Jump to content
Dogomania

Agilitowe spotkania 2009 - Goleniów!!! Zaprasza Fast Dogs.


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maryśka wygrałaś wszystko w tym momencie :lol: :lol: :lol: <tarzam się po podłodze> :lol: :lol: :lol: .

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2]Palma (Karolina) & Boogie
Sonia123 (Sonya) & Vigo & Zuzu
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2] Figo_94 (Aga) & Figo[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2] Bursztynka13 (Patrycja) & Bursztyn[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2] Marysia & Pysia
Diana + Hubert & Guru & Musli
Maciek & Bono
Paweł & Tasha

[COLOR=Black]Czyli robi się nam borderowo !!! :multi: :loveu: :multi: ...[/COLOR]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Aga, a twoja mama podwiezie nas samochodem :oops: :eviltong: ;) ?

Kurcze ... Maryśka będzie u mnie o 9 ... to co my będziemy robić do 12 ? :hmmmm: Hmmm ... nie wiem ... jakiś spacer chyba Pysia zaliczy :D :eviltong: :lol: .

Teraz tak :

o 12 pojawią się :
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2]
Sonia123 (Sonya) & Vigo & Zuzu[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][COLOR=DeepSkyBlue][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=Navy][SIZE=2]
Diana + Hubert & Guru & Musli
Maciek & Bono
Paweł & Tasha

[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]A co z resztą ? O której będziecie ?

Link to comment
Share on other sites

Karolina, rób rozety, rób!

Bursztynka - faaajnie :loveu:

Karolina - to zależności od tego czy będzie w domu. Jeśli będzie to na pewno, ale bardzo możliwe, że pojadą do babci (teraz często tam jeżdżą, bo mamy u babci ogromny sad, są maliny, porzeczki, czreśnie, wiśnie, itp... ktoś to musi wszytko zebrać, dziadkowie sami nie dadzą rady. A jak już zbiorą, to oczywiście ja muszę pomagać robić dźemy i soki... :mad:).
Mi godzina obojętna.

Link to comment
Share on other sites

Ale niewiadomo czy Bono bedzie!!!!!!!!! Marysia pozegnaj sie z podium :evil_lol: ja z racji przyszłego posiadania dresow na wage i adisasow( ktore elwira wielbi) zagadam z Elwira zeby postawiłą taki tor zeby NIKT nie wygrał! :diabloti: nie no.. teraz tak na powaznie- konkurenjca jest wielka, tym bardziej ze bedzie slalom! :evil_lol: :eviltong: :diabloti:( nareszcie!!) konkurencja jest wielka, bo jest Guru,Vigo i Boo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, cockera nie będzie:placz:ależ ci ludzie są niesłowni:angryy:
Mnie tata autem przywiezie:multi:więc będę po 9.20 ewentualnie o 11.00


No a ja chyba (nie chyba tylko napewno:evil_lol:) będę ostatnia, bo Bursztyn się wciąż uczy;) po torze, który znajduje się na wybiegu przy Arkońskiej pokonuje bezbłędnie:D tylo koło (które jest rozszarpane) pozostawia wiele do życzenia;) A tu są zupełnie inne przeszkody:roll: i z tego wszystkiego to tunel mu jedynie dobrze wyjdzie:(

Link to comment
Share on other sites

Parycja ale Twoj pies sie dopiero uczy!to ma byc dla niego przyjemność , takze o miejsca to sie nie martw! inni ludzie, ktorych psy juz cos na prawdziwych zawodach osiagneły, to mogla miec do siebie zal np. o detkę za banalny torek ;)PS. na wybiegu sa calkiem inne przeszkody niz na normalnym torze, ale dobrze, ze bezblednie po nich smiga! napewno wiele sie od nas dowiesz na temat prowadzenie psa po torze! :p :roll: jak sie podszkolisz, to dacie rade!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bursztynka13']
No a ja chyba (nie chyba tylko napewno:evil_lol:) będę ostatnia[/QUOTE]
Zmienisz zdanie jak zobaczysz bieganie Figusia. Jeśli w ogóle będzie biegać. Szkoda, że nie będzie cockera... :-(

Sonia czemu niewiadomo czy będzie Bono? A slalom... mam nadzieję, że tylko taki do ćwiczenia, a nie w torkach :roll:

A! Karolina, weź proszeee tą czerwoną piszczącą piłeczkę na którą Figo się tak fajnie nakręca. Można powiedzieć, że moja została skradziona :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie martwię, bo wiem że pies się uczy:) Narazie buduję swój własny tor, abym mogła z nim ćwiczyć:) Aktualnie mam 2 hopki:evil_lol: A Bursztyn biegał już po torze "profesjonalnym" na psim ranczu-nie był na szkoleniu ale przechodziłam w okolicy i akurat pani sprzątała po zajęciach i pozwoliła mi przebiec tor puki ona sprząta:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...