Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baaardzo dziękujemy za życzenia i równiez życzymy Wszystkim i Każdemu z Was z osobna:

[U][URL="http://www.owczarek.pl/forum/www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/93/3ec39f8618cb6cff.jpg[/IMG][/URL]


[/U]Nowy Rok - to zwykło się mawiać - dobra okazja do tego, by się zmienić. Ja jednak pragnę Ci życzyć, abyś nadal pozostał sobą. Nie pozwól zniszczyć w sobie tego, co Cię wyróżnia w tłumie.

Bartek i reszta B

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][COLOR=#006600]W nadchodzącym, nowym roku, życzę wszystkim
ZDROWIA - zdrowia, które jest niezbędne by być...[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006600]RADOŚCI - radości rozświetlającej każdy nowy dzień...[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006600]MIŁOŚCI - miłości sprawiającej, że chce się żyć...[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006600]oraz[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006600]MARZEŃ - marzeń, bez których żyć nie można, [/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=#006600]spełnienia tych najskrytszych i tych, w których spełnienie straciliście już wiarę...[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=#006600]Wszystkiego najlepszego!!![/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=#006600]życzy[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006600]Ania z Nerusiem, Zuluskiem i Hetre[/COLOR][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02'][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=darkred][B]Nowy Rok już jest !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] - Wszystkiego Naj naj naj...

Jak wasze psiaki zniosły petardy i sztuczne ognie? Mój sie wcale nie bał :cool3:, a nawet ogonem merdał.:cool3:[/quote]


moje spokojnie nie boja sie ......wrecz by latamy za petardami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zwykle Gucio bardzo się boi więc dałam mu dwie łyżeczki Hydroxiziny.Leżał sobie i tylko wzdychał..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochani..

Serdecznie dzięujemy za wszystkie życzenia i ciepłe słowa.Raz jeszcze życzymy samych dobrych,pogodnych i szczęśliwych dni..

Sylwester przeszedł spokojnie i miło..Moje psiaki na wystrzały reagują spokojnie.Borys usiłuje trochę ,,walczyć,,z nimi,Bartek trochę się boi,reszta ma to głęboko...:evil_lol:
Wrócilismy około 2-giej w nocy.Psiska wybiegane ,zadowolone,najedzone..Dzisiaj pół dnia spały jak susły..Włwsciwie wyglądało to,jakby to one zdrowo pobalowały..Wogóle dzien był jakiś senny,wiec i ja leniuchowałam,choć poza symbolicznym szampanem nie spożywałam nic..Taka jest dola etatowego kierowcy,ale nie narzekam.
Jutro wizyta u weta,wiec bedzie sprawozdanie ,no i Bartek chyba się szykuje ponarzekać znowu..:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...