Jump to content
Dogomania

Zaparło mi dech na jej widok.PIĘKNA JAK PRZYBYSZ Z INNEJ PLANETY.i w domu:)


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='Alfa i Zuzia']tytuł wątku to świetny chwyt marketingowy:)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94751"][B]Zaparło mi dech na jej widok.PIĘKNA JAK PRZYBYSZ Z INNEJ PLANETY.[/B][/URL] :klacz:[/quote]
Alfa i Zuzia,to nie jest chwyt marketingowy,to moje odczucia wzgledem tego kota.:cool3:
Gdy opisywalam kolezance jej wyglad,to stwierdziala,ze "kogos tu niezle pogieło"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']irmo,ile juz telefonow w jej sprawie odebralas?:cool3:[/quote]

smutne to, ale telefon milczy
Wiola !
czy akucha może doda jeszcze oprócz mojego Twój numer - bo ostatnio wszyscy się skarżą,że nie odbieram a on po prostu nie dzwoni więc może zepsuty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']do mnie tez nikt nie dzwonil,troche to smieszne,prawda?poprzednio kilkanascie telefonow,teraz nikt.
Ale akurat tym razem nic a nic sie nie martwie,bo wiadomo,ze kotka i tak znajdzie dom.[/quote]

znajdzie albo nie znajdzie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irma']

niedługo zaczną się poszukiwania ładnych małych kotów ... 'na prezenty świąteczne'

[/quote]


już się zaczęło:angryy:

[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=69241&start=0[/URL]
"na Mikołaja" - niby nie tylko ale za to koniecznie 6 grudnia, ech...


Chmurka na pewno znajdzie domek na całe życie, jest urocza. Podniosę malutką. Fusica, kicia jest w Gdańsku.




[SIZE=1]a swoją drogą widać, że słusznie niektóre schroniska blokują adopcje w okresie przedświątecznym



[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Urwis']już się zaczęło:angryy:

[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=69241&start=0[/URL]
"na Mikołaja" - niby nie tylko ale za to koniecznie 6 grudnia, ech...


Chmurka na pewno znajdzie domek na całe życie, jest urocza. Podniosę malutką. Fusica, kicia jest w Gdańsku.




[SIZE=1]a swoją drogą widać, że słusznie niektóre schroniska blokują adopcje w okresie przedświątecznym[/SIZE]
[/quote]
Coś małe zainteresowanie moją propozycją...:roll:
Ja nie szukam kota na mikołaja... Moim znajomym jakis czas temu umarła kotka i są już gotowi na zastępnego kociaka.
Transport na dogo zawsze się jakoś dał zorganizować...
Ehhhh, dobra...

Link to comment
Share on other sites

oj, przepraszam, źle to wyszło. Ja nie pisałam o Tobie. Przyszłam do tego wątku prosto z miau i tak sobie ponarzekałam. Ale to nie miało nic wspólnego z Tobą . Usunę tamtą część jeśli chcesz. Do Ciebie bezpośrednio pisałam w tym akapicie "na całe życie", zwróć uwagę :)

A ten fragment przed i po to mój zły humor ;) ale on na nic nie wpływa bo ja z kicią nie mam nic wspólnego, tylko czasem do niej zaglądam

Hmm... czytam to jeszcze raz,faktycznie niezręcznie mi to wyszło, aczkolwiek naprawdę nic złego nie miałam na myśli. Każdy z akapitów w tamtym poście jest odrębną i niezależną myślą, tylko jakoś zgrabniej mogłam to pewnie ująć, przepraszam, jakaś niezorganizowana jestem ostatnio tak ogólnie i wszystko mi tak wychodzi,jak ten post :/

Link to comment
Share on other sites

Fusica

bardzo bardzo dziękuje za propozycję domku ... ale właśnie na horyzoncie pojawiła się propozycja sopocka, więc nie gniewaj się ale o ile ta propozycja wypali to ja wolałabym miec mała 'pod ręką' - wybaczysz ?

mam jeszcze 6 innych równie cudnych kotów

Mysia-Petronela - biało dymna cudna koteczka ok 3-4 miesięczna

Bonifacja - czarna z białym pyszczkiem

i cztery kociaki z miotu 'przejazdowskiego' przywiezone przeze mnie spod gdańskiej wsi

rudy w rude pręgi śliczny kocurek
rudo-biały kocurek - równie śliczny
trikolorka cudnej urody
i sliczna drobniutka czarna koteczka

może któreś z nich - tez bardzo potrzebują domków

to link do zdjęc Boni i Mysi-Petroneli (na zdjęciach jest też bura Fruzia, która już ma domek i czarny kocurek - też w swoim domku)

[URL]http://irmaija.fotosik.pl/albumy/281444.html[/URL]

a to link do wątku pozostałej czwórki

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100471[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ale się narobiło... zamięszanie :evil_lol:
Spoko dziewczyny... wszystkie jesteśmy poddenerwowane (a ja mam dodatkowo PMS) i z niedomówień wyszła jakaś kuriozalna bzdura...
Hehehehe....

Irmo, wyślę twoje kociczki do zainteresowanego domku... Jak się coś wyklaruje, to zaraz dam znać.

Link to comment
Share on other sites

właśnie o to chciałam prosi
zostały dwa kociaki - dwaj chłopcy
rudzielec czyli rudy rudo pręgowany i rudo-biały

mała czarna jutro jedzie do swojego domu
Chmurka jutro jedzie do swojego domu

zostana dwa rudzielce, Mysia i Boni
nikt nie pyta o Mysię i nikt nie pyta o Boni :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...