Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

Nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem. Szczerez mówią okropnie żałuje że mnie tam nie było no ale cóż... Może ustalimy nowe spotkanie?? Tj. zlot. Jest lato (no prawie) cieplutko, ładniutko i wogóle cool. Myśle że jesli pierwszy zlot był udany to drugi musi być jeszce lepszy :P. Tylko ja na taki zlot to porywam się dopiero pod koniec sierpnia jakby co (sprawy prywatne :P)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo proszę Beatko :D

zawsze to jakaś pamiątka ze spotkanka. Axel też zawsze reaguje na filmik przeszukiwaniem mieszkania, i nieraz nawet poszczekuje.

Też by pewnie powtórzył takie spotkanko...moze tym razem bez deszczu :wink: :lol:

Oczywiście płytka znów najpierw była w Gdyni a dopiero następnego dnia trafiła na drugi koniec Warszawy :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

ale programy mam tylko do słuchania muzyki :-? Mam nowego windowsa i nie mam wszystkich programów. Musze wyjąć dysk i dać mamy koledze aby nagrał mi programy, bo ja jestem zielona jeżeli chodzi o instalowanie programików :oops:

Link to comment
Share on other sites

Agatko jeśli masz win 2000 lub XP to prosze postępuj jak poniżej:

włóż płytkę do napędu CD, kliknij 2x na ikonie mój komputer potem w nowym oknie, które się otworzy na ikonie napędu CD, do którego włozyłaś płytkę (też 2x razy) w nowo otwartym oknie pojawi sie ikona Lipiny_1 kliknij 2x razy prgram sam powinien sie uruchomić i odtworzyć film. Moze być problem z kodekami ale mam nadzieje ze WMP sam sobie ściągnie z internetu.

powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...