Jump to content
Dogomania

Bej się znalazł i się zasiedział! Spróbujemy być razem na zawsze... Trzymajcie kciuki


Agata69

Recommended Posts

jak moja sunia lizala lapy az dostala rany na obu, po dlugim diagnozowaniu i leczeniu skóry trafilismy na super veta który zasugerowal ze to alergia na jedzenie. od tej pory sunia jest karmiona karmá dla alergików albo lekká suchá karmá - Purina, ryz z jagniéciná i jak réká odjál, pies odzyl i nigdy juz nie wylizuje lap.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marzenkap']nie dobrze , nie wiadomo co mu właściwie jest i z czego ta gorączka ?
Jutro jak idziesz na drugi zastrzyk mam nadzieje że bedzie inny wet bo ta to chyba nie najlepsza jest :angryy:[/quote]


No jutro jest kto inny właśnie, wet na którego chciałam trafić i złośliwie mi się nie udało.

no ja też mam wrazenie że ta jakaś alergiczna historia. On wylizuje do krwi to jedną to drugą łapę. A dostaje do jedzenia sucha karmę dla alergików na jagnięcinie właśnie.
Bej teraz leży i widać że chory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Lamentuje w samochodzie ? :lol::lol::lol: Wspomagaj się smakołykami(to znaczy Beja), będzie coraz lepiej.[/quote]


Nawet nie chce spojrzeć na swój ulubiony pasztet. A wsiadamy do auta tak: Najpierw ja na tylne siedzenie, długo namawiam Beja żeby zechciał wsadzić chociaz głowę, z tyłu syn trochę go popycha. Jak już wejdzie chociaż połowicznie, to ładuje się mój syn. Ja przechodzę między siedzeniami przednimi i ląduję za kierownicą (kobita prawie 40 lat). Bej wydaje takie odgłosy przez całą drogę jakby nawoływał samicę morsa, albo i całe stado. Wesoło jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Jeśli jest wesoło to już coś ! Miałam na myśli wspomaganie smakołykami dla seniorów. (Bephar senior dog)
Zważysz go czy nie ?! Kobieto z mojego rocznika.:buzi:[/quote]

Elza zważę go, ale muszę iść do jakiegoś weta z wagą, chyba że przekabacę syna żeby go zważył na wadze domowej. Dzisiaj u nas pada i ja mam małego kaca (wczorajsze imieniny) więc nie robię zadnych gwałtownych ruchów.
Jestem z kwietnia, to dobry rocznik, człowiek postawił po raz pierwszy stopę na księżycu. żeby było śmieszniej dzień i miesiąc mojego urodzenia to data utonięcia Tytanica. I tak to już jest: klęski i sukcesy, na zmianę.

Link to comment
Share on other sites

Dsisiaj psy się pogryzły, oczywiście zaczęła Mysza. Ale one gryzą się bezkrwawo więc spokojnie. Ja to bym nawet chciała żeby Bej ją skarcił, bo już sobie za dużo pozwala. Wczoraj ugryzła majego syna bo nie chciał jej wziąć do piwnicy.
Bej spaceruje ze mną bez smyczy, oczywiście w parku tylko, i ładnie sie trzyma. Jak wracam do domu to brdzo się cieszy. Widać że mi ufa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Agato, czy aby nie świta Ci myśl, że sobie Beja zostawisz ? Zobacz w jakim stresie byłaś do niedawna z powodu zachowań Myszy. A dzis ? Nasze psy uczą nas wszystkiego :fadein: :lol:[/quote]

święta racja :lol:
a ta twoja Myszka to troszkę nie wychowana jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...