Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

Gosia , już nie wybrzydzam :bigcool:

Oczywiście - masz rację!!! :iloveyou:

BTW Już się nie mogę doczekać! :angel:

Edycja: Przeglądałam informator w sieci (szczególnie woj. łódzkie - to taki środek chyba) , ale większość z tych ośrodków , pensjonatów i innych noclegowni nie ma strony internetowej , tylko telefon podany... :-?

Może jakieś gospodarstwo agroturystyczne?

Aha! Dodam jeszcze , że często zagląda tu do nas Nika , tak po cichutku :wink: Może też da się namówić , hmmmm?? :) 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BTW Już się nie mogę doczekać! :angel:

Ja też i dlatego przez chwilę mi się zrobiło smutno, że może do spotkania nie dojść z powodu odległości docelowego miejsca albo tym podobnych problemów.

Ale można powiedzieć, że kilka osób na pewno pojedzie:

Wind

Adiraja

Śliczna

i ja :D

Mam nadzieję, że się nie mylę. Kto jeszcze jedzie?

Myślę, że większości odpowiada 15,16 maj i może na tym bazujmy?

Elena mam nadzieję, że jakoś uda Ci się też przyjechać z bliźniakiem mojego Axelka? Staraj się dziewczyno :puppydog: proś, płacz, może podziała?

Link to comment
Share on other sites

Gosia , czy Ty to widzisz?? Jest już nas piątka plus inwentarz ( :wink: ) :beerchug:

Widzę, widzę :multi: jest coraz lepiej :kciuki:

pogrzebałam w necie i widzę, że musimy się pospieszyć z wyborem terminu i miejsca bo zostały tylko 3 tygodnie(jeśli spotykamy się w połowie maja) i dużo ośrodków i domków jest już porezerwowanych :sadCyber:

Gośka

Link to comment
Share on other sites

Ja też poszperałam w ofertach agroturystycznych i jest tego trochę...

Myślę , że możemy poczekać do poniedziałku (do wieczora) i jeśli nie zgłosi się nikt więcej , wypośrodkujemy pomiędzy Warszawą , Wrocławiem i Gdynią i tam będziemy szukać ofert :hmmmm:

PS.U mnie dziś pogoda fatalna... leje i zimno.Masakra , a nie wiosna :errrr:

Link to comment
Share on other sites

Ja też poszperałam w ofertach agroturystycznych i jest tego trochę...

Masz jakieś namiary, żeby można zobaczyć?

U nas też jest wstrętna pogoda :cry: leje od rana, szre niebo i tylko biedne dzieciaki mają jakiś rajd i łażą po Warszawie :-?

Link to comment
Share on other sites

Dzieciaki pewnie mimo złej pogody i tak świetnie się bawią

Te, które chodzą piechotką pewnie tak ale jak wracaliśmy ze sklepu, to mijaliśmy grupki rowerzystów i aż przykro patrzeć na przemoknięte na wylot dzieciaki z których leje się woda(pewnie nie tylko deszczowa)

Co do rejonu to przypuszczam że najlepiej szukać po łódzkim i wielkopolskim. Ja cały czas jeszcze szukam. Może jakaś leśniczówka?

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam przed chwilą do Dormowa (to ten pierwszy link) i możemy przyjechać na ten weekend 15 -16 maj z psiakami :)

Reszta terminów zajęta.

W poniedziałek mam zadzwonić i potwierdzić bądź anulować rezerwację (powiedziałam , że będzie nas około 10 - 15 osób i zwierzaki)

To teraz czekam , co Wy na to?

Okolica bardzo przyjemna , dojazd idealny (1,5 km od Poznania)

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie wszystkie propozycje wydaja sie ok.

Zastanawiam sie jednak czy nie należałoby najpierw policzyć ile osób ma jechać.

Wiekszość gospodarstw agroturystycznych to zazwyczaj niewielka ilość miejsc noclegowych,

ja deklaruję 2 osoby + przychówek

z dojazdem nie ma problemu jedziemy samochodem

pozdrowienia z Gdyni

Link to comment
Share on other sites

Tyz pikny :laugh2_2: Ale muszą się wypowiedzieć pozostali :clown:

Wiesz co Agniesia? Widzę, że my obie jesteśmy najbardziej zainteresowane tym wyjazdem :grins:

Chyba masz rację Gosia :mdrmed:

Zadzwoniłam też do Cesarki i termin 15-16 maj może być , pieski BARDZO mile widziane , cena 60zł za pokój dwuosobowy (30zł za łóżko) i do dyspozycji 25ha ciszy i zieleni :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...