Jump to content
Dogomania

Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY


darunia-puma

Recommended Posts

[quote name='weszka']Witajcie Aniołki :) Wszystko nadrobiłam od ostatniej wizyty a trochę dawno to było. Współczuję przygody z tym gnojem ale zachowałaś się wspaniale!
A wilki piękne jak zawsze i Ty też. Pozdrawiam cieplutko![/quote]

oj weszko Ty jak zwykle przesympatyczna :oops: dziękuje za te słowa,
wstawię jeszcze dziś zdjęcia które zrobiłam dziś w nocy jak Aniołki spały;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']Ulepszone czyli wykastrowane/wysterylizowane;)[/quote]

tak tak seth jest po ciachaniu, shilla nie ale nie ma mowy o jakimkolwiek dopuszczaniu jej pilnuje jak ma cieczkę jak oka w głowie zreszta nie tylko ja:evil_lol::evil_lol::evil_lol: seth to pies ogrodnika sam nie moze innemu nie da...:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i dobrze psa wyszkoliłam
aaaaa bo ty myślałam słonko ze to seth taki rozkraczony leży a nie nie to specjał dzidki ona spi co noc na plecach rozwalona to juz standard:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='weszka']To ja będę wyczekiwać nowych foteczek, a póki co pozdrowionka dla całego stadka![/quote]

weszko oj trudno mi o jakieś nowe foteczki moich skarbów bo nie ma na to nawet czasu, jestem rozbita na milion kawałków-dom w którym jeszcze mieszkam, nowe mieszkanie i ciagły remont, sklepy ( kupowanie towaru:shake:) moje psy, praca i padam z nóg..... wstawię moje ulubione zdjęcia aniołków choć dwa obiecuje sie poprawić ale to już jak się wprowadzę na nowe mieszkanie i będe miała czas dla siebie i oczywiście dla nich....
tak dawno nie wstawiałam zdjęć że nie pamiętam jak się to robi ale wstyd
jakby któraś z was tu weszła dziewczynki dajcie proszę znać jak to się robiło:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']A ja gdzieś coś słyszałam, że jakieś zdjęcia miały sie pokazać :cool3:... że niby ktoś chciał się poprawić czy jak :razz:[/quote]
ja bardzo ale to bardzo chetnie bym wstawiła zdjęcia ale niestety nie wiem jak je zmniejszyc jakim programem i jak je później tutaj wstawic

Link to comment
Share on other sites

przeprowadziliśmy się już na nowe mieszkanie, niestety nadal jest tu remont ale można już mieszkać.... mnie złapało jakieś paskudstwo i jutro lece do lekarza, więc będę miała troszkę czasu na to by zająć się galerią, bardzo bym chciała wrócić do wstawiania zdjęć.... pozdrawiam wszystkim i mocno całujemy daria i wilki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Julie']kiedy będą fotki wilczków?:cool3:[/quote]
ojojoj ja już tak bardzo chciałabym wam pokazać zdjęcia moich wilków ale nie mam kabla do aparatu w tym całym zamieszkaniu jest gdzies w jakimś kartonie :placz: tak mi przykro, ale dziękuję że o nas pamiętacie jak tylko znajdę obiecuję że je wstawię przepraszam was

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...