Jump to content
Dogomania

Kraków-Roksa po 9 latach w schronisku! W OBJĘCIACH MIŁOŚCI PRZESZŁA ZA TM ;( [']


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

W najbliższy czwartek może iść do "Kundla" wraz z Cygaro. tylko trzeba będzie zorganizowac transport i dwie osoby do niej, bo jedna potrzebna do trzymania suni z Harbutowic:p

Link to comment
Share on other sites

Tak ,rozmawialam rano z Foksia,ktora odstepuje nam swoje miejsce dla Roksy-DZIEKUJEMY:loveu::loveu:
I wlasnie prosila by zebysmy byly we dwie do ewentualnego domku dla jakiegos psiaka (do sprawdzenia),wiec jesli to ta sama sunia to ok.a jak inna to trzeba jeszcze kogos,bo ja juz obecalam p.Beacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']jak to a naszego Kajtusia nie widzialaś , a Bianki z niepolomic?
A norka tez byla przerażona i po jakimś czasie w domku doszla do siebie.[/quote]
Kajtusia widziałam, reszty nie... Tylko to wygląda Pani Beatko troche inaczej... Roksa na początku na człowieka reagowała załatwianiem sie pod siebie, po prostu przylegała do ziemi i się załatwiała, teraz to się różni tym, ze się nie załatwia... Ona wyglądała, jakby miała zejść ze strachu jak ktoś na nią zwróci uwagę... Teraz dzięki Pani Iwonie to się zmienia, ale tylko w stosunku do niej... I ja wiem, ze w domu Roksa równiez dojdzie do siebie... tylko jakoś te domy się nie prześcigają po Rokse... a jest duża i stara, więc sami wiemy jak to z tymi szansami jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moana']I co i co? Gdzie po Kundlu Roksa pojechala?[/quote]
spowrotem do hotelu... :-( ani jednego telefonu, program był o innej godzinie, bo w czasie programu była msza potem ogłoszenia wyborcze... były dwie młode suczki z Harbutowic, Roksa i Cygaro. Do domu pojechała tylko jedna mała sunia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']spowrotem do hotelu... :-( ani jednego telefonu, program był o innej godzinie, bo w czasie programu była msza potem ogłoszenia wyborcze... były dwie młode suczki z Harbutowic, Roksa i Cygaro. Do domu pojechała tylko jedna mała sunia...[/quote]

A po druga sunie tez byly dwa telefony ,jeden gdzieś kolo bochni ,a drugi w skawinie.
pan ze skawiny zgodzil sie na sprawdzenie domku wiec byc moze bedzie drugi domek.
Dla Roksy ostatnia szansa na dom jest ogloszenie w dzienniku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...