Jump to content
Dogomania

Kraków-Roksa po 9 latach w schronisku! W OBJĘCIACH MIŁOŚCI PRZESZŁA ZA TM ;( [']


Jagienka

Recommended Posts

[quote name='karusiap']
Jutro Roksunia dostanie ryzyku od mamy chrzestnej,ktora sie mianowalam sama i musze dzielnie nasladowac i w razie potrzeby zastepowac Mame Roksuni - Jagienke
[/quote]
:lol::lol::lol: gothmother
dziękuję za żarełko.. trzeba Roksunie dokarmiac, bo chudnie panienka w oczach... :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla Roksy już wcześniej przygotowałam anons.

Duszoszczypatielny ... :razz:
Takie przez lata się sprawdzały ...
Aha - to ten piątek.
Jagienko - dasz radę !



Czarna. Smutna. Wyciągnięte łapy. Na łapach ciężko złożona głowa.
Na wpół przymknięte powieki.
Z tej pozycji kiedy się chce , można oglądać świat. Albo nie...
Roksa często zamyka oczy. Znikają wtedy otaczające ją poszarpane uszy, obnażone kły i kraty.
Roksa leży w kącie, obok kłębi się wiele psich ciał - a ona ZNIKA .
Gdzie jest wtedy, kiedy leży tak bez ruchu ? Nikt z nas nie ma wstępu do świata zamkniętych psich oczu. Czy jest w nim cicho , spokojnie i czy trwa tam nadal obraz utraconego przyjaciela – człowieka ?
Roksa spędziła w schronisku dziesięć lat ...

Teraz czeka w hotelu dla zwierząt, ponieważ nie potrafiliśmy jej zostawić. Nie mogliśmy... Przecież spędziła w zapomnieniu aż trzy tysiące nocy i dni. To czas, w którym można zapomnieć...

Tak bardzo, bardzo zależy nam aby telefon zadzwonił...

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje, ze Jagience telefon nie przestaje dzwonić .

Roksa dziś sama do Karusiap podchodziła do głaskania, bardzo nieśmiało, ale ...

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/153/4f204be6c7224bf7.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/164/ab120191e1ee9029.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/163/128d2c1281133f17.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/153/fd5bb7d51caf7e11.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/164/a0a4b6b836fd5036.jpg[/IMG][/URL]

mam jeszcze jedno zdjęcie, ale nie wiem, czy karusiap pozwoli wstawić:oops: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Były dokładnie trzy telefony, z czego jeden był po Rokse.
Jedna Pani chce pomóc psiakom finansowo.
Drugi pan potrzebuje psiaka, żeby dać koledze w prezencie na imieniny w kwietniu... psiak miałby "fajna budę" dwupokojową itd itd... więc kudłaty, może być kilkuletni i ma być łagodny..
A trzeci telefon... zadzwoniła Pani. Rozmawiałyśmy baaardzo długo i Pani właściwie byla zdecydowana, odszedł jej kotek po 15stu latach i Roksa ją wzruszyła. Pani ma dom, nie mają z mężem dzieci, nie ma ich kilka godzin w domu (praca). Roksa oczywiście mieszkałaby w domu. Obgadałysmy na "entą" strone charakter Roksy, zachowania, reakcje, zdrowie... tylko jedną rzecz przeoczyłam, która w efekcie może się stac problemem.... rozmiar. Pani myślała, że jest to średni psiak, a Roksa jest duża. I to wyszło już przy drugim telefonie tej Pani, no i nie wiem co z tego wyniknie. Pani miała wczoraj Rokse odwiedzić w Wieliczce, w hotelu a dzisiaj czekam na jej telefon z wrażeniami.

Link to comment
Share on other sites

Nie odezwała się, dzisiaj wieczorem do niej zadzwonie... Jak stwierdzi, ze Roksa jest za duża opowiem jej o Prinsie (jakkolwiek się to pisze).
Dzwoniła jeszcze wczoraj Pani, bardzo fajna, ale ma 83 lata i ledwo chodzi, jej mąż też jest w takim wieku... no czegoby nie powiedzieć duży pies nie jest dla nich... :-(

Link to comment
Share on other sites

weźmy Roksę do "kundla"mam dwa miejsca. jedno musze dla Niusi która traci tymczas, a drugie Roskunia, bo jamnikowata musi mieć sterylkę, ja się boje jak ognia wydawać suki bez sterylki..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']weźmy Roksę do "kundla"mam dwa miejsca. jedno musze dla Niusi która traci tymczas, a drugie Roskunia, bo jamnikowata musi mieć sterylkę, ja się boje jak ognia wydawać suki bez sterylki..[/quote]
Bo rozumiem Ago, że Ty wystepujesz z Nusią... pytam, bo Ty potrafisz wzruszyć mówiąc, a Roksie tego potrzeba... :oops: Nusi pewnie też.... :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Jagienko..dziś uprosiłam Olę mówiąc jak sie moze skończyć życie Roksy jak nie będzie miała domu... i Ola weźmie ją na tymczas po tym gdy zawieziemy jamniczkowatą w Łatki w następną niedzielę do domu (ona ma teraz tymczas u Oli) ...
Rozmawiałam tez o tymczasie z ewą, ale Ewa czasem wyjeżdza, a Ola trzyma zawsze psy do skutku, do znalezienia domu.. poza tym ona im rewelacyjnie gotuje i nawet Pegaz sie w końcu zaokrąglił...
Przysiegam, że bedę pokazywac Roksę w kazdym Kundlu i wyciskać łży...:cool3::lol:Psy Oli są wyjątkowe i cudowne, kompletnie nie agresywne, więc Roksa na pewno się nie zestresuje...no i bedzie miała warunki domowe..

Link to comment
Share on other sites

:placz::placz::placz::placz::placz::placz: Nie wierze!!!
Dziękuje!!!! To jest jedyna szansa dla Roksy na normalną egzystencję... Ludzie, którzy ją odwiedzają u Pana Tomka wprost mówią, że jej nie zaadoptują...
Agnieszko, Pni Olu :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...