Jump to content
Dogomania

Kraków-Roksa po 9 latach w schronisku! W OBJĘCIACH MIŁOŚCI PRZESZŁA ZA TM ;( [']


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Roksa bardzo źle znosi pobyt w hotelu...
socjalizacja super, odnosze wrażenie, że jest coraz bardzoej kontaktowa, ale schudła potwornie!!! Pomimo tego, że je normalnie... ostatnio ją odrobaczyłyśmy, teraz bedzie szczepiona na wścieklizne, chyba konieczne będzie powtórzenie badania krwi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Jagienka wyslijmy ja do Dziennika,niech chociaz czeka w kolejce....choc ona naprawde nie ma czasu:placz:[/quote]
TAK!!! Mamy szanse na Dziennik (dzięki Foksi:loveu:), tylko łzawy tekst trzeba napisać.... hmmm może dzisiaj wieczorem mnie jakas melancholia ogarnie to coś wymyśle...

Link to comment
Share on other sites

[B]10 lat temu zdezorientowany pies trafił na ulice, został odłowiony przez hycla i odwieziony do azylu. Walka o miskę i miejsce do spania, strach przed dniem kolejnym i przed każdą nocą... Ci ludzie, którzy przemykali po niej niewidzącymi oczami, wskazywali palcem zawsze na inne psy, a ona niezmiennie bez ciepłej ręki, bez miłego gestu w jej stronę, bez słowa otuchy... bez szansy na życie. I tak przez 10 długich lat. Roksa się starzeje, w schronisku niedługo zostałaby wykluczona ze stada, w obawie o jej życie zabrałam ją do hotelu. Roksa potrzebuje miłości, cierpliwości, ciepła i miski jedzenia. Jest łagodną, dużą sunią. Chce zaufać człowiekowi, ale bardzo się boi. Jej pierwszy uśmiech, pierwszy ruch ogona na widok człowieka, któremu zaufa to będzie ogromna nagroda za wszelkie starania. Dla psa gdy ma człowieka przy sobie wszytsko staje się łatwiejsze.

[/B]
Jakieś sugestie? Tekst ma być łzawy... Może coś dopisać, coś zmienić, komuś się cos nasuwa? Prosze o pomoc!! Dziennik to szansa dla Roksy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']W ten piątek będzie ?

Tym razem musi sie udać ,musi ![/quote]
Prawde mówiąc nie zapytałam kiedy dokładnie, ale powiedziała, że daje, więc zrozumiałam, że teraz, a Pani Hania dzwoniła pewnie , żeby mnie ostrzec przed telefonami (żeby nagły szał mojego telefonu, który mam nadzieje nastąpi, nie był dla mnie elementem zaskoczenia ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...