Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystko zależy od pogody, od atmosfery i od tego czy pomożesz mi namówic Mariolkę żeby do nas dojechała po wystawie. Ona zazwyczaj kończy 16 - 17 ale może raz zdecyduje się wcześniej skończyć. Ma tylko ekstra 38 km. Spróbuj ją namówić Gosia i ja próbowaliśmy.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Mi też smutno... :cry:

A jeszcze smutniej jak pomyślę , że na dniach zniknę nie wiem na jak długo , bo w nowym domu nie ma telefonu i okazało się , że z założeniem będą problemy ponieważ wszystkie łącza są już wykorzystane i trzeba czekać na rozbudowę centrali... :cry: Nie wiem , czy znajdę inną możliwość podłączenia do sieci... :cry:

I nie wiem jak wytrzymam bez naszego yorkowego kącika... wieści o Waszych pociechach... rad i wskazówek... i całej tej niesamowitej atmosfery :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Adirajo!- do kawierenki :D

No a my już po zlociku. Było fantastycznie.Miła atmosfera, I dnia nienajlepsza pogoda, no ale dziś było pięknie. Nasze yorczyki się wychasały i szczęśliwe wracają do domków. Zdjęć jest masa, no ale na nie trzeba poczekać. Tagże cierpliwości :D

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam czekam na resztę!!Martwiłam się tą pogodą :roll: taka jakaś nie za bardzo była na zlocik, siedziałam i myślałam-tylko, żeby nie pomarzli..No dobrze czekam na zdjęcia i relacje, jak psiaki, nawąchaliście się nawzajem psich kosmetyków?? :lol: Głowa nie ciąży??Tyle pytań..pewnie reszta jeszcze w drodze..Witam was chlebem i solą! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Zobaczyłam zdjęcie!!

Przepiękne. Musiało być ślicznie na tym spodkaniu.

Szkoda, ze nie pojechałam. Ale i dobrze, bo moja Oliwcia jest chora.

Dzisiaj wylądowałam znowu u weta. To nie jest zatrucie tylko problemy neurologiczne. Martwie się. Prawdopodobnie to padaczka. Dostaje luminol i jest bardzo spokojna. Oprócz tego słabiusieńka, bo całą noc nie spała tylko łaziła.

Proszę o "RAPORT" ze spodkania.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Rany!!! Ale fajne "stado" yorasków!!! :D :wink: :D

Na pewno było im i Wam wesolutko! :P :P :P

Maja była najstarsza w tym towarzystwie? Czy się mylę? :-?

Więcej fotek prosimy!!!! Bo już nie mamy cierpliwości :oops:

Link to comment
Share on other sites

To widzę że spotkano się udało :D . Choć to od początku było wiadome :D

Zdjęcia super :D :bigok: . Ja nie wiem jak wy je rozpoznawailiście <chyba po kokardkach :lol: :wink: >.

I mieliście szczęście że pogoda u was dopisała, ja dzisiaj byłam w Kielcach na wystawie i było okropnie zimno, dotego co jakiś czas padał deszcz :-? , ale za to pieski było rewelacyjne :D .

Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęc :D

Link to comment
Share on other sites

Witam po Zlocie :-)

Tak jak zostalo to juz powiedziane, Zlocik byl suuuuper :-) Swietna organizacja, piekne miejsce, cisza, spokoj i doskonale Towarzystwo z ulozonymi, lagodnymi i zabawnymi Yoraskami :-)

Pierwszy dzien minala nam na zaklinaniu pogody, ogrzewaniu dusz i cial oraz podziwianiu harcow naszych milusinskich.

Pierwsi na miejsce (bo juz dzien wczesniej) dojechali Iwona i Marcin z sunia Fiona. Nastepnie dojechala nasza grupa czyli Gosia z Robertem, Ich cora Paulina, pies Axel i my czyli Beata, Marek i Majka. Nie moge nie wspomniec, ze grupa ta by nie dojechala bez czynnej pomocy Rafala, ktory po pierwsze zapewnil nam bezpieczny transport, a po drugie dzielnie znosil wszystkie yorkofiolkowe pomysly i zabawy ;)

Kolejno dojezdzali Krysia, Waldek, Agnieszka i Ich sunie Gabi i Megan, nastepnie Kasia i Tomek i Nika, oraz Agatka ze swoja Mama Alina i psem Czipsem :-)

Pierwszy dzien byl oglednie mowiac deszczowy i dosc chlodny. Nie przeszkadzalo to jednak psiakom w szalenczych biegach po trawie, krzaczorach i mokrej ziemi z piachem. Nie musze chyba pisac jak po takim surrwiwalu wygladaly :lol: :lol: Dlatego tez, co chwile owijalysmy je recznikami lub delikatnie podsuszalismy aby maluszki nie nabawily sie kataru lub anginy.

