domowego :cool3:
Cieszę sie że ten pies ma sznase, po pierwszym poście pomyslałam, dlaczego go męczą i nie dadzą godnie odejsć :-([/quote]

dziękuję Wam drogie koleżanki, na Was zawsze można liczyć:cool3: jak na razie mimo, że lokatorzy tych domów często dolewają sobie coś do herbaty to nigdy mi nic nie zaproponowali:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...