Jump to content
Dogomania

Ostrowski Roan (Grzybek) już w domu:)


ronja

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neris']Doszły breloczki z bazarku, dziękuję!! I koralik też piękny. A kapelusik to na jamnika akurat...:evil_lol:[/quote]
Ogromnie cieszę, że doszły. Pieniążki też dotarły i przelałam je dzisiaj razem z Luckowymi na konto "Niczyje".

Link to comment
Share on other sites

To fajnie, że znalazł się ktoś, kto chce miesięcznie dawać trzy stówy na Grzybka - można opłacić 12 dób hotelowych.
Pani Jadwiga oprócz hotelu i szkoleń prowadzi hodowlę psów rasowych. Domyślam się, że nie ma zbyt wiele czasu dla Grzybka - raczej robi to, co powinna w ramach tych 25 zł dziennie. Wydaje mi się, że to za mało, żeby Grzybek poczuł więź z człowiekiem.
Ale może się mylę? Napisz ronja jak to wygląda w rzeczywistości.

Link to comment
Share on other sites

hop! nie wiem jak jest tam na co dzień. p. Jadwiga ma swoje psy, ma hotelowe psy. o Grzybka dba na pewno, a czy z nim pracuje - nie wiem, pewnie nie ma tyle czasu. prosiłam, by go trochę poszkoliła. najlepiej jakby Grzyb znalazł dom swój wlasny...

Link to comment
Share on other sites

potrzebuje, pewnie. za miesiąc czekają go badania wątrobowe.
jednak aukcja cegielkowa raczej nie wchodzi w grę. Grzyb jest wystawiany z konta stowarzyszenia i aukcja cegiełkowa osoby prywatnej może dla kogoś wyglądać średnio uczciwie. aukcje cegiełkowe są niezgodne z regulaminem allegro, a my jako stowarzyszenie nie możemy pozwolić sobie na zawieszenie konta i brak wiarygodności...

Link to comment
Share on other sites

Wedlug regulaminu to wlasnie Twoja sprawa, co zrobisz z pieniedzmi, nie mozna informowac, na co zostana przeznaczone, konktretnie ze na szlachetny cel, bo to amnipulacja

przeczytaj regulamin
jesli zysk idzie na konto fundacji bezposrednio, to chyba mozna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...