Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj dzaiło się dzialo na tym zlocie. Dyplom- to nic takiego :D Wind chciałam Cię poprawić bo moja mama ma naimię Alina a nie Ania :wink: Zaraz Ci wyslę na priva mój adres i jeżeli możesz wyślij mi zdjecia :)

Pozdrawiam Agata&Czips

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia są ŚWIETNE i opowiadanko tez.

Żałuję, żałuję i jeszcze raz żałuję że nie mogłam tam z Wami być.

Ale widać to po fotkach że zła aura nie przeszkodziła pieseczkom w zabawie, a yorkomaniakom w miłym biesiadowaniu!!!

Ja mam to samo zdanie co Elena..ochh jeszcze raz żałuję, żałuję :cry:

No, przynajmniej wy świetnie się bawiliście, na mnie też przyjdzie pora :lol: :wink:Czekamy na kolejne fotasy!Ja oczywiście uzbroiłam się w cierpliwość ale coś słabe te moje uzbrojenie :roll: :lol: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja rownież strasznie żałuje że nie byłma na zlocie :(

Z tego co widziałam i czytałam to naprawdę musiało byc extra!!! :)

Napewno fajnie się bawiliście :D

Super wygląda taka gromadka piesków na zdjęciach :wink: :D

A tak ze swojej strony proponuje jakis yorkowy spacerek w którys weekend majowy ( ewentualnie czerwcowy) w ramach spotkań yorkofiołów :wink:

Pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Gosia, Kasia, Agatka i Waldek - wypatrujcie listonosza :-)

Wyslalam Wam 150 zdjec tzw. roznych ;) Czyli kazdy we wlasnym zakresie wybierze ujecia najbardziej mu odpowiadajace. Osobiscie zrobilam tylko selekcje jakosciowa i ilosciowa (tzn. wycielam zdjecia, ktore nalezaly do tzw. seryjnych ujec).

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

To ja tez napiszę: stronka Waldka staje się coraz fajniejsza, właściwie z dnia na dzień.

Beatko, przypuszczam, ze jutro dotrze do mnie ten listonosz :lol: :lol:

Axel przespał dziś właściwie cały dzień, biedaczek zupełnie nie miał sił :wink: Wyszalał się przez weekend i teraz pewnie ze dwa dni będzie swoje siły regenerował :lol: :lol:

Dziś przynajmniej zjadł swoją dzienną porcyjkę Royala. Ale za to chodził dziś za mna niczym cień i nie spuszcza mnie z oczu....ciekawe dlaczego?

Wasze psiaczki też tak dziś sie zachowują?

Link to comment
Share on other sites

Wasze psiaczki też tak dziś sie zachowują?

Majka prawie caly dzien byla dzisiaj nieprzytomna ;) Rano byla tak spiaca, ze nawet ulubionego orzeszka z naszego musli nie chciala przelknac ... musze przyznac, ze nie na zarty tym sie zmartwilam, bowiem dotad nigdy orzeszkowi nie odmowila :lol: :lol: :lol:

Jednak po przespaniu calego dnia, ozywila sie ok. 21 i raczyla spozyc odrobine granulatu Royala, sowicie przepijajac go woda ;)

Teraz jak zwykle wieczorem, poleguje na fotelu, zerkajac na ekran notebooka Marka i analizuje kolejne strony www :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Wasze psiaczki też tak dziś sie zachowują?

Majka prawie caly dzien byla dzisiaj nieprzytomna ;) Rano byla tak spiaca, ze nawet ulubionego orzeszka z naszego musli nie chciala przelknac ... musze przyznac, ze nie na zarty tym sie zmartwilam, bowiem dotad nigdy orzeszkowi nie odmowila :lol: :lol: :lol:

Jednak po przespaniu calego dnia, ozywila sie ok. 21 i raczyla spozyc odrobine granulatu Royala, sowicie przepijajac go woda ;)

Teraz jak zwykle wieczorem, poleguje na fotelu, zerkajac na ekran notebooka Marka i analizuje kolejne strony www :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam,

No ale Wy macie fajnie. Czips już na drugi dzień po zlocie odzyskał siły. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...