Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze raz ja

Iwa pisze

  • W kazdym razie swietnie, ze zebralo sie tutaj wiele chetnych i otwartych osób (dodatkowo przedsiębiorczych) i organizujecie cos takiego. Moze nastepnym razem.

to zasługa przede wszystkim Gosiek.

Iwa to co prawda nie łódzkie ale masz coś około 100 km

Link to comment
Share on other sites

Witam Yorkomaniacy :-)

Ale natrzaskaliscie postow w tym topiku :-) Jeszcze nie przeczytalam wszystkiego, ale powinnam sie wkrotce "uporac" z Wasza, mila dla mego oka, produkcja :-)

Gosiek,

Widze, ze przejelas inicjatywe :-) I chwala Ci za to!

BTW na weekendzie bylo suuper, ale zimno :( Dlugo by opowiadac gdzie bylam i co robilam. W telegraficznym skrocie napisze tylko, ze na samym poczatku wyladowalam na sniadaniu w Szczecinie, potem bylo male co nieco w Locknitz. Nastepnie wrocilismy do Szczecina i zachcialo nam sie zobaczyc plaze i morze. Wszystko by bylo ok, gdyby nie to, ze na 1,5 godziny nas wysadzono na koncu swiata (czyli miedzy Szczecinem a Miedzyzdrojami) i kazano czekac w obrzydliwie niebieskiej i ekstremalnie zimnej dworcowej poczekalni. Rany ... myslalam, ze takie miejsca wyginely razem z pierestrojka ;) Ale sie mylilam :lol: :lol: :lol: Po godzinie zamarzania i powolnej hibernacji bylo mi wszystko jedno jaki kierunek bedzie mial pociag. Byleby do niego wsiasc i jechac ... I tak dojechalismy wprost na plaze.

A tam ... piekne, pieniste grzywacze, zachod slonca na calkiem jasnym niebie i zapach piasku zmieszany z aromatem grzanego wina z pomarancza i godzikami ...

Ahhh ... co to byla za noc ...

Ale juz wracam do rzeczywistosci :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

. I tak dojechalismy wprost na plaze.

A tam ... piekne, pieniste grzywacze, zachod slonca na calkiem jasnym niebie i zapach piasku zmieszany z aromatem grzanego wina z pomarancza i godzikami ...

Ach Ty niedobra :hmmmm: jak możesz nas dobijać takimi opisami :-? Tu cały czas było po prostu obrzydliwie, wstrętnie, szaro i deszczowo :bigcry:

A tak juz na poważnie, to jak Ci odpowiadaja domki?

Gośka

Link to comment
Share on other sites

Pododa po prostu MUSI BYĆ!!! :lol: :P

Przecież aura nas nie zawiedzie :wink: Pieski musza pobiegać, właściciele pospacerować lub poganiać pieski :lol:

Ciekawe jak to będzie jak sie spotka tyle młodocianych piesków :o

Jedno wiadomo na 100%: BĘDZIE WESOŁO :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak sądzę, że jedziemy razem to i razem wspólnie coś zorganizujemy.

Po knajpach włóczyć się nie będziemy, bo psów do drzewa wiązać nie będziemy. Mam nadzieje ze znajdzie się miejsce gdzie będziemy mogli pod jakąś wiatą usiąść i wspólnie coś zorganizować. Sprzęt taki turystyczny, grilowy będę miał na wszelki wypadek ze sobą.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Ja też wam bardzo zazdroszczę tego spotkania :-? Sama bym chętnie pojechała ale cóż... musze jeszcze trochę wydoroślec jak dla moch rodziców :wink: :-? Ale mam nadzieję że chociaz w jakis mjaowy weekend załapie się na jakis przyjemny spacerek z wami :D No więc czekam na relacje z pobytu :D

pozrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Yorkieś

Wielka szkoda ze Ciebie nie będzie. Moja córka, która jest w Twoim wieku a może nawet trochę starsza jedzie ze mna i chętnie Ciebie by poznała.

A rodzicom się nie dziw ja Też Agnieszki bym nie puścił z bandą nie znanych dogmaniaków.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Ale jesteśmy zdolne towarzystwo! :wink: Szybka decyzja i już wszystko załatwione 8) Buziaki dla Gosi :)

Super , że Waldkowi udało się wszystko poukładać i brawo dla małżonki za ten urlopik :beerchug:

Resztę drobiazgów jeszcze dogadamy - jedzonko oczywiście robimy sami! Szkoda czasu i przestrzeni na szukanie knajp i przesiadywanie w nich! :wink: 8) :)

Wind , weekend mimo kiepskiej pogody do pozazdroszczenia!

Ale fajnie , że już jesteś z nami :) :wink:

Buziaki

Link to comment
Share on other sites

Cześć

My też chcemy jechać!!!!!!!!!!! Nie wiem tylko czy moja Oliwka będzie umiała się zachować :(

Spodkanie TAK. Termin może być. 23 maja jest wystawa w Bytomiu.Więc ten termin nam odpada. :)

Śliczna prosimy o potwierdzenie 8)

Jedziesz?

Gośka

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio rzadko widuję na forum Owczarnię , ale w innym miejscu zostawiłam jej wiadomość o naszym spotkaniu i mam wielką nadzieję , że też da się namówić z rodzinką i Fuzlakiem :)

To super czadowa Owieca i lubi poimprezować... :bigcool:

Owczuś , no - plizzzz... :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem nie wiem nic jeszcze nie wiem. Dopiero chwilę temu odczytałam priva Boramku, dziękuję za zaproszenie i czywiście bardzo bym chciała przyjechać. Gdzie to jest dokładnie, te Lipiny? I czy możemy jeszcze liczyć na własny domek (trzy osoby + pies)? Macie może foty jakieś tych domków, chłop chce oglądnąć gdzie go ciągnąć próbują...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...