Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grupa, grupą, ale ktoś z uprawieniami do strzelania jest jak najbardziej poszukiwany.
Paros zwyczaje Logana poznać łatwo, cały dzień koczuje pod nieogrodzonym domem. Cały dzien lezy w krzakach, nie wykazuje, żadej aktywności, chyba że chce się podejśc do niego, to ucieka w pola.

Przyszedł tam jak suczka mieszkajaca w tym domu miała cieczkę i juz nie odszedł. Ludzie tam mieszkający mają go w d..... Nie interesuje ich, że pod oknem lezy glodny i wychudzony pies:roll:
Udało mi się uzyskac choć tyle, że mieli się starać trochę go oswajać i spróbowac zwabic do garazu.
Ale to było zanim obroża zaczęła wrastać, wtedy mieliśmy na to czas :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wiem gdzie Logan sypia i ewentualnie przebywa. Najbardziej ogrodzony teren na jaki bedziemy go w stanie zagonić to kawałek działki ogrodzony z dwóch stron :shake:. Ja oczywiscie chodze do niego kilka razy dziennie,ale zaufanie co do ludzi nie jest zbyt widoczne.. Teraz właśnie w tym momencie się do niego wybieram,dam znać co i jak:roll:.
Jemu potrzebny jest tymczas,bo troskliwa opieka może zdziałać cuda. Potrzebuje tylko cierpliwości, bo wiadomo,że o opiekę wet nie będzie trudno.
Także już wychodzę.... najnowsze info będzie za jakieś 30 minut.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mela123']
Do złapania psa najlepiej zastosować środek [COLOR=black]Sedalin, po którym pies zaśnie, albo przynajmniej będzie otępiały. Sedalin występuje w formie żelu, lub w tabletkach i chyba najprościej podać go psu w jedzeniu.[/COLOR]
[/quote]

O sedalinie była juz mowa ale w tym przypadku jest to niemożliwe ponieważ pies przebywa w miejscu gdzie wkoło są lasy łąki oraz ulica. Jeśli gdzieś ucieknie zanim "padnie" po sedalinie to mozemy go nie znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Nie główna ulica,a uliczka...ślepa ulica,na której mieszkam :roll: ... Mimo,że jest mała,to samochody nie jezdzą tutaj wolno..i praktycznie wcale nie uważają :shake:... Pola, łąki i lasy- to prawda.... on może ucieć wszędzie.
Dzisiaj właśnie dałam mu jeść... Przytył,więc obroża będzie się wrzynać jeszcze bardziej :shake:.... Ale przytył w jego przypadku to zbyt dużo powiedziane,bo nadal kształtem nie przypomina żywego psa:roll:.
O fotkach nie ma mowy,zdołałam nakręcić tylko słaby filmik,na którym widać jak wieje na widok człowieka :roll:...
Zaraz spróbuje wstawic link....

EDIT: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/6S72qJtPp8/logan[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]Podajcie Loganowi sedalin w większej dawce-zadziała szybciej i pośpi dłużej. Jak pies jest wygłodzony środek działa szybciej. Inaczej go nie złapiecie-trzeba zaryzykować,szkoda psa. Po podaniu trzeba za nim chodzic i sprawdzać gdzie jest. Sprawdzona w praktyce metoda. Zawsze gdzieś sa samochody i ulice. Szkoda,żeby się męczył. Im szybciej tym lepiej. Tylko rano a nie wieczorem.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']
Dzisiaj właśnie dałam mu jeść... Przytył,więc obroża będzie się wrzynać jeszcze bardziej :shake:.... Ale przytył w jego przypadku to zbyt dużo powiedziane,bo nadal kształtem nie przypomina żywego psa:roll:.
[/quote]

Jeśli sie go nie złapie to marnie widzę jego los.
Ten pies odejdzie w wielkich męczarniach :-(

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem, że to nie jest łatwa sprawa i pies nie daje sie złapać ale tu naprawdę nie ma czasu!!!!

Ja fizycznie nie mogę pomóc choć bardzo bym chciała...
Czy możecie ustalic cos konkretnie w tej sprawie????? Pies CIERPI a my tu gadu gadu.
Na watrku parę osób zaproponowało pomoc w łapaniu, podjeliście juz jakieś decyzje albo ustaliłyście jakiś termin łapania?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...