Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

Spokojnie... codziennie oprócz Marleny ktoś jeździ i sprawdza gdzie nasz przyjaciel chodzi. "Akcja" ze strażnikiem nie przyniosła rezultatu, bo trudno Logana poprosić aby w konkretny dzień, o konkretnej godzinie zjawił się i przygotował do przyśpienia. Z wywiadu w okolicy wynika, że przychodzi w różnych godzinach. Po prostu będziemy próbować. Podejrzewam, że ma kilka miejsc w mieście gdzie ludzie Go dokarmiają, inaczej przebywałby tylko w okolicy gdzie dokarmia go Marlena.Tak samo nie oddalałby się za bardzo od miejsca karmienia, jeżeli jego stan zdrowia byłby bardzo zły.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Melduję się . Logana nie widziałam. Następne poszukiwania za godzinę :roll:.
Z tego co wiem Logan często biega w okolicach rzeki-tam gdzie szukałyśmy go z Kasią. Woli las,bo jego "dom" niestety rozkopano.. noi spokojnie tam nie jest:roll:..
Napewno ktoś go dokarmia...albo poluje,bo u nas tego mało nie jest:roll:.
Jak tylko go zobaczę-dam znać....tak jak obiecałam;)... noi zacznie sie akcja z bieganiem:razz: po pastwiskach,rzekach i lasach ...
Nie traćmy nadziei:shake:...

p.s. ja pomału tracę,bo bezdomniaków znowu przybywa... dzisiaj np. spotkałam biedną chudą psinkę... z oczkami jak kot ze Shreka (i jak Twoja Kredka - jogi )... Jak na mnie patrzyło to cudoo... musiałam dać jeść:razz:,bo miałabym wyrzuty sumienia do końca życia :D

Link to comment
Share on other sites

Już po 13 :( szkoda, ze nie wiedziałam wcześniej :(
Ja z chęcią pojadę. Ale nie wiem czy w ta niedziele bym dała rade, nawet by mnie ktoś przywiózł, ale o 14 mam naukę jazy :)
A może za tydzień hmmm ?

A sory, ze pytam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=70812"]mm2559[/URL] kim jesteś ;>

Link to comment
Share on other sites

Podpowiem - imię mm to Mariusz :eviltong:.
Byłam,szukałam,ale po Loganie ani śladu :shake:.. mm ma przyjechać koło 16.. może on bedzie miał szczęście:roll:....

Aha..Paulinko - bazarek z obrazkiem na TSPZ sie skończył -mamy 20 zł ... Napisz później doradzisz, który wystawić następny :) Może też sie spodoba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Podpowiem - imię mm to Mariusz :eviltong:.
Byłam,szukałam,ale po Loganie ani śladu :shake:.. mm ma przyjechać koło 16.. może on bedzie miał szczęście:roll:....

Aha..Paulinko - bazarek z obrazkiem na TSPZ sie skończył -mamy 20 zł ... Napisz później doradzisz, który wystawić następny :) Może też sie spodoba ;)[/quote]
widziałam własnie:multi:
pokaż mi te rysunki to coś wymodzimy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Już po 13 :( szkoda, ze nie wiedziałam wcześniej :(
Ja z chęcią pojadę. Ale nie wiem czy w ta niedziele bym dała rade, nawet by mnie ktoś przywiózł, ale o 14 mam naukę jazy :)
A może za tydzień hmmm ?

A sory, ze pytam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=70812"]mm2559[/URL] kim jesteś ;>[/quote]

Jeżeli coś Ci to mówi, to jestem nowym właścicielem "Dżina" :multi:. Jestem w TSPZ. Z wyjazdem- po prostu myślałem że jak ktoś by chciał pojechać na spacer po Gorzycach to byśmy razem pochodzili "po lasach, rzekach... " jak to ładnie, poetycko napisała Marlena wczesniej. Specjalnych zlotów nie przewiduje, bo uważam że jeżeli Marlena nie da znać że Logan jest to szukanie Go po Gorzycach na zasadzie "zjazdów" nie ma sensu. Umówieni jesteśmy z Marleną, że po telefonie dojedziemy w ciągu 20 minut i spróbujemy coś zrobić. Jak wcześniej pisałem zrobiłem wywiad wśród mieszkańców okolicy gdzie wcześniej był i wiem że wraca na swoje miejsce tylko w bardzo różnych godzinach. Ostatnio wędrował nawet po osiedlu ( w okolicy ul. Słonecznej ) i był tam dokarmiany...
Może spróbujemy rozwiesić ogłoszenia - że zaginąl pies...
Niezależnie od tego przy każdym wyjeździe do Sandomierza, czy Stalowej robimy rundkę po Gorzycach.

Link to comment
Share on other sites

Po tej PW się domyśliłam.
Jak się miewa Dżinuś? Ostatnio miał problemy ze zdrowiem, jak się teraz miewa?
Tak na marginesie to można troszkę jego zdjęć dostać??

A co do tego spacerku to może to wypalić, np w następną niedzielę. Paulina będzie zdrowa, a i ja z miłą chęcią się zabiorę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']
Podobno pokazał się niedawno na polach niedaleko gorzyckiego osiedla (znajomi mm go widzieli:roll: ) .. Także żyje... tyle wiemy.
[B]Nadal nie odpuszczamy! :mad:[/B]
[/quote]

Czyli jakieś próby łapania są podejmowane? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

hmm... to duża miejscowość, w tym większość to pola,lasy,pastwiska,łąki ... :razz: ... Paulina już się o tym przekonała....tj. okrawkowo,bo widziała,gdzie Logan przebywał :roll: ... Ludzie go widują,ale dają znać,kiedy jest już zapóźno. Dzisiaj wysyłamy łańcuszki przez gg... moze to coś pomoże i ludzie szybciej będą pisać co,gdzie i jak :roll:.. sie zobaczy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...