Jump to content
Dogomania

Kiro, wyrzucony….. MA DOM - ZOSTAJE w DT NA ZAWSZE


paros

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B]PILNE!!![/B][/CENTER]
Jest szansa na płatny tymczas dla Kiro - miałby do dyspozycji ogród, i miejsce do spania, oraz zapewnioną opiekę. W tym czasie można by przeprowadzić badania i zacząć go leczyć, oraz szukać domu stałego. Jednak jeżeli udałoby się to załatwić (to na razie taka maleńka szansa) to czy można liczyć na Waszą pomoc w utrzymaniu go na tymczasie??? Sama nie dam rady:-( Co wy na to? To pilne, prosze, musimy wiedzieć, czy w ogóle rozmawiać z osobą mogącą dać tymczas!

Link to comment
Share on other sites

Napisz jaka jest suma tymczasu miesięcznie......ja mogłabym co nieco "skrąbnąć" pod koniec miesiąca....poza tym za ok.miesiąc idę do pracy więc będzie lżej i wtedy już mogłabym pewną sumę wpłacać co jakiś czas.

Więc z mojej strony Kiruś miałby małą pomoc finansową.

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie znamy kosztów, najpierw musimy wiedzieć, czy est po co w ogóle z tą osobą rozmawiać, czyli czy znajdą się osoby mogace pomóc go utrzymać. Czyli mamy już jedną:loveu: Myślę, że nie więcej niż 10 złotych za dzień...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea'][CENTER][B]PILNE!!![/B][/CENTER]
Jest szansa na płatny tymczas dla Kiro - miałby do dyspozycji ogród, i miejsce do spania, oraz zapewnioną opiekę. W tym czasie można by przeprowadzić badania i zacząć go leczyć, oraz szukać domu stałego. Jednak jeżeli udałoby się to załatwić (to na razie taka maleńka szansa) to czy można liczyć na Waszą pomoc w utrzymaniu go na tymczasie??? Sama nie dam rady:-( Co wy na to? To pilne, prosze, musimy wiedzieć, czy w ogóle rozmawiać z osobą mogącą dać tymczas![/quote]

[CENTER]PILNE!!!!!
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

na pocztę ja mogę chodzić tylko muszę mieć te rzeczy.......hmmm nie wiem co mogłabym posprzedawać......może ktoś chcę brata mało używany tylko 18 lat:diabloti::diabloti::diabloti:

tak na serio to macie jakieś rzeczy do sprzedania?? co to może być?? jakieś figurki?? słodycze?? no nie wiem......powiedźcie to zaraz połowę domu sprzedam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hmmm, a może by tak wystawić różne akcesoria dla psów - obróżki, smycze... taaaaakie tam, w końcu tutaj sami psiarze;)

słuchajcie co macie zbędnego trzeba wystawić, to nic nie kosztuje, sprzeda się to dobrze, nie sprzeda nic się nie straci prawda?

Magdyska a za ile ta połowa domu?:evil_lol::evil_lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

nic nie szkodzi, o tych akcesoriach to ja akurat myślałam o...;)
Magdyska myślę, że tutaj tyle ludzi, że i na inne rzeczy będą chętni, choć to zawsze jednak loteria. Jednak z siostrą i bratem nie ryzykowałabym - mogą być reklamacje jak są charakterni:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']hmmm, a może by tak wystawić różne akcesoria dla psów - obróżki, smycze... taaaaakie tam, w końcu tutaj sami psiarze;)

słuchajcie co macie zbędnego trzeba wystawić, to nic nie kosztuje, sprzeda się to dobrze, nie sprzeda nic się nie straci prawda?
[/quote]

ja - spozniony refleks :oops: - moge to co na Uszaczka, chcialam... nie wiem czy to ktoś będzize chciał, ale ja chętnie oddam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Na razie nie znamy kosztów, najpierw musimy wiedzieć, czy est po co w ogóle z tą osobą rozmawiać, czyli czy znajdą się osoby mogace pomóc go utrzymać. Czyli mamy już jedną:loveu: Myślę, że nie więcej niż 10 złotych za dzień...[/quote]

Ja też dorzucę :lol: może wyszperam na bazarek jakieś skorupy czy inne drobiazgi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja nigdy nie robiłam bazarku - zrobić mogę, ale poproszę o instrukcję.

jedno co to ja nie chętnie będę chodzić na pocztę, bo na najbliższej jest dosłownie non stop mega kolejka (ostatnio jak starałam się odebrać polecony to wg numerków, przez 3 dni pod rząd bylo pls/minus 50 w kolejce)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...