Jump to content
Dogomania

Niechciany KOJOTEK .....KTOŚ GO JEDNAK W KOŃCU POKOCHAŁ!!! można przenieść


rybon36

Recommended Posts

Nic nie piszę, bo to już dziś!!! Pani się zapowiedziała, że zabierze go dziś pod wieczór. Był na pożegnalnym spacerku z Mafiszczem, wybiegal się, wyskakał, teraz śpi. Od dziś już chyba będzie mu najlepiej jak tylko się da. Trzymajcie kciuki, żeby tam nie nawywijał czegoś, i zeby go nie oddano w ramach reklamacji:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też szczerze mówiąc, bo wprawdzie nie mam wątpliwości,że Kojotek się nadaje do adopcji i sprawdzi się ale one tak się z Mafiszczem kochają, że nie wiem jak oboje to zniosa, nie tak się martwie o Mafię jak Kojotka. Zobaczymy. Ja w kazdym razie nie chcę przy tym być i zaraz uciekam, bo nie lubie rozstań

Link to comment
Share on other sites

Jejku, nie mam dostępu do netu niestety:placz: dlatego info nie sa na bieżąco, przepraszam wszystkich zainteresowanych i juz się poprawiam. Kojotek od przedwczoraj jest w nowym domku!!!! Info z wczoraj - że jest smutny, nie je, nie pije i tęskni za to wyszedł tylko w dniu wczorajszym na 11 spacerków, żeby poprawić mu humorek:lol:. Musi swoje odcierpieć niestety. Będzie miał tam jak u Pana Boga za piecem, więc dajmy mu czas. Mafia też starsznie tęskni. Od dziś ratyjemy pewnego kilkuletniego basseta, który ma zamieszkać z nami w miejsce Kojotka na jakiś czas, jest potrzebujący, mieszka na podwórku, jest przepiękny, o nim niebawem. Całuję wszystkie cioteczki , będę informować w miarę możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...