Jump to content
Dogomania

Ostrowski Roan (Grzybek) już w domu:)


ronja

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='esperanza']Jutro p.Jadwiga zawiezie Grzybka na badanie krwi do Żyrardowa.
[/quote]
esperanza. ja mowilam p.Jadwidze,ze jest nowa klinika wet i maja lab, w Milanowku, przy ul. Krolewskiej-mowila, ze wie gdzie to jest.To sa te same odlegosci co do Zyrardowa a ciut taniej niz w ludzkim i wiarygodniej, lab dla zwierząt. O kazdej porze dnia mozna jechac na badanie krwi.

Link to comment
Share on other sites

Jutro karma powinna dotrzeć do hoteliku. Niestety ceny idą w górę i kolejne zamówienie będzie droższe o około 15zł za worek 14kg.
Wyniki krwi Grzybka są lepsze. Psiak przytył 1,5kg w ciągu miesiąca, ale dziennie zjada około 800gr karmy, więc worki na długo nie wystarczą. Zamówiłam w sumie 24kg.
Grzybek raczej do końca życia będzie musiał brać leki i być pod stała opieką weterynarza. Dobrze dogaduje się z koleżanką dożycą, natomiast
do samców raczej może nie pałać miłością.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Byłam u Grzybka z Jayo.
Psiak wygląda fenomenalnie. Ma piękną, puchatą, rudą sierść. Jest szczupły, ale nic w tym dziwnego, zważywszy na jego problemy z trzustką.
Zdjęcia wyszły kiepsko, a Grzybek niechętnie patrzył w obiektyw. Wstawię to, co udało się zrobić w najbliższych dniach.

Link to comment
Share on other sites

Esperanza, napisz też tekst do ogłoszeń o Grzybku - Roanie zawierający aktualne informacje o nim. Podaj również namiary na osobę, z którą można się w jego sprawie kontaktować (z tego co wiem, ronja w tej chwili nie może się tym zajmować). To bardzo ułatwi ogłaszanie psiaka. Grzybek już bardzo długo przebywa w hotelu, a to nie jest dobre ani dla niego, ani dla budżetu Stowarzyszenia "Niczyje"...

Link to comment
Share on other sites

dokladnie !tez tego nie rozumiem:roll:moze ludzi odstrasza fakt ze to pies ktory sie do mieszkania nie nadaje???ale z drugiej strony tez wzielam psa ze schroniska, gdzie siedzial 3 lata i nie zdazylo mu sie w domu zalatwic..mysle ze moze warto rozgladac sie za tymczasem?to bardzo pomaga w znalezeniu domu

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czemu sie nie nadaje do mieszkania-kiedys zadalam to pytanie na forum i padla odpowiedz ze raczej dom z ogrodem...z tego co pamietam to chodzilo o to ze nie zachowuje czystosci,przeciez tego psa mozna nauczyc albo sam instynktownie wyczuje ze w domu sie nie robi...dziewczyny pytajcie moze ktos go na tymczas wezmie?wiem jak to dziala bo sama mialam tymczasowicza...no i czywiscie czekam na nowe fotki -po swietach wplace co nie co na tego slodziaka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']A czy on nadal nie zachowuje czystości? Wcześniej był w takim stanie, że higiena mogła być dla niego problemem drugorzędnym.[/quote]
W hotelu nikt go nie uczy zachowania czystości.
Właścicielka hotelu prowadzi również szkolenia dla psów i nie ma czasu na indywidualne zajmowanie się Grzybkiem.
Wydaje mi się, że dom z ogrodem byłby jednak najlepszym rozwiązaniem dla Grzybka. Szkoda, że brakuje konkretnych i aktualnych informacji o nim.
To jego allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item332799258_grzybek_rudy_mis.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...