Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

kropka w kropke moje upodobania :D :D :D

tak, najlepiej będzie jak każdy i jedzonko i popitkę sam przywiezie a potem jakoś będzie :lol: :lol:

Hahahaha... pod tą samą gwiazdą się urodziłyśmy...

To już braterstwo dusz! :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze, no! ja za wami nadążyć nie mogę! Muszę cały temat przeczytać aby się dowiedzieć co i jak! Mama powoli się zgadza jeszcze kilka dociągnięć i może pojedziemy z wami! Jak tak to będzie super! Ale kciuków nie puszczajcie! :wink: Co do Cioci jeszcze niewiem.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Aga , zadzwoń pod numer podany przez Gosię - tam zarezerwujesz domek (właściciele zdaje się wiedzą , że przypruwa tam banda yorkofiołów więc powiedz , że to z tej okazji :wink: ) Koszt - 20zł od osoby i wszystko.

Lista gdzieś się pałęta po temacie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wg. moich obliczeń pojedzie nas 13- bo mama zdecydowała sie jechać :D a jak jeszcze zdecyduje sie moja ciocia i wujek to bedzie nas 15. Oto lista:

1. Wind- 2osoby+york

2.Adiraja-2osoby+york

3.Nika-2osoby+york

4.Waldek-2osoby+york

5.Gosiek-3osoby+york

6.Aga&Czips-2 lub 4osoby+york

Zapowiada się nieźle. Miejmy nadzieję, że owczarnia zrobi nam niespodzianke i przyjedzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

OK. posłuchajcie!!!!! Mojej mamy siostra pracuje w PKS i spróbuje się czegoś dowiedzieć tylko musicie mi powiedzieć co. I proszę piszcie ile osób i ile psów jedzie oki. Mam pomysł i do tego potrzebna jest ilość osób które jadą. Na ten temat porozmawiam z Adirają. Co do ilości yorków to tak opcjonalnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

OK. posłuchajcie!!!!! Mojej mamy siostra pracuje w PKS i spróbuje się czegoś dowiedzieć tylko musicie mi powiedzieć co. I proszę piszcie ile osób i ile psów jedzie oki. Mam pomysł i do tego potrzebna jest ilość osób które jadą. Na ten temat porozmawiam z Adirają. Co do ilości yorków to tak opcjonalnie :wink:

Agata

jakoś nie łapię o co chodzi?

wszyscy juz dawno mają opracowane środki transportu (samochody) i kurcze może jestem jakas nieco dziwna ale naprawdę nie mam pojęcia o czym teraz piszesz?

Pozdrawiam

Gośka

Link to comment
Share on other sites

tzn. napisałam odp. do tego postu

My wczesnie nie damy rady. Niestety trasa Wawa-Konin to nie jakas uczeszczana droga i pociag w Koninie bedzie dopiero o 13.16 ... no a potem polaczenie dalej o ktorym jeszcze nic nie wiemy po info PKS milczy

No ale nie przeczytałam co było dalej. Troszkę namieszałam-przepraszam :oops: :oops: :oops: :oops:

Gosiu ile osób i ile psów od Ciebie jedzie??

Pozdrawiam Agata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...