Jump to content
Dogomania

Niechciany KOJOTEK .....KTOŚ GO JEDNAK W KOŃCU POKOCHAŁ!!! można przenieść


rybon36

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rybon36']Super dziewczyny!!! Wielkie dzięki!! może chcą , żeby go wykastrować? mam zapalenie płuc, więc nie jestem teraz tu częstym gościem i nie jestem zbyt mowna, kojotek codziennie jeździ do lasu, ma się świetnie!!![/quote]

Wreszcie zaczyna się układać Kojotkowi - czuje się świetnie, domek za kilka tygodni...
A wszystko dzięki "Rybkom" dwóm...:multi:

Link to comment
Share on other sites

Mam złe wieści... Najlepiej będzie, jak wkleję mail od chętnych na Kojotka:

[I]Witam ponownie![/I]

[I]mam niestety złe wieści. Mój narzeczony stracił pracę, co nieuchronnie przesunie w czasie nasze plany.[/I]
[I]Staramy się by opóźnienie nie było duże, ale nigdy nie wiadomo jak to się ułoży teraz. [/I]
[I]Wymowienie dostał 23 listopada, ale niestety nie mogłam wcześniej napisać bo się rozchorowałam.[/I]
[I]Proszę wierzyć że nie wynika to z naszych złych intencji i naprawdę nam zależy na zabraniu małego.[/I]
[I]niestety w mieszkaniu które wynajmujemy obecnie- tj pisalam wcześniej nie mamy tej możliwości.[/I]
[I]Nasze plany tak naprawde się nei zmieniają, ale niestety odsuną się w czasie i z całej uczciwości nie potrafię określić terminu kiedy bank na nowo nam przyzna kredyt i będziemy mogli zakończyc formalności.[/I]
[I]Jeśłi jednak wtedy kojotek nadal nie będzie miał domu to go zabierzemy... choć pewnie ktoś już zdąży się w nim zakochać tak jak my. Póki co możemy ewentualnie zdecydować się na wsparcie finansowe w zakresie na jaki pozwala nam nasza obecna sytuacja. [/I]

[I]Pozdrawiam

[/I]Kojotku, mam jednak nadzieję, że mail ten jest prawdziwy i że ci ludzie chcę Cię bardzo, tylko musisz jeszcze troszkę poczekać.

Link to comment
Share on other sites

No i mam nowego maila od Pauliny i Grześka - zainteresowanych Kojotkiem. Chyba naprawdę są stale zainteresowani, tylko solidnie im się pogmatwała sytuacja w życiu:

[I]Ależ my się nie rozmyślamy :( to nie był nasz kaprys i bardzo chcemy go przygarnąć, [/I]
[I]staramy się jak najszybciej pozałatwiać co możemy - ale niestety w tej sytuacji mniej zależy od nas niż byśmy chcieli.[/I]
[I]jak tylko coś się wyjaśni to od razu napiszę- jak będę mogła małemu pomóc w inny sposób to proszę pisać- [/I]
[I]jeśłi będzie mogli to pomożemy...[/I]
[I]Zamówiliśmy mu nawet łóżeczko już :(( ... [/I]
[I]Będę na bieżąco informować o wszystkich wydarzeniach które będą miały wpływ na adopcję pieska.[/I]

[I]pozdrawiam serdecznie.[/I]

Link to comment
Share on other sites

niestety nie wiem ale zgłosił się bardzo dobry domek po Kojotka - pani u nas serwiowała psiaka, który u niej w łóżku spał 16 lat, ostatnio stopniowo podupadał na zdrowiu ze starości i w końcu odszedł od nas 3 dni temu. Dwa tygodnie wcześniej Pani zaadoptowała naszego kotka znajdkę Ferdynanda, który towarzyszył zmarłemu Solowi do końca i umilał mu ostatnie chwile. Teraz Pani zgłosiła chęć zabrania najbiedniejszego bidy - został jej przedstawiony Kojotek i został wybrany. Co o tym myślicie?Jeśli zamieszkałby na miejscu Solusia miałby raj na ziemi do końca swoich dni - jestem tego pewna. poproszę o poradę w tej sprawie. Mam w pamięci sprawę małego boksia i nie chciałabym, żeby okazało się, że ci skądinąd mili ludzie z Wawy , z powodu zaistniałych kłopotów w końcu się rozmyślili a domek po Solo wziął sobie innego psiaka i Kojotek zostałby znów na lodzie , powiedzcie co i jak zrobić mam z tym fantem

Link to comment
Share on other sites

zatem tak uczynię, to byłoby całkiem dobre dla wszystkich . Będzie przynajmniej widywany u nas i będzie miał jak nigdzie. Rzadko ostatnio ludzie chcą niewyględnego psa, poza tym, że Kojotek jest lichego wyglądu i lichej postury ma całą masę zalet, które w tym przypadku zostaną docenione, odkryte i nagrodzone spaniem w łóżeczku!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...