Jump to content
Dogomania

Waga boksera !!!


a-38

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='majaaa']sory ze tak troche nie na temat ale jaki jest obwod szyji dorslego bokserka, tak okolo?[/quote]
pewna nie jestem ale z tego co słyszałam to 45-50 w zależności od budowy no i płci
moja ma 6 mies i ma 41cm
jeśli się mylę to proszę o sprostowanie właścicieli dorosłych egzemplarzy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinho']Własnie, a czy klub boksera w Polsce okreslił jakis wzorzec dotyczacy, wagi i wymiarów, boksera ?[/quote]

Waga i wymiary podane są we wzorcu ...
Jednak jeśli chodzi o psy nierodowodowe nie ma się tym co sugerować. W tym przypadku czynników wpływających na wagę i wymiary jest mnóstwo ;) ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ']Waga i wymiary podane są we wzorcu ...
Jednak jeśli chodzi o psy nierodowodowe nie ma się tym co sugerować. W tym przypadku czynników wpływających na wagę i wymiary jest mnóstwo ;) ...[/quote]
:lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']:lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying: :lying:[/quote]
to niestety prawda, że wymiary podane we wzorcu mozna porównywac do rodowodowych boksiów a nie do bokserkowatych. Maluch odbierany z hodowli w wieku 8-9 tygodni wazy 8-10 kg a maluszek od rozmnażacza, najczęściej ok 6 tygodniowy a często młodszy :angryy: 4-6 kg. Duże znaczenie maja też geny i zywienie.
A co do obwodu szyii to nie wiem skąd komus się wzięło 40-50 cm :crazyeye: moja diablica ma 55 a to suczka, więc dorosły samiec ma napewno wiecej, nawet ponad 60 cm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']to niestety prawda, że wymiary podane we wzorcu mozna porównywac do rodowodowych boksiów a nie do bokserkowatych. Maluch odbierany z hodowli w wieku 8-9 tygodni wazy 8-10 kg a maluszek od rozmnażacza, najczęściej ok 6 tygodniowy a często młodszy :angryy: 4-6 kg. Duże znaczenie maja też geny i zywienie.
A co do obwodu szyii to nie wiem skąd komus się wzięło 40-50 cm :crazyeye: moja diablica ma 55 a to suczka, więc dorosły samiec ma napewno wiecej, nawet ponad 60 cm.[/quote]
:grin: :grin: :grin: ja dobrze o ty wiem moj wczesniejszy post byl raczej reakcja na to kto to napisal :D Piotrusia za czesto nie widuje si ena dogo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...