Jump to content
Dogomania

Bej się znalazł i się zasiedział! Spróbujemy być razem na zawsze... Trzymajcie kciuki


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po Beju nie ma śladu. Rozpytuję wszystkich, ale nic nikt nie wie. Ostatnio był widziany jak leżał na przystanku w centrum miasta mocno zrezygnowany. Tu ślad się urywa. Jestem załąmana. Istnieje możliwość że ktoś go wziął ze sobą, ale jakoś optymistyczne scenariusze nie chcą mi się układać. Mam złe myśli..
Nadal będę go szukać. I chyba dam ogłoszenie.
przy okazji dowiedziałam sie dzisiaj że Bej miał kiedyś dom, było mu dobrze. Niestety ppąnstwo się rozwiedli, każde poszło w swoją stronę a pies został na ulicy. Straszne...

Link to comment
Share on other sites

dalej nic nie wiadomo. Jedno jest pewne: Beja nie ma u tej "pani". Trochę mi ulżyło bo myślałam po cichu że go uśpiła. Ale gdzie jest w takim razie od tygodnia? Nie ma go w schronisku, nie ma go w miejscach w których bywał. Są dwie możliwości: pesymistyczna - wpadł pod samochód, albo stało się coś równie złego, optymistyczna - ktoś dał Bejowi dom (mam tylko nadzieję, że nie łąńcuch).
Jutro, ew. w poniedziałek chcę dać ogłoszenie do radia. Może w ten sposób czegoś dowiem się o jego losie. Będę was informować.
Tymczasem życzę wszystkim wesołych Świąt i żeby Beja i jemu podobne biedactwa nigdy już nie zaznały głodu, zimna i samotności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']dalej nic nie wiadomo. Jedno jest pewne: Beja nie ma u tej "pani". Trochę mi ulżyło bo myślałam po cichu że go uśpiła. Ale gdzie jest w takim razie od tygodnia? Nie ma go w schronisku, nie ma go w miejscach w których bywał. Są dwie możliwości: pesymistyczna - wpadł pod samochód, albo stało się coś równie złego, optymistyczna - ktoś dał Bejowi dom (mam tylko nadzieję, że nie łąńcuch).
Jutro, ew. w poniedziałek chcę dać ogłoszenie do radia. Może w ten sposób czegoś dowiem się o jego losie. Będę was informować.
Tymczasem życzę wszystkim wesołych Świąt i żeby Beja i jemu podobne biedactwa nigdy już nie zaznały głodu, zimna i samotności.[/quote]


Oby to było to drugie rozwiązanie :-(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Cioteczki życzę Wam Wesołych świąt I Tego Aby Ten łobuziak Sie Odnalazł I żebys Go Agatko Zobaczyła Z Nowym Panem/panią Na świątecznym Spacerku. A Wszystkim Psiakom Najlepszych Domków.
[/QUOTE]
Dołączam się do życzeń. Bejowi będzie ciepło tej nocy ...

Link to comment
Share on other sites

Kochani ogłoszenie w radio dam dopiero po świętach, bo myślę, że w święta raczej radia nie słuchają. Ja też mam nadzieję , że Bej jest już szczęśliwy w nowym domu.
jeśli go znajdę , a jego sytuacja się nie zmieni, biorę go do siebie i niech się dzieje co chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Kochani ogłoszenie w radio dam dopiero po świętach, bo myślę, że w święta raczej radia nie słuchają. Ja też mam nadzieję , że Bej jest już szczęśliwy w nowym domu.
jeśli go znajdę , a jego sytuacja się nie zmieni, biorę go do siebie i niech się dzieje co chce.[/quote]

Agatko jeśli wzięłabyś Beja, i potrzebowalabyś pomocy finansowej, to daj znać coś wyskrobię :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...