Jump to content
Dogomania

Ostrowski Roan (Grzybek) już w domu:)


ronja

Recommended Posts

rozmawiałam dziś z p. Jadwigą - karmę zamówię dla Grzybka i Szamana i kurier zawiezie sam do Bud Michałowskich.
Co do Roana - to spostrzeżenie ważne - nie nadaje się do mieszkania - nie zachowuje czystości i może coś zniszczyc, np drzwi jak są zamknięte, a Roan uważa, że powinny być otwarte. Kojec musi być nie z siatki, bo siatkę Pani Jadwidze w kojcu rozorał.

więc potrzebny dobry cierpliwy dom z porządnym kojcem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

qrcze... a nie mogłby być np z mniejszą , łagodną suczką po prostu za ogrodzonym podwórkiem ? Czy moze takie ogrodzenia z siatki zniszczyć ? A takie towarzystwo by mu coś pomogło ?

Bo moze znalazł by się dom, w którym nie siedziałby w kojcu tylko latał luzem po dużym terenie... echhh marzy mi się :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']podobno rozwalilsiatkę w kojcu, teraz jest w kojcu z metalowych słupków...
ale jak jest puszczany po podwórku, to nie przeskakuje siatki, lata sobie po terenie...[/quote]
Potrzebuje chłopak przestrzeni i tyle. Siedzenie w kojcu na pewno nie jest przyjemne. Oj, chyba p. Jadwiga policzy za rozwaloną siatkę.;)

Link to comment
Share on other sites

Uff, właśnie wróciliśmy. Fotek niewiele i raczej marne, bo sie chłopak na worku karmy skupił i nijak się go odciągac nie dało:roll::p
Bardzo dobrze wygląda, ale niestety jeszcze kościska stercza troszku, choć pani Jadwoga daje mu 4 miarki żarełka dziennie, czyli ok. 600 gram:crazyeye:
Bardzo późno zajechaliśmy niestety, nasz piesio urządził rzyganie i wiecie...
Trochę mnie martwi to, że od ostatniej wizyty sie raczej nie zsocjalizował. Znaczy kontakt z człowiekiem prawie żaden... jedzenie to nadal jego główna pasja, śliczny jest - to wiemy - ale żeby się choć troszkę uczłowieczył. Taki uroczy dzikusek:p Na pożegnanie dostał wielkie świńskie ucho i był nim zachwycony!!
fotki wkleję jutro, bo padam na pysk:cool1:
PS próbę wątrobową pani Jadwiga planuje po skończeniu tego worka, więc będziemy wiedzieć, jak się zdrówko Grzybowego ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Zapraszam na bazarek dla Grzybka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=87146[/URL][/quote]

Z tego bazarku będą dwie dyszki... Najpierw Neris wpłaci na moje konto a ja potem zrobię jeden łączny przelew ( 20 zł Grzybkowe + kasa z bazarków na Lucka).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...