Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

Słuchajcie! Trzymajcie mocno kciuki- może uda mi się załatwić kamerę! No ale to będzie ciężka rozmowa.......mam nadzieję że mi się uda i wszytko będzie na kasecie:) Potem można przegrać na kasete VHS i wszystkim rozesłać :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odnośnie plastików - czuję , że pół wsi będziemy mogli nimi obdarować :lol: :lol: :lol:

A kamera - to była by cudna pamiątka! Ja osobiście nie posiadam takowej , więc trzymam kciuki za starania Agaty! :)

Nika - to pełen luksus nam zapewnisz!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

jak juz Wind zdążyła napisać, z radościa zawiadamiamy wszystkich dogomaniaków, iż wybieramy sie na zlot

mamy nadzieję iż znajdą się dla nas jeszcze jakieś wolne miejsca

nie możemy sie już doczekać

zaczynamy odliczanie

pomysł wyjazdu był naprawdę przedni

Link to comment
Share on other sites

Niezła banda się zebrała :lol: :thumbs:

A ja trochę martwię się kleszczami :-? Advantix podawałam Vikci dokładnie 1 maja , czyli 15 na kolejny będzie za wcześnie , a ten może już nie będzie taki super skuteczny po dwóch kąpielach? :hmmmm:

Tylko się nie śmiejcie... bo ja tu w głowę zachodzę jak najlepiej zabezpieczyć Vikulinę przed tymi dziadami krwiopijcami... i obsesyjnie oglądam ją po każdym spacerze , a co dopiero w takim miejscu gdzie kleszcz kleszcza pogania... :-? :-? :-?

Link to comment
Share on other sites

Mnie się zdaje, że tam kleszczy albo nie ma albo jest znikoma ilość.

To przeciez las sosnowy a kleszczydła to liściaste stwory :P :wink:

Więc Vikunia I inne yoraski będą raczej bezpieczne.

Ja zakropliłam Axla Frontline'm ale chyba nie bardzo mu to służy bo się jakoś zaczął drapać.

Buziaki

Gosia

Link to comment
Share on other sites

A my razem z Frontline stosujemy obroze Kiltix. I wszystko by bylo dobrze, bo po lesnych wyprawach kleszczy nawet nie widac na siersci a co dopiero na skorze, gdyby ... gdyby nie moje uczulenie na ta obroze.

Oczywiscie nie myslcie, ze i ja sie w nia zaopatrzylam i chodze z tak oryginalna ozdoba karku :lol: :lol: :lol:

Poprostu kazde obcowanie z psem w obrozy, ktora musi nosic caly czas oplacilam lzawieniem oczu, swiadem skory, spojowek, kichaniem itp.

Dlatego obroze zdjelam i zakladam tylko od czasu do czasu, czyli wbrew wskazowkom na ulotce :(

BTW czy u Was tez jest tak brzydko i mokro na zewnatrz????

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajnie, że następna osoba się wybiera na zlocik :D

BTW czy u Was tez jest tak brzydko i mokro na zewnatrz????

U mnie było strzasznie mokro rano ale teraz już wszystko schnie:) Najgorsze jest to , że zamiast anglika mielismy w-f i grałyśmy w noge a ja stojąc na bramce ubrudziłam jasne spodnie broniąc brami :evil: Niecierpie takich pogód :evil:

Jeżeli chodzi o kleszcze to też się trochę martwie ale w sumie to Gosiek ma rację- kleszcze występują zazwyczaj w lasach liściastych.

Co do zlotu- czy ktoś bierze radiomagnetofon??

Link to comment
Share on other sites

no...byłam w sklepie i kupiłam plasticzki :D :D

Nawet fajne kompleciki sprzedają: 9 noży, 9 widelcy i 6 łyżek(nie wiem czemu 6) :lol: :lol: :lol:

Tylko, mam nadzieję, że się synoptycy pomylili i nie będzie tych zapowiadanych nocnych przymrozków :roll: :roll: o nam piesie pomarzną.

Pozdrawiam

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Z zazdrości zaczynam zielenieć :evil: :lol: No cóż pozostaje mi zmówić paciorek za piękną i jeszcze piękniejszą pogodę, totalny brak krwiopijców, duuuużo zdjęć,dobrą zabawę, smaczne żarełko, podróz bez komplikacji..(coś jeszcze??) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim

Mam prośbę do wszystkich jadących na zlocik do Lipian.

Zabierzcie swoje kosmetyki dla naszych psów ze soba.

Pooglądamy, powąchamy, popsikamy, poczytamy etykiety itp.

Druga taka okazja nam się nie zdaży.\

W sklepie zawsze trudniej o taki mini test.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Waldek

super pomysł, no i będzie można zapytać o opinie nie tylko właścicieli ale i podopiecznych

tak na marginesie Waldek patrzyłeś jak dojechać na miejsce przez Włocławek czy Inowrocław

pozdrawienia z arktycznego dzisiaj Trójmiasta

Kasia

Link to comment
Share on other sites

Część osób już wie... ale napiszę i tutaj :-?

Otóż tak się złożyło , że nie będę mogła przyjechać - powody dla mnie bardzo ważne (wiążące się ze zmianą mieszkania itd) :( :( :(

Jest mi smutno , że się z Wami nie spotkam i głupio , że tak wyszło , ale cóż - nieplanowane przewroty w życiu też się zdarzają :wink:

W sobotę i niedzielę pewnie będzie mi jeszcze bardziej żal jak pomyślę , że właśnie sobie razem urzędujecie , ale... może następnym razem...

Mam nadzieję , że zrozumiecie i... wybaczycie :-?

A.

Link to comment
Share on other sites

Kochana moja Agatka - strasznie Cię lubię trzpiocie :wink:

O niespodziankę proszę na maila :)

A potem foty i opisy.

Mam nadzieję , że zdążę je wszystkie zobaczyć zanim zniknę do czasu podłączenia netu w nowym domku :)

Link to comment
Share on other sites

Adirajo,

Chyba nie musze pisac jak mi smutno :( Ale wiem, ze musisz miec powazny powod aby zrezygnowac z naszego Zlociku ...

Po powrocie wszystko dokladnie Ci opiszemy i okrasimy nasze opowiastki fotkami. A nastepnym razem na pewno uda Ci sie dotrzec :-)

serdecznie pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Czy juz wszyscy gotowi? Piesy pełne radości, gotowe do zabawy ? Czy ktoś może chce dodatkowo dojechać? Co tak cicho ?

Agnieszko wielka szkoda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ptysia coś nic nie mówi chyba jedzie ?????????????????????

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Pyska powinna byc juz na miejscu :-) Uroczyscie otworzy nasz Pierwszy Zlocik :-)

A mam jeszcze pytanko, na ktora planujemy powrot? Tzn. jestesmy do konca niedzieli, do obiadu, czy do jakiejs innej pory?

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...