Jump to content
Dogomania

"Szkielet bernardyna - doczekała się domu!"


xxxx52

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w aukcji podałam namiary na Gonie P ale dostłam zapytanie o sunie
wklejam trsc


Wiadomość od: [URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=9972840"]anawysocka[/URL] (0) , wysłana z komputera o numerze IP: 83.5.235.199
Strona z przedmiotem: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=368112954"]bernardyn suka ...czeka na ciebie[/URL]
Treść wiadomości:
interesuje mnie bernardynka dzwoniłam do pani i miałam napisac .Lubie bardzo zwierzęta mam w domu yorka kota persa i na podwórku bernardyna i mieszanego wilka .Posesje mam ogrodzona pieski mieszkaja w kojcu 12 m2 .Codzien sa wypuszczane by mogły pobiegac i pobawic sie .
z powazaniem Anna Wysocka



odp i prosiłam o kontakt z TOba Gosiu ......



suniahoopaj do domku

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie,
Rozmawiałam z ta Panią telefonicznie, prosiłam o wypełnienie ankiety.
Babsi mialaby mieszkać w kojcu z bernardynem samcem, i miałaby być wypuszczana tylko rano i wieczorem.
To nie dom dla niej... Ona teraz ma lepiej, bo biega w zasadzie cały czas wolno po wielkim terenie. Nie takiego więc domu dla niej szukamy...

Link to comment
Share on other sites

Ja bym mogła odpisać, ale dopiero póżno w nocy albo jutro od rana... Tylko potrzebowałabym na PW dostać namiary na osobe do której ten pan miałby się odezwać w sprawie ewentualnej adopcji... Zdjęcia wezmę najwyżej z wątku... Tylko dajcie mi znać czy mam odpisywać czy ktoś inny się tym zajmie wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...