Jump to content
Dogomania

Klusia już w nowym domku :)))))))) Dziękiujemy wszystkim za pomoc!


Patsi

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania ma problem z netem.Ma tylko gg. Napisała mi ,że nie wytrzymuje finansowo i rozważa oddanie suni do schroniska. Czy ktoś mógłby Ani pomóc? Najbardziej potrzebna jest pewnie karma, nie wiem, co jeszcze. Kochani pomóżcie, schron dla takiej suni to wyrok....:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Matulko.!Jaka bida.!MOze mogla bym pomóc z karma,tylko co ona je.?Bo moja mama ostatni kupiła karme dla psa(tylko nie wiem czy ona to pogryzie bo to dosyc spore jest jak dla szczeniaczka)i mój psiak tego zabardzo nie cvhce wiec moze bym mogła chociaz troche przesłac o ile sie przyda.!Ludzie.!Nie dajmy tej sunce zginac w schronie.!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Matulko.!Jaka bida.!MOze mogla bym pomóc z karma,tylko co ona je.?Bo moja mama ostatni kupiła karme dla psa(tylko nie wiem czy ona to pogryzie bo to dosyc spore jest jak dla szczeniaczka)i mój psiak tego zabardzo nie cvhce wiec moze bym mogła chociaz troche przesłac o ile sie przyda.!Ludzie.!Nie dajmy tej sunce zginac w schronie.![/QUOTE]
a jaka to karma??

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia, co je Klucha. Z pewnością wszystkie mokre karmy będą się nadawały. Suche, jeśli macie niepotrzebne też może być, bo wtedy zjedzą to 2 psy Ani-co ją także finansowo odciąży. Sunia od jakiegoś czasu jest na allegro, niestety odzew zerowy:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patsi']Nie mam pojęcia, co je Klucha. Z pewnością wszystkie mokre karmy będą się nadawały. Suche, jeśli macie niepotrzebne też może być, bo wtedy zjedzą to 2 psy Ani-co ją także finansowo odciąży. Sunia od jakiegoś czasu jest na allegro, niestety odzew zerowy:placz::placz::placz:[/QUOTE]

Ale ja wiem... No to tak, klucha nie je suchej karmy, obecnie je chapi (czy jak to tam się pisze) w puszce, czsami 'popaćkaną' - bardzo ją lubi, niestety Ania nie jest w stanie kupwac lepszej karmy, ale skoro klusce ta smakuje to jest dobrze ;) klusunia chodzi już normalnie o czym nikt tutaj nie wspomniał, a przecież to ważne... Co jeszcze? Ogólnie szczenior rozrabia i czeka na dom. Miał trafić dzisiaj do schroniska CK w Tarnowskich górach, ale jak Ania -odcięta od informacji przez brak neta, dowiedziała się, że były tam 2 włamania zrezygowała całkowicie z tej opcji, jednak niestety jest trudno...
Gdybym tylko mogla to bym kluche do siebie wzięla, choćby na DT, ale cóż zrobić, że nie mogę - bym po prostu nie dałabym rady, w szkole nie raz siedze od 7 do 18, i potem przejść, zrobić zadanie, nauczyć się, zając się resztą zwierzyńca... a szczeniak potrzebuje stałej opieki, mimo tego, ze mała Kluska bardzo grzecznie zostaje sama ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']MOZE domek bedzie niedaleko:lol: jutro pokaze ja znajomym szukali malego sczeniora,A o schronisku zapomniejcie!!!!!! jak co do przywiezcie domnie do MIECHOWIC:evil_lol:[/quote]
Mam nadzieję, że znajomym spodoba się Klusia. Mona dzięki ogromne:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Och Mona.!Ty aniele.!:loveu:[/quote]


:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: ja :diabloti: wcielony jestem anie aniol,ale psiny mi zal strasznie,mam wolny tymczas chcialamz abrac psa z Bytomkiego schroniska ale tam jest PARWO,a niemoge ryzykowac przyniesiena chorubska do domu ,gdzie mam 4 psy swoje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...