Jump to content
Dogomania

Ostrowski Roan (Grzybek) już w domu:)


ronja

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='esperanza']Niech będzie mój numer: 600-964-797 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Roana widziałam tylko raz. Jeśli ktoś będzie nim faktycznie zainteresowany, będziemy organizować spotkanie w hoteliku.[/quote]
Esperanza, dzięki. :smile:
Jayo, zdjęcia fajne - przydadzą się do ogłoszeń. :smile:
To może w ogłoszeniach pisać: większy od owczarka (tylko jakiego miałyście na myśli? niemieckiego? podhalańskiego?...), a mniejszy od doga? ;) Nie znam się za bardzo na psach rasowych. :oops:
Tamb - ogłosisz? ;)

Link to comment
Share on other sites

patrzac na zdjecia na ktorych stoi koło dzieczyny Roan NAPEWNO nie jest wielkosci doga:crazyeye:;)... raczej wyrosnietego owczarka niemieckiego chociaz widziałam i to nie raz wieksze niz standardowe..wiec nie przesadzajmy z ta wielkoscia.. patrzcie na ostatnie zdjecia siega nieco za kolano (oczywiscie chodzi mi o kłąb)..na moje oko ma najwyzej 55-60cm

Link to comment
Share on other sites

koło janowa lubelskiego nasza dogomaniaczka prowadzi fajny hotelik dla piaków, moze jakby sie zgodziła to wziełaby Roana do siebie napewno by miał duzo lepiej niz teraz..
Pisałam do niej z zapytaniem..chyba sie nie gniewacie..
u niej koszt duzego psiaka to 15zł.. nawet jakby to było 20zł to i tak lepiej niz tam gdzie przebywa..
co o tym myslicie..
moze ona nawet zagladnie do nas i sama napisze??..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarnula']koło janowa lubelskiego nasza dogomaniaczka prowadzi fajny hotelik dla piaków, moze jakby sie zgodziła to wziełaby Roana do siebie napewno by miał duzo lepiej niz teraz..
Pisałam do niej z zapytaniem..chyba sie nie gniewacie..
u niej koszt duzego psiaka to 15zł.. nawet jakby to było 20zł to i tak lepiej niz tam gdzie przebywa..
co o tym myslicie..
moze ona nawet zagladnie do nas i sama napisze??..[/quote]

Chodzi Ci o hotelik u Murki?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100985&highlight=Murka[/URL]
Z tego co mi wiadomo, psy czekają w kolejce, żeby tam trafić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Hmm... Zdecydowanie on mało goldenowaty jest :lol:
Zmieniliśmy karmę Royal na Trovet, co daje kwotę 250zł a nie 500zł miesięcznie na wyżywienie.[/quote]
Skoro po karmie Trovet Roan dobrze się czuje i świetnie wygląda, to super. Poza tym wydatek 250zł miesięcznie na karmę brzmi dużo lepiej niż 500zł i nie odstrasza.
Dotąd nie miałam możliwości zabrać się za ogłoszenia - spróbuję to jakoś nadrobić.

Link to comment
Share on other sites

[B]"czarnula[/B], obecnie nie ma miejsca niestety i jest spora kolejka psów. Mogę Roana wpisać na "listę oczekujących" i jak tylko będzie miejsce to dam znać. W ciągu miesiąca-dwóch miesięcy powinniśmy mieć już gotowe pomieszczenia dla psiaków w budynku, więc kolejka się rozluźni.
Doba dla dużego psa to 15 zł, jeśli byłaby zapewniona karma, to 10 zł."

Taką odpowiedz dostałam od Murki.. Moim zdaniem warto zapisać sie do kolejki bo Roan mialby duzo wieksze szanse na adopcje niz w tym "hotelu" co jest teraz..
Ale sami decydujcie..

Link to comment
Share on other sites

oby pomogło..a jesli nie to hotel u Murki zarezerwowany dla Roana oto odpowiedz:
"Trudno powiedzieć ile trzeba będzie czekać, ale generalnie "ruch" jest, psiaki domy znajdują, więc liczę, że nie będzie to bardzo długo. Zwłaszcza, że oprócz boksów powstają obecnie pomieszczenia dla psiaków, już mamy zrobione wylewki. Czyli będzie więcej miejsc ;-)"

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewna, czy to dobry pomysł, żeby Roana ogłaszać jako MIX KAUKAZA I ONKA. :roll:
[URL]http://www.allegro.pl/item356181288_grzybek_mix_kaukaza_i_onka_pomocy_piekny_pies.html[/URL]

Roan to po prostu piękny, rudy, oryginalny kundel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...