Jump to content
Dogomania

Klusia już w nowym domku :)))))))) Dziękiujemy wszystkim za pomoc!


Patsi

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BoUnTy']No to znajomi się zdecydowali - Kika już jest w nowym domku ;) A właściciele są wprost zachwyceni - nawet ucieszyli się jak im panele ochrzciła ;P[/quote]

BoUnTy moze masz więcej takich znajomych którzy chcą przygarnąć szczeniaczka???:evil_lol:
Mam do adopcji 3 sunie ze wsi!! zdjęcia i info znajdziesz w moim wątku:
4 wesołe szczeniaczki z okolicy Suwałk szukają dobrych domów. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Postaram się za jakiś czas wykombinować zdjęcia ;)
A teraz świerze wieści - Kika ma się świetnie, co pokazuje ;P Myślę, że nowy własciciel suni, nie obrazi się jak kawałek dzisiejszej rozmowy z nim opublikuje ;P

"Batonik xD (8:00)
hej i jak tam szczeniak?
Wojtek P. (8:00)
cześć
Wojtek P. (8:00)
wiesz jaka ona jest mądra i inteligetna?
Wojtek P. (8:00)
to jest kundelek, ale będzie serio madry
...
Wojtek P. (8:05)
apetyt ma, bo je cały czas, pije i co sie napije to wysika za chwilke xD
Wojtek P. (8:06)
no troche roboty jest, ale co tam
Wojtek P. (8:06)
nam sie podoba - każdy zadowolony i cieszy sie z psinki"

I jeszcze w rozmowie było, że mała cały czas się chce bawic, ale się słucha jak jej się zwróci uwagę no i, że na buty ani meble nie zwraca uwagi, ale za to uwielbia włascicieli za nogawki ciągnąć xD

Link to comment
Share on other sites

No to super:loveu::loveu::loveu::loveu:

Kochani, dzwoniła do mnie dzisiaj Wandul-trafi do niej (albo już trafiła)2,5 miesięczny szczeniak, którego "właściciele" przynieśli do lecznicy uśpić :angryy::angryy::angryy:
Pomóżmy szukać domku i tej psinie, tym bardziej, że Wanda ma na tymczasie 17kotów!!!:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']No to super:loveu::loveu::loveu::loveu:

Kochani, dzwoniła do mnie dzisiaj Wandul-trafi do niej (albo już trafiła)2,5 miesięczny szczeniak, którego "właściciele" przynieśli do lecznicy uśpić :angryy::angryy::angryy:
Pomóżmy szukać domku i tej psinie, tym bardziej, że Wanda ma na tymczasie 17kotów!!!:placz::placz::placz:[/quote]

człowiki są okropni!!:angryy:wstyd mi czasami za nich!!!
poszukamy!!
choć sama szukam domków 3 suniom :shake:i niestety bez rezultatu!!

Link to comment
Share on other sites

Ania ma te wiadomosci albo ode mnie, albo od samego Wojtka - gdyż podałam jej wczoraj jego numer gg xD

Potwierdzam - u Kiki wszytsko w porządku ;) A wlaściciele nadal sa zachwyceni ;P



Edit: Właśnie gadam z Wojtkiem - no Kika zwie się teraz Emi, i juz sama chodzi na swoje legowisko na komende 'na miejsce' ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']
Potwierdzam - u Kiki wszytsko w porządku ;) A wlaściciele nadal sa zachwyceni ;P



Edit: Właśnie gadam z Wojtkiem - no Kika zwie się teraz Emi, i juz sama chodzi na swoje legowisko na komende 'na miejsce' ;P[/quote]
Cudownie!!!! [SIZE=1]A zdjęcia panienki Emi będą jak podrośnie?:cool3:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Oto zdjecia Emi z nowego domQ ;) Trzeba było troszkę czekać, ale udało mi się wyciągnąc je od nowego własciciela - w sumie trudno nie było, bo ma opsesje na punkcie suni i uwielbia się nia chwalić wszystkim i móić jaka to ona jest piękna, ladniejsza na żywo niż na fotkach, i jak to stwierdził 'jest boska" xD



[IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7056/s6002555ia4.jpg[/IMG]



[IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3716/s6002531lb7.jpg[/IMG]

Tyle sunia czekała na dom u Ani, że zasłużyla sobie na tak wspaniały! Cierpliwość jej sie oplaciła, a miłości ma tyle, że już serducho ma pewnie całe nią przepełnione xD Ja życze tego samego innym psiakom, kóre czekają bo czsami naprawde warto mić nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...