Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć

Siedzę myślę i myślę i nic z tego nie wychodzi. Żona jak zwykle w pracy a ja dalej nie wiem, co będę robił 15-16 maja. W związku z tym zaryzykuję i proszę mnie wpisać na listę chętnych na wyjazd najwyżej stracę za niewykorzystany nocleg. Czyli żeby nie było tak łatwo to proszę 2 osoby + 1 pies reszta zostaje w domu. Teraz jak jestem w gronie tych chętnych to tak: jeśli można to nie wybierajmy hotelu. Jak będzie kiepska pogoda to w jednym pokoiku się nie pomieścimy, a z korzystania z sal konferencyjnych zadowolony personel nie będzie. Najlepiej to domki + jakaś wiata gdzie będzie można posiedzieć, nasza banda może pobiegać, a i grilla i piwko wypić w spokoju można. Z tego co widzę to propozycje wielkopolska 1 i 2 z postu Goik to mi odpowiadają jak warszawiakom.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Waldek , to się nazywa męska decyzja! :)

A jeśli chodzi o ewentualną złą pogodę i problem z miejscem (poza pokojem) , to racja , ale... np. w Cesarce pozwolą nam chyba na wszystko :lol: , pan zachwycił się dużą ilością yorasków i zapewniał , że nie stanowią żadnego problemu i razem z piechami możemy korzystać z dobrodziejstw ośrodka :)

Hotel hotelowi nie równy :lol:

Ale domki , też dobre!

Link to comment
Share on other sites

Nie zwróciłam uwagi na TĄ atrakcję... :mdrmed: Ale może to tylko na specjalne zamówienie... :hmmmm: :mdrmed:

Cóż - odpada chyba , bo może być szemrane towarzystwo przy tak gorących ofertach z gołymi brzuchami :lol: :lol: :lol:

nie ma co...rozłożyłaś mnie na łopatki swoją wypowiedzią

normalnie ryczę ze śmiechu :lol: :lol: :lol:

włącz gg!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze dodam tylko , że gdyby ktoś chciał osobny domek , to pisać tu szybciutko! Cena całego - 120zł

:)

Jeden bierze Gosiek

Drugi biorę ja

Trzeci Waldek plus reszta?

Domki są dla 6 osób , ale może ktoś jeszcze chce osobny , coby wypocząć bez krempacji i innych takich tam... PISZCIE, bo czas nagli!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Gosiek kiedy rezerwujecie domki bo u mnie może coś się zmieni i ktoś przybędzie. I jak reszta się zdecydowała czyli Nika i Wind. Może jak bedzie u mnie 3 osoby + 2 psy tez pójde na osobny domek. Ale jeszcze muszę troche poczekać do 14 chyba wszystko bedę wiedzia.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Czlowiek pare dni odciety od cywilizacji a tu juz takie przedsiewziecia "poczete". :wink:

Niech mi ktos powie gdzie te Lipiny sa bo mi sie stronka z linkiem Rubi nie wyswietla. Jezeli to w łódzkiem to ja sie pisze, w innym przypadku niestety nie z wielu powodów.

Szkoda, ze wczesniej nie wiedzialam ze szykujecie cos takiego bo w można by sie było zastanowić nad Arturówkiem pod Łodzia. Ale chyba juz "po ptakach".

W kazdym razie swietnie, ze zebralo sie tutaj wiele chetnych i otwartych osób (dodatkowo przedsiębiorczych) i organizujecie cos takiego. Moze nastepnym razem. :(

Link to comment
Share on other sites

No widzę że spotkanie się uda! :D

Szkoda że 16 maja mamy inne plany i nie mogę ich zmienić. Pozostaje mi tylko smucić się i czekać na masę fotek ze spotkania. :D

No i mam nadzieję że tak Wam się spodoba że będzie Wam się chciało jeszcze raz spotkać w czerwcu lub w wakacje, a wtedy na pewno przyjadę!!! :D

Miłego wypoczynku i fajnej zabawy życzymy!!! :D

Link to comment
Share on other sites

eleno może 10 stron to przesada :wink: ale zamieścimy jak najwięcej zdjątek z majówki :D

Tak się zastanawiam i nie mogę sobie przyponieć, czy Ty gdzieś pisałaś skąd jesteś?

Tygrysku, no i jak? Wszystko już ustalone (termin i miejsce) teraz kolej na Ciebie 8) Jedziesz?

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Też mi przykro, że wielu nie może dojechać. Ja się sprężyłem i jadę choćby nie wiem co. Jak sobotę, niedzielę będę miał zajętą to poprostu zwieje i tyle. Żonunia już przez komórkę zameldowała, że urlop wywalczyła i że sam nie jade. Za to będą oba piesy.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...