Jump to content
Dogomania

Bej się znalazł i się zasiedział! Spróbujemy być razem na zawsze... Trzymajcie kciuki


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia']Dostałam maila z zapytaniem gdzie przebywa psiak (w aukcji nie podałam miasta) i skierowałam tą osobę do Ciebie Agatko.
Mam nadzieję, że sie odezwie :lol:


Piekny z niego pies :loveu: Mimo tego w jakim stanie jest jego futro i tak jest piękny!!!!![/quote]


Dostałam maila od pani z Koszalina. Raczej nie szukamy DT tylko DS.

Tak, Bej jest piękny!

Link to comment
Share on other sites

Bej jest niegrzeczny. Uciekł mi dzisiaj podle bydle . Goniłam go kawał drogi z dzieckiem na ręku.:angryy:
Wrócił jak gdyby nigdy nic po pół godzinie.:mad:

Dzisiaj dostał na robale. Lekarstwo w kanapkach z pasztetem podawane przez otwór kagańca, coby się dobrze kojarzyło.
Dzisiaj kąpiel.

Nikt do mnie się jeszcze nie odezwał.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]UWAGA!!![/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=4]BEJ JEST MORELOWY!!!:crazyeye::crazyeye:[/SIZE][/B]

Będzie potrzebne jeszcze jedno mycie z jakiś czas żeby cały syf zmyć do końca ale już teraz jest rewelacja. Bej był bardzo zdenerwowany ale grzeczny w sumie. Zrobiliśmy syf w 3 pomieszczeniach ale się opłaciło.

Niestety ucho pęcznieje i jest bolesne. Jeśli do poniedziałku nie będzie poprawy to ciachamy. Przy okazji ciachniemy jajka. Tak zadecydowała wetka sadystka.

Link to comment
Share on other sites

Agatko Nie Było Mnie Dawno Wszystko Przez To że Jestem W Trakcie Przeprowadzki I Nie Mam Stałego Dostępu Do Neta. Jesteś Wielka A Ja Się Cieszę że Bej Się Znalazł. Aby Tylko Wydobrzał I Domek Stały Znalazł. A Te Ucieczki Mogą Mu Niestety Zostac Całe Szczęście że Wraca, Trzymajcie Się Kochani. Ja Trzymam Za Was Kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69'][B][SIZE=4]UWAGA!!![/SIZE][/B]

[B][SIZE=4]BEJ JEST MORELOWY!!!:crazyeye::crazyeye:[/SIZE][/B]

Będzie potrzebne jeszcze jedno mycie z jakiś czas żeby cały syf zmyć do końca ale już teraz jest rewelacja. Bej był bardzo zdenerwowany ale grzeczny w sumie. Zrobiliśmy syf w 3 pomieszczeniach ale się opłaciło.

Niestety ucho pęcznieje i jest bolesne. Jeśli do poniedziałku nie będzie poprawy to ciachamy. Przy okazji ciachniemy jajka. Tak zadecydowała wetka sadystka.[/QUOTE]
haha, zeby tylko za duzo mu ta wetka nie wyciachala!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...