Jump to content
Dogomania

Kraków-Roksa po 9 latach w schronisku! W OBJĘCIACH MIŁOŚCI PRZESZŁA ZA TM ;( [']


Jagienka

Recommended Posts

[quote name='moana']A ma allegro? Jak nie, to zrobie :)[/quote]
moano złota, przejrzałam wszystko i ona nic nie ma :-o
allegro robiła Patia, ale już wygasło, ogłoszenia robiła Aga-ta, ale też już wygasły lub zaginęły w morzu zwierzowych bied...
ma tylko plakaty... musimy porozwieszać...
więc jakbyśmy mogły prosić o allegro :oops::oops::oops: z jakimś łzawym chwytem w tytule :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wysłałam jej foty z tymczasu do Fizi, tylko wyslijcie jej wiad, że ma na mailu, ja nie mam chwilki jednej, moja zosia choruje dziś bardzo, ledwo chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moana']Roksa....
Nikt nie dzwonil z Allegro? :roll:[/quote]
moana ja Cię normalnie... :iloveyou:
Jest światełko!!! Dzwoniła do mnie przefajna Pani z Wieliczki, na allegro zobaczyła Roksunie i dzwoniła o wszytsko wypytać. Ma dwie świnki morskie, więc Roksa miałaby koleżanki :)
Ma się jeszcze odezwać, ma na oku jeszcze jednego psiaka... Zależy jej na tym, żeby psiak był duży i łagodny... Roksa jak ulał :)
Ma się jeszcze odezwać. Ale jest nadzieja... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']moana ja Cię normalnie... :iloveyou:
Jest światełko!!! Dzwoniła do mnie przefajna Pani z Wieliczki, na allegro zobaczyła Roksunie i dzwoniła o wszytsko wypytać. Ma dwie świnki morskie, więc Roksa miałaby koleżanki :)
Ma się jeszcze odezwać, ma na oku jeszcze jednego psiaka... Zależy jej na tym, żeby psiak był duży i łagodny... Roksa jak ulał :)
Ma się jeszcze odezwać. Ale jest nadzieja... :cool3:[/quote]


:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: Jeejku, i co i co??

Link to comment
Share on other sites

Pani Wioletta, została poinformowana przez mnie, ze ma szanse Rokse "na żywo" zobaczyć i tyle. Więcej się nie odezwała. Za to do kundla było bardzo mało tel i Roksa świeciła triumfy :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Były dwa telefony. Wnuczka z babcią i małżeństwo z Bochni. Z Panem z Bochni rozmawiałam osobiście, ludzie bardzo ciepli i maja swojego schroniskowca z padaczką. Martwili się, że Roksa może na jego chorobe źle reagować, ale tak się składa, że w stadzie Pani Oli jest Bodzio z padaczką i Roksa była ostatnio przy ataku nawet.
Pani Ola ma wybrać do kogo i we wtorek najprawdopodobniej jak nikt się nie rozmyśli Roksa ma szanse na własną reszte swojego życia...
Kciuki za wszystkie strony potrzebne nadal...

Link to comment
Share on other sites

Roksunia została w nowym domu :multi:. Jeszcze na wszelki wypadek nie zmieniam tytułu :oops:
Cioteczki, jaką Roksa ma wille :crazyeye: jaki ogród piękny i duży :crazyeye: jakich ludzi wspaniałych do kochania :crazyeye: Ma również kolegę Moresa (jak dobrze zapamietałam imie) w skrócie Miś ;) 5-latka również ze schroniska.
Roksunia oczywiście jak to zawsze ona wylekniona, ale obeszła sobie domek, napiła się, zrobiła sii w ogrodzie :cool3: I co Nas z Panią Olą zaskoczyło. Podeszła medrając ogonem do swojej nowej Pani :loveu::loveu::loveu: Potem jakby się zreflektowała, ze przeciez jest dumnym psem, i nie może tak od razu za pierwszym razem... :evil_lol: Pan z nią obchodził domek na smyczy dookoła... kotki z bezpiecznej odległości obserwowały nowego lokatora :lol: No (tfu tfu) sielanka. Pani przez najbliższy czas będzie w domu żeby się "maleńką" zająć.

Pani Ola ma zdjęcia, jak będzie mieć chwilkę to prześle i sami zobaczycie :loveu:

Dziękuje raz jeszcze wszystkim którzy przyczynili się do tego dobra i godnej starości dla Roksy.
Amicusom (istniejącym i działającym)
Pani Iwonie i Panu Tomkowi
AdzeG
i przede wszystkim Pani Oli i nowym właścicielom :loveu:

ROKSA MA DOM!!!!!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

No jacieeee, ale wiesci cudowne!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Jagienka, i Tobie dzieki! Ty ja przeciez wypatrzylas i szukalas wytrwale domu! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Roksa jest aniołkiem w nowym domu :loveu::loveu::loveu::loveu:
Przespała cała noc, w przeciwieństwie do Państwa :)
Jest przegrzeczna, rano poszła na spacer z Panem dookoła domku na smyczy i jak wróciła to szybko pobiegła do sypialni, połozyła sie przy lóżku obok Pani i poszła spać dalej...
Nasze serce najsłodsze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...