Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponieważ ja na mapie znam się nie powiem jak :oops: :stupid: , a małżon jeszcze w pracy , to zapytam - czy z Wrocka do Lipin jedzie się przez Konin??? :hmmmm: :oops: Bo jeśli tak , to ja będę mogła Wind , Marka i Majeczkę zabrać stamtąd... miejsca starczy :)

Link to comment
Share on other sites

Adiraja,

No wlasnie! Gosia zoferowala swoja pomoc i jedziemy wspolnie :-) Bardzo sie cieszymy, bo caly dzionek wykorzystamy na bycie z innymi Yorkomaniakami i Yoerczkami, a nie na tulanie sie po PKP i PKS :-)

Gosia ( z mezem) - jeszcze raz stokrotne dzieki :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Dziewczyny no jeśli są to też chłopaki.

Fajnie, że Beatka już nie ma problemów z dojazdem.

Teraz organizacyjnie. Zauważyłem, że Licheń jest 22 km na zachód musimy się tam jakoś wybrać - jest okazja. Natomiast widze problem w związku z naszymi psami. Żeby nie było kłopotów i nas nie wyklęto możemy jechać tylko bez psów. Czyli nie wszyscy, pojedyńczo, dyżury. Ktoś ma pomysł. A czy ktoś będzie zainteresowany?

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam

przepraszam, że tak wczoraj nagle zniknęłam ale to z przyczyn ode mnie niezależnych :lol: mianowicie rozsypał się komputer i wysłał nas w kosmos.

Pozwiedzaliśmy i już melduję się z powrotem :lol: :lol:

Beatko jeszcze się musimy umówić dokładniej 8)

Mam dobrego szwagra, zapytałam się czy by nie pojechał i w kilka sekund w odpowiedzi usłyszałam "no pewnie, nie ma sprawy".

Fajny jest 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Cześć.

U mnie po burzliwej dyskusji doszliśmy, że nie możemy sobie pozwolić na wyjazd. NIE JADĘ :cry:

Jest mi ogromnie przykro z tego powodu.

Będę jeszcze próbowała kumpla namówić, ale...

Pozdrawiam i miłej zabawy bez nas rzycze :(

Link to comment
Share on other sites

Gosiu,

Dobrze mowisz :-)

Na tego grilla to jakies kurczaczki, kielbaski, buleczki i napoje (do wyboru do koloru) trzeba by bylo przywiezc :-)

Moze KAZDY wezmie po trochu wszystkiego? A moze jedna rodzina kuraki, inna kielbachy, a inna napoje?

Jaki wariant wybieramy?

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Myślę , że każdy wszystkiego po trochę... większa różnorodność będzie i bez obaw , że coś komuś nie podejdzie... :wink:

Ja na przykład muszę sobie przygotować osobny prowiant - bez mięsa :lol: Chłop normalny więc zero problemu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wind , nie to , że nie lubię - ponad 10 lat temu jadłam jeszcze czasami :lol: Teraz już nie pamiętam (i nie chcę sobie przypominać) jak smakuje 8) :lol:

Co do piwka - też nie przepadam , chociaż jakiegoś Reddsa , czy innego Gingersa wypiję... wolę likiery , ale te na wypad z grillem nie bardzo haha :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Co do piwka - też nie przepadam , chociaż jakiegoś Reddsa , czy innego Gingersa wypiję... wolę likiery , ale te na wypad z grillem nie bardzo haha :lol: :lol: :lol:

kropka w kropke moje upodobania :D :D :D

tak, najlepiej będzie jak każdy i jedzonko i popitkę sam przywiezie a potem jakoś będzie :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...