Jump to content
Dogomania

Niechciany KOJOTEK .....KTOŚ GO JEDNAK W KOŃCU POKOCHAŁ!!! można przenieść


rybon36

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dobrą wiadomość... :multi:
Jest szansa dla Kojotka. Napisali do mnie ludzi, którzy chcą adoptować Kojotka. Zobaczyli jego ogłoszenie na allegro. Są to młodzi ludzie (para) z Warszawy. Chcieliby obejrzeć Kojotka. Mają kota, ale Kojotek przecież lubi koty, więc nie powinno być problemu. Jestem pełna optymizmu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Mam dobrą wiadomość... :multi:
Jest szansa dla Kojotka. Napisali do mnie ludzi, którzy chcą adoptować Kojotka. Zobaczyli jego ogłoszenie na allegro. Są to młodzi ludzie (para) z Warszawy. Chcieliby obejrzeć Kojotka. Mają kota, ale Kojotek przecież lubi koty, więc nie powinno być problemu. Jestem pełna optymizmu.[/quote]

I kiedy będzie coś wiadomo?
Ale byłoby super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quasimodo']I kiedy będzie coś wiadomo?
Ale byłoby super![/quote]

Już właściwie wiem więcej, bo dostałam kolejnego maila. Ludzie są zdecydowani na 100%. Zadałam im w mailu kilka pytań, o to, czy mieli psy, co zrobią z psem w wakacje, czy mieszkają w domu czy w bloku, itd... Oto ich odpowiedź:

[I]Witam ponownie![/I]

[I]Jesteśmy w tej chwili w trakcie przeprowadzki- będziemy mieli własne mieszkanie, właścicielka wynajmowanego mieszkania nie zgadza się na zwierzęta- [B]myślę jednak, że pieska zabierzemy jeszcze przed świętami[/B]- wiem, że to miesiąc aż albo tylko- ale nie chcę też żeby się stresował 2 razy zmianą miejsca. [/I]
[I][B]Psa miało z nas każde z osobna... Były to kundelki ze schroniska przygarnięte[/B], które zostały w domach naszych rodziców.[/I]
[I]Jesteśmy dość wrażliwi na los psów i dla nas plan długoterminowy obejmuje domek z ogrodem, gdzie będziemy mieli ich co najmniej 3 (Oby nas było stać:) [/I]
[I][B]Z wakacjami problemu nie ma- nasz kot do tej pory podróżował z nami.[/B] Wybieramy miejsca, w których zwierzęta mogą poruszać się swobodnie- ostatnio byliśmy w gospodarstwie na Kaszubach :) [/I]
[I]No , a jeśli zechcemy wybrać się w podróż zagraniczną - zamieszka u nas któreś z rodziców- lub po prostu zostanie oddany do ich domu. Zawsze tak robimy :D [/I]

[I]Jeśli tylko Piesek nie ma problemu z dogadaniem się z innymi stworzeniami to również dla nas nie ma problemu z wakacjami.[/I]

[I]Zdaję sobie sprawę, że liczyli Państwo na szybką adopcję, niestety w tym momencie nie mamy ku temu warunków, ale jesteśmy w trakcie załatwiania formalności. Razem z adaptacją mieszkania do naszych potrzeb nie powinno to potrwać dłużej niż do świąt. [/I]
[I]Nam też przyda się czas na przygotowanie Maluchowi wyprawki.[/I]

[I]Pozdrawiam

[/I]Z maili wynika, że to mili ludzie. Napisałam o wizycie przedadopcyjnej, nie oponowali. Myślę, że jeśli Kojotek będzie mógł poczekać do świąt, to trafi do dobrego domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...