Jump to content
Dogomania

Afrykańskie ślimaki - młodzież szuka dobrych domków.


supergoga

Recommended Posts

[quote name='luka1']no to nie wiem czy jej nie dogodziłam. Właśnie ją z tego dołu wyjęłam i puściłam wolno. Myślisz, że sobie jeszcze poradzi?[/QUOTE]
A gdzie mieszkasz? jesli w jakimś cieplejszym rejonie PL, to powinna się jeszcze zakopać...a gdzie pusciłaś wolno? w ogóle na łąkę, czy np. gdzieś na ogródku może blisko kompostu albo jakiejś sterty gałęzi...to sobie poradzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='_ogonek_']Kurcze fajnie byłoby mieć takiego ślimoka w domu, ale to się szybko mnoży i dwa zamieszkałabym z nim w piwnicy.
Macie jakieś och zdjęcia w terrariach?
Fajnie by to było zobaczyć.[/QUOTE]

Zdjecia są na pewno na str. 1, 12, 14, 16, 17, 18, 19 a dalej nie sprawdzałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korek221']Moje skorupki są niepocieszone...dostawa mleczyków i innych badylków ogródkowych się skończyła....śniegiem mi dowaliło....buuuu
ale ślimy mają zimę w ...nosie i jajcują na wyścigi:eviltong:[/QUOTE]
Jaki gatunek ślmusia masz? No i czy jeśli masz nadwyżkę jaj, nie zdecydowała byś się przesłać?

Link to comment
Share on other sites

ojej :(, u supergogi też iredalek nie przeżył a moje (tfu tfu) mają się dobrze i nawet ostatnio jednego oddałam znajomej bo młodzież podrosła i nie mogłam już trzymać ich razem co by nie było plagi ślimów
luka1 - ślim w ciąży wygląda jak... ślim nie-w-ciąży :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='korek221']Luka1 - właśnie wysłałam Ci priorytetem jajcuszka - daj znać jak się coś wykluje;)[/QUOTE]

Kurna, ta poczta to chyba na ślimaku popyla. Jak tak dalej pójdzie to jajka w drodze się wyklują i ślimaki się rozlezą. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...