Uwienczeniem wieczoru byl wspolny grill i niemilosierne obzarstwo ;) Na ostatki z grilla zalapali sie tez Mariolka i Wojtek, ktorzy przyjachali zanocowac w naszym towarzystwie przed wystawa w Inowroclawiu. Oczywiscie punktem kulminacyjnym nocnych pogaduch, byly zasady pielegnacji yorkowej siersci i lekcja demonstracyjna kapania i suszenia, ktora udzielila nam Mariolka (yoreczka) na przykladzie swojej suni Barbie Miss York Cud Natury :-)

Dzisiajeszy dzionek rozpoczal sie niesmialym slonkiem i zdecydowanie laskawsza temperatura. Zaczelismy go w podobnym stylu jak zakonczylismy dzien wczorajszy czyli grillem :lol: Psy od samego ranka zabawialy sie w swoim towarzystwie, zaczepiajac sie nawzajem i grzecznie zachecajac do igraszek. Najbardziej atrakcyjna sunia (z punktu widzenia Axelka i Czipsa) byla Nika. Nika wlasciwie wogole nie mogla sie opedzic od adoratorow i gdyby nie czeste interwencje ludzkich uczestnikow Zlotu, to wogole nie zaznalaby spokoju ;) I o ile Axelek nie bardzo jeszcze wie po co na swiecie sa kobialki, to Czips nie tylko juz to wie, ale i wie o wiele wiecej :oops: :oops: :oops:

Najglosniej i najczesciej "gadajacym" psem na Zlocie byla Fiona. Ta to potrafi upominac sie o swoje i nie swoje, czyli wlasne i cudze zabawki, patyki i kolegow ;)

Najmlodsza i najstarsza yoreczka nalezaly do Krysi i Waldka. Byly to Gabi, prawdziwa Lady z zasadami (najlepiej jej nie zaczepiac i nie denerowac bo zaraz przypomina delikwentowi gdzie jego miejsce w stadzie ;) ), oraz Megan, ktora ze strachliwego szczeniaka w ciagu paru godzin zamienila sie w szczeniaka odwaznego i nad wyraz samodzielnego.

Natomiast najbardziej skocznym yorkiem byla ... Majka ;) Nie jest to dla nas jakims zaskoczeniem ;) Ona tak poprostu ma ;)

Ufff ... mam nadzieje, ze w skrocie opowiedzialam co widzialam i w czym uczestniczylam :-)

Na zakonczenie Zlotu Agatka rozdala wszystkim Uczestnikom piekne Dyplomy upamietniajace nasz I Zlot Yorkofiolow :-)

Jeszcze raz wielkie podziekowania dla Wszystkich Uczestnikow Zlotu. Byliscie Wspaniali :-)

Do nastepnego razu :-)

BTW Zdjecia wstawie jutro. Wiele jest fantastycznych. Przygotowuje juz plyty CD, aby wyslac je do zainteresowanych. Nika, Waldek, Agatka, Gosia jesli jestescie zainteresowani przyslijcie mi mailem adresy :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Obiecalam, ze wstawie kilka fotek i juz to czynie :-)

1. Grupowe zdjecie Yorkofiolkowcow ;)

Od prawej stoja (od gory): Robert, Agatka, ukrywajaca sie Mama Agatki Alina, Krysia, Agnieszka, Marcin, Iwona. W drugim rzedzie od prawej: Gosia, Paulina, Waldek, ja i Kasia. Za obiektywem stoi Marek :-)

_262075_n.jpg

2. Kolejne grupowe zdjecia, ale tym razem Yorkofiolkowcy reperezentowani sa jedynie przez plec piekna ;)

_262077_n.jpg

3. Nika i Czips podczas milosnych amorow :lol:

_262078_n.jpg

4. Nika z kwiatkiem ... niestety nie dostala go od zadnego z ubiegajacych sie o jej wzgledy adoratorow ;)

_262079_n.jpg

5. Najwdzieczniejsza i najmlodsza modelka Paulinka z najmlodsza yoreczka Megan :-)

_262080_n.jpg

6. Psie zapasy, czyli Maja i Czips a z boku z pilka przemyka Fiona

_262076_n.jpg

7. Wielkie poranne biesiadowanie :-)

_262074_n.jpg

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Kolejna porcja fotek:

1. Przeciez wszyscy wiedza, ze najfajniej jest biegac w deszczu, blocie i piachu ;)

_262129_n.jpg

2. O rany! To znowy Ty??? Czego ode mnie chcesz??? Uciekamy!!!

_262130_n.jpg

3. Axel w umizgach :lol:

_262132_n.jpg

4. Kazdy biega za czyms innym ;)

_262131_n.jpg

5. A ja jeszcze pokrzycze ... i jeszcze troche pokrzycze ... a dla odmiany pokrzycze znowu :lol:

_262133_n.jpg

6. Eh ta mlodziez ... lepiej tylko postoje i popatrze ...

_262134_n.jpg

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia są ŚWIETNE i opowiadanko tez. :D :D

Żałuję, żałuję i jeszcze raz żałuję że nie mogłam tam z Wami być. :bigcry:

Ale widać to po fotkach że zła aura nie przeszkodziła pieseczkom w zabawie, a yorkomaniakom w miłym biesiadowaniu!!! :D :D :D

Pochwalcie się, proszę, tymi Dyplomikami! Może ktoś zeskanuje i tutaj wstawi plik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...