Jump to content
Dogomania

Nasze spotkania


Adiraja

Recommended Posts

Postanowiłam założyć odrębny topik na planowanie i późniejsze efekty (relacje,fotki) naszych spotkań 8)

Kiedyś Wind zaproponowała zorganizowanie weekendowego wypadu z psiakami gdzieś w pół drogi... :)

Cóż... wiosna przyszła , słońce wreszcie zaświeciło na dobre (tfu , tfu - nie zapeszam!!) i czego chcieć więcej jak miłego spotkania z innymi yorkofiołami? :wink:

Wiem , że każdy z nas ma wiele obowiązków , dom , pracę i inne szkoły , ale może udałoby się trafić jakiś termin pasujący większości i wybrać się w plenery na małe szaleństwo z naszymi zwierzami? :wink:

Przemyślcie... przedyskutujcie i inne prze... :wink:

I zgłoście chęci oraz terminy pasujące (później będziemy dopasowywać i uskuteczniać inne takie tam - kombinacje) 8)

Wind , chyba pisała , że może wyszukać jakieś fajne miejsce... :lol:

To ja pierwsza - chętna ( zwierz i małżon również) , termin - każdy weekend 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ja jako druga chętna. :wink:

Również każdy weekend i może by tak w maju? :roll:

Jak będziemy już mieli chętnych to się jakoś wyśrodkuje spotkanko i podreptamy sobie z yoreczkami po jakiejś zielonej plamie na mapie?

to teraz szybka dieta i będzie się można pokazać po zimie wśróg yorkofiołków :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

To teraz ja sie wypowiem. U mnie jest tak ja jak już będzie wszystko ustalone to ja sie wypowiem bo tak w tygodniu napewno mi nie pasuje bo uczelnia a co do weekendów to mam pracę na telefon więc jeśli nie pójde do pracy w tym czasie co będzie spotkanie i oczywiście jak nie będzie strasznie daleko to JA i JERRY oraz jeszcze mój chłopak PISZEMY się napewno. Więc czekam aż coś ustalicie a wtedy ja powiem czy mi pasuje. Będę śledzić ten topic. 8)

Link to comment
Share on other sites

rubi, Napisze do nich maila :-)

[

My właśnie czekamy na odpowiedź. :D

Reszta yorkofiołków mogłaby chociaż odpisać króciutkie odpowiedzi tak lub nie :roll: :roll:

Ludziska nie bójcie się, przecież nikt nie będzie krzyczał jeśli ktoś napisze, że nie jedzie na majówkę :roll: :lol:

Gośka

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Sarah za odpowiedź... szkoda tylko , że nie możesz :cry: :cry: :cry:

Ale rozumiem... też przez ostatnie dwa lata nie wiedziałam co to wolny weekend :-?

Dlatego teraz chcę z tych wytęsknionych , (NARESZCIE) wolnych sobót i niedziel korzystać :wink: :lol:

To czekamy na pozostałych... :HUT012:

Link to comment
Share on other sites

my - chętni , nie zrezygnujemy z tego planu , mam nadzieję 8)

My na pewno nie zrezygnujemy :D

Zawsze lepsze trzy rodzinki z yoreczkami niż żadna :-? ale mam nadzieję, że jeszcze ktoś przybędzie :fadein:

Fajnych miejsc do spotkania jest dużo :fadein: jak będzie więcej osób, to będziemy rzucać kolejne propozycje więc nie myślcie, że tamta jest jedyna. :wink:

Gośka

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero teraz piszę, totalny brak czasu. :(

Mój mały mistrz (synek) miał wczoraj popis w szkole muzycznej, teraz jeszcze czeka nas dużo pracy (jego praca, a moja pomoc), bo wnet egzaminy i tak bez końca. :roll:

Ale wracając do wyjazdu. Bardzo bym chciała Was spotkać!!! Ale 16 maja nie mogę. Może tydzień później? :-? Muszę jeszcze z mężem porozmawiać na ten temat.

Gosiek, szybka dietka mówisz? Też by mi się przydała po zimie. :D

To na razie tyle...

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dogmaniacy

Nie byłem na forum z dwie doby a tu widze juz jakieś randki itp.

Dla mnie niestety troche za daleko. Poza tym w maju jeszcze nie mam pojęcia jak wyglądać będą moje plany. Trudno może innym razem. Choć z drugiej strony to jeszcze miesiąc prawie więc wszystko może się wydarzyć.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Jest nowe miejsce może trochę dalej niż poprzednie i dla Waldka bliżej bo koło Konina. Możemy przyjechać z psami. W termin 15,16.05 są jescze wolne miejsca w domkach typu Brda po ok 20zł/osobę 6 osób w domku. Trzeba się szybko decydować bo jest ich niewiele.

Ośrodek można obejrzeć tutaj

Pozdrawiam

Robert

Link to comment
Share on other sites

re Elena i Waldek

Chętnie się do Waszych wolnych terminów dostosujemy :lol:

Eleno , pogratuluj synkowi (i zdradź na czym gra :) ) :)

re Śliczna

Super! Nic się nie martw... Oliwka pewnie jest mądrym pieskiem i wie co i jak , a nożem i widelcem jeść nie będzie musiała , więc problemu nie ma... :wink:

Aha! I nie przesadzajcie z jakimiś dietami - wyborów miss nie będzie! A po zimie każdy - coś - gdzieś ma... więcej :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jest nowe miejsce może trochę dalej niż poprzednie i dla Waldka bliżej bo koło Konina. Możemy przyjechać z psami. W termin 15,16.05 są jescze wolne miejsca w domkach typu Brda po ok 20zł/osobę 6 osób w domku. Trzeba się szybko decydować bo jest ich niewiele.

Ośrodek można obejrzeć tutaj

Pozdrawiam

Robert

Pisaliśmy jednocześnie nasze posty , dlatego odpowiem teraz... :)

Szkoda , że w poprzednim miejscu wszystko jest zajęte - może jakieś późniejsze terminy?

Tutaj - też nie jest źle , ale tam ładniej :lol: Poza tym termin - Elena już odpada , nie wiemy jeszcze jak reszta.

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Witam was,

Ja też wraz z moimi yorkami sie z wami chętnie spotakam. Tylko ja nie jestem jeszcze pełnoletnia i rodzice nie puszczą mnie samej z psami "gdzieś w Polskę" :-? Ale jeżeli byłby jakis spacerek w któryś ciepły weekend organizowany to do Warszawy mogłabym dojechać :wink: Więc jeśli będzie coś ustalone, lub jakiś pomysł to piszcie! :D

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Tutaj - też nie jest źle , ale tam ładniej

Co prawda to prawda ale przecież nam nie zależy na tym by było ładniej tylko żeby było zielono i dużo miejsca na pobieganie dla psiaków. Mam rację?

Poza tym chodzi przecież o 1 noc więc i pod namiotem by było fajnie bylebyśmy się naprawdę spotkali. :icon_roc:

:PROXY5: no i tak sobie myślę, że trzeba poczekać do niedzieli aż się reszta zdeklaruje czy jedzie czy nie i wtedy dopiero będziemy szukać ostatecznego miejsca spotkania :)

Przecież trzeba WYŚRODKOWAĆ tak, żeby wszyscy mieli mniej więcej do pokonania podobną odległość :evillaug:

Pozdrawiam

Gośka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...