Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWNIA czyli PIEPRZNA GALERYJA. Cóż za Ekstrawagancja!


weszka

-  

36 members have voted

  1. 1. -

    • -
      20
    • -
      7


Recommended Posts

Każdy ma swoich faworytów ale wszystkie Aleski są nasze :cool3: Pewnie że cieszą oczy urodą ale dla mnie najważniejsze że są radością dla swoich właścicieli, są kochane, zadbane i szczęśliwe :loveu:

Zapomniałam się pochwalić że w sobotę Vesper była na badaniu oczu i nie dość że są śliczne to jeszcze zdrowe - [B][URL="http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/428154_354239044608914_100000684636044_1088912_1160637427_n.jpg"]KLIK[/URL][/B] :multi: Poza tym wprawiła w prawdzie zdumienie pana doktora swoim spokojem i grzecznością - pacjent idealny zwłaszcza że był po 3 szalonych labach ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odwiedził nas wczoraj Marzyciel :) Jak zwykle było szalenie miło, a dodatkowo były ćwiczenia przed wystawa, która już za tydzień.
Mam tylko takie 2 fotki i marnawe bo shoty z filmu (film też wstawię ale coś mam problem żeby go wtłoczyć na youtuba).

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6F2eh3dm-1Q/T1x_uX-PUTI/AAAAAAAAJ0Q/D11TFKMwslg/s640/2012-03-10-70.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-B4liPVBDz1A/T1x_vRM2emI/AAAAAAAAJ0Y/WXiph_rXvqg/s640/2012-03-10-71.jpg[/IMG]

Dzisiaj Aleski kończą 9 mies :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za komplementy :)

[quote name='Justa']Marzyciel :loveu:

A do Legionowa się wybieracie?[/QUOTE]

Nie, nie wybieramy się. Póki co będziemy oblatywać śląskie wystawy ;)

[quote name='Tekla64']mmmm aleski juz chyba niedlugo bedzie trza nazywac alesami piekny jest

i bedziemy trzymac kciuki[/QUOTE]

Kciuki się przydadzą bo będzie też Olo i Vesper. No i Furla. Więc całe mnóstwo roboty ;)

[quote name='marako']Marzyciel - piękny i mocny pies. Ma dopiero 9 miesięcy, a budowę ma całkiem, całkiem. Kawał chłopa. Czy po skubaniu pojaśniał trochę?[/QUOTE]

Jak na swoje 9 mies to jest dość kształtny. Choć widać że to dzieciak, zwłaszcza jak czasem traci kontrolę nad łapami hihi Zjaśniał trochę i pokrył się fajnym szorstkim włosem z czego jestem bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']nieźle mu idzie, co prawda chyba chwilami wolałby chyba pobiegac po swojemu, ale i tak jest dzielny, grzeczny i bardzo ładnie stoi :p[/QUOTE]

Bo to gapowate stworzonko jeszcze ;) fajniej by było galopować albo podgryzać smycz, a tu trzeba się na dorosłego robić ;) Ale stać się ładnie nauczył ale to już nie moja zasługa tylko jego pańciostwa :)

[quote name='jambi']fajnie nosi ogon, podoba mi się jego górna linia :) wogóle, ładna sylwetka! udał Ci się synuś oj udał ;)

a w Katowicach to jeszcze w klasie szczeniąt?[/QUOTE]

To miło że synuś się podoba :)
Z racji tego że wczoraj skończyły 9 mies. to już się załapały na młodzież więc będzie debiut w poważniejszej klasie.

Link to comment
Share on other sites

Kochani zaglądnijcie proszę , trzeba koniecznie szybko działać , już 3 szczeniaki umarły :-(
[SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224267-7-szczeniaczk%C3%B3w-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dom%C3%B3w%21%21"][COLOR=green][U][B]SZCZENIAKI UMIERAJĄ BŁAGAMY O POMOC[/B][/U][/COLOR][/URL]

[SIZE=2]Przepraszam, ale jak nie pomożemy dziewczynom to umrą wszystkie :-( Zostało 6 szczeniaczków walczących o życie :-([/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo szkoda [B]eria [/B]bo liczyłam na jakieś fotki :shake: no ale nie to jest najważniejsze.
Wyjazd bardzo udany i towarzysko i jeśli chodzi o wyniki.
[B]Furla - doskonała, lok. II [/B]- była pięknie przygotowana przez swoją mamusię Jolę której jestem dozgonnie za to wdzięczna :loveu: Muszę powiedzieć że to pierwsza wystawa, na której świrus Furla zachowywała się jak należy co oznacza że w głowie się poukładało i można zacząć znów jeździć :cool3:

[B]Marzyciel [/B]- [B]doskonała lok. I/2, Zw. Mł., BOB Junior i... :loveu::multi: BOB[/B], tym samym skopał tyłek ciotce Vesper w porównaniu o rasę :evil_lol:
[B]Vesper [/B]- [B]doskonała, lok. I/1, CWC, CACIB[/B] :multi:

Marzyciel 9 mies gnojek zaczął karierę w pięknym stylu tak jak i jego mamusia parę lat temu na tej samej wystawie. Zdjęcia mam beznadziejne, nic się nie nadaje do pokazania chyba że ktoś coś zrobił o czym nie wiem.
Był także [B]Olo[/B] który pokazał się bardzo ładnie, ładnie biegł i stał ale coś nie przypadł go gustu pani sędzinie i dostał tylko bardzo dobrą. Szkoda no ale tak to już na wystawach bywa niestety.

Edited by weszka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